Ostatni mecz w rundzie w III lidze WZPN Orliki rozegrali w Środzie Wielkopolskiej z tamtejszą Polonią. Zieloni szybko wyszli na prowadzenie, a spotkanie było pod ich kontrolą. Pierwszą bramkę strzelił Szymon Hyżyk, dwie minuty później – ponownie gola wbił Szymon, a do przewagi 3:0 doprowadził... również Szymon Hyżyk, który zaliczył hat-tricka! Przepięknym strzałem popisał się Michał Domagalik, a bezpośrednio z wolnego gola strzelił Leon Worsztynowicz. Przeciwnicy nie nadążali liczyć bramek, które Zieloni strzelali szybko, sprawnie i z zaskoczenia. Kolejne gole autorstwa Leona, Szymona, Antka i Recusia x2 skutkowały pewną wygraną śremian i powalającym wynikiem 12:1. Orliki zajęli pierwsze miejsce w grupie i wyprzedzili Kotwicę Kórnik I o trzy punkty. Mamy AWANS!

Polonia Środa Wlkp. - UKS Śrem 1:12

1 Warta Poznań 12 38 - 12 28