Ostatni mecz w rundzie w III lidze WZPN Orliki rozegrali w Środzie Wielkopolskiej z tamtejszą Polonią. Zieloni szybko wyszli na prowadzenie, a spotkanie było pod ich kontrolą. Pierwszą bramkę strzelił Szymon Hyżyk, dwie minuty później – ponownie gola wbił Szymon, a do przewagi 3:0 doprowadził... również Szymon Hyżyk, który zaliczył hat-tricka! Przepięknym strzałem popisał się Michał Domagalik, a bezpośrednio z wolnego gola strzelił Leon Worsztynowicz. Przeciwnicy nie nadążali liczyć bramek, które Zieloni strzelali szybko, sprawnie i z zaskoczenia. Kolejne gole autorstwa Leona, Szymona, Antka i Recusia x2 skutkowały pewną wygraną śremian i powalającym wynikiem 12:1. Orliki zajęli pierwsze miejsce w grupie i wyprzedzili Kotwicę Kórnik I o trzy punkty. Mamy AWANS!

Polonia Środa Wlkp. - UKS Śrem 1:12

Poznań: F2 Żak Grupa 3

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 Warta Poznań 12 38 - 12 28
2 AP Reissa Poznań 11 33 - 13 18
3 UKS Śrem 11 22 - 15 18
4 POLONIA II Środa Wlkp. 12 3 - 56 1
5 VICTORIA WYSOGOTOWO 0 0 - 0 0

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...