Poznań: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 5 - sezon 2019/2020
                                                             
Kolejka 1
31-08-2019 15:30 WARTA II POZNAŃ 6 : 1 KS Canarinhos I Skórzewo
01-09-2019 10:00 POZNANIAK POZNAŃ 3 : 5 POZNAŃSKA 13 Poznań
01-09-2019 10:00 UKS Śrem 1 : 6 UNIA Swarzędz
04-09-2019 18:00 Las Puszczykowo 0 : 23 WARTA I POZNAŃ
Kolejka 2
07-09-2019 10:00 UKS AP Reissa Poznań 30 : 0 UKS Śrem
07-09-2019 10:00 KS Canarinhos I Skórzewo 0 : 1 POZNAŃSKA 13 Poznań
07-09-2019 12:00 Lech Poznań 10 : 0 POZNANIAK POZNAŃ
07-09-2019 12:00 UNIA Swarzędz 3 : 1 Suchary Suchy Las
07-09-2019 12:30 Las Puszczykowo 0 : 4 POLONIA I Środa Wlkp.
Kolejka 1
10-09-2019 18:30 POLONIA I Środa Wlkp. 1 : 6 UKS AP Reissa Poznań
11-09-2019 18:00 Suchary Suchy Las 1 : 6 Lech Poznań
Kolejka 3
14-09-2019 11:00 Suchary Suchy Las 1 : 9 UKS AP Reissa Poznań
14-09-2019 12:00 POLONIA I Środa Wlkp. 3 : 2 WARTA II POZNAŃ
14-09-2019 16:00 UKS Śrem 4 : 3 Las Puszczykowo
15-09-2019 13:00 POZNANIAK POZNAŃ 2 : 6 UNIA Swarzędz
18-09-2019 16:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 0 : 0 Lech Poznań
Kolejka 2
19-09-2019 17:00 WARTA II POZNAŃ 1 : 3 WARTA I POZNAŃ
Kolejka 4
21-09-2019 09:30 UNIA Swarzędz 1 : 1 POZNAŃSKA 13 Poznań
21-09-2019 10:00 KS Canarinhos I Skórzewo 0 : 7 Lech Poznań
21-09-2019 12:00 Las Puszczykowo 0 : 4 Suchary Suchy Las
21-09-2019 14:00 UKS AP Reissa Poznań 14 : 0 POZNANIAK POZNAŃ
22-09-2019 09:00 WARTA I POZNAŃ 6 : 0 POLONIA I Środa Wlkp.
22-09-2019 15:30 WARTA II POZNAŃ 8 : 0 UKS Śrem
Kolejka 3
24-09-2019 17:00 WARTA I POZNAŃ 16 : 0 KS Canarinhos I Skórzewo
Kolejka 5
28-09-2019 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 0 : 14 UKS AP Reissa Poznań
28-09-2019 12:00 POLONIA I Środa Wlkp. 0 : 2 KS Canarinhos I Skórzewo
28-09-2019 14:00 UKS Śrem 0 : 7 WARTA I POZNAŃ
28-09-2019 15:00 POZNANIAK POZNAŃ 4 : 2 Las Puszczykowo
28-09-2019 18:30 Lech Poznań 4 : 1 UNIA Swarzędz
Kolejka 6
05-10-2019 09:00 KS Canarinhos I Skórzewo 1 : 2 UNIA Swarzędz
05-10-2019 10:00 UKS AP Reissa Poznań 6 : 0 Lech Poznań
05-10-2019 11:00 Las Puszczykowo 1 : 2 POZNAŃSKA 13 Poznań
06-10-2019 10:00 POLONIA I Środa Wlkp. 11 : 1 UKS Śrem
06-10-2019 15:00 WARTA II POZNAŃ 12 : 0 POZNANIAK POZNAŃ
06-10-2019 16:45 WARTA I POZNAŃ 12 : 0 Suchary Suchy Las
Kolejka 7
12-10-2019 10:00 UKS Śrem 2 : 3 KS Canarinhos I Skórzewo
12-10-2019 11:00 Suchary Suchy Las 2 : 3 POLONIA I Środa Wlkp.
12-10-2019 12:00 Lech Poznań 11 : 0 Las Puszczykowo
12-10-2019 13:00 POZNANIAK POZNAŃ 0 : 12 WARTA I POZNAŃ
12-10-2019 14:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 0 : 3 WARTA II POZNAŃ
21-10-2019 18:45 UNIA Swarzędz - : - UKS AP Reissa Poznań
Kolejka 5
15-11-2019 18:00 Suchary Suchy Las - : - WARTA II POZNAŃ


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...