I liga okręgowa E2 Orlicy Młodsi sezon 2017/18
                                                                                                                                                                                                       
Kolejka 1
30-08-2017 15:00 UKS AP Reissa Poznań 13 : 3 WARTA I Śrem
01-09-2017 18:00 STELLA I Luboń 1 : 8 Nielba Wągrowiec
02-09-2017 11:00 POZNANIAK POZNAŃ 6 : 3 KS Canarinhos I Skórzewo
02-09-2017 14:30 KS 1920 Mosina 3 : 19 UKS Śrem
03-09-2017 10:00 Lech Poznań 7 : 3 Suchary Suchy Las
03-09-2017 10:00 WARTA I POZNAŃ 3 : 2 POLONIA I Środa Wlkp.
Kolejka 2
08-09-2017 19:00 Suchary Suchy Las 9 : 4 STELLA I Luboń
09-09-2017 09:00 WARTA I Śrem 2 : 11 Lech Poznań
09-09-2017 09:30 KS Canarinhos I Skórzewo 3 : 5 UKS AP Reissa Poznań
09-09-2017 10:30 UKS Śrem 3 : 5 POZNANIAK POZNAŃ
09-09-2017 17:00 Nielba Wągrowiec 1 : 7 WARTA I POZNAŃ
10-09-2017 10:00 KS 1920 Mosina 0 : 12 POLONIA I Środa Wlkp.
Kolejka 3
16-09-2017 09:00 WARTA I POZNAŃ 16 : 2 Suchary Suchy Las
16-09-2017 11:00 POZNANIAK POZNAŃ 9 : 0 KS 1920 Mosina
16-09-2017 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 10 : 4 Nielba Wągrowiec
16-09-2017 12:30 STELLA I Luboń 5 : 5 WARTA I Śrem
17-09-2017 10:00 Lech Poznań 4 : 2 KS Canarinhos I Skórzewo
17-09-2017 12:00 UKS AP Reissa Poznań 11 : 1 UKS Śrem
Kolejka 4
23-09-2017 00:00 KS 1920 Mosina 3 : 5 Nielba Wągrowiec
23-09-2017 09:00 UKS Śrem 3 : 7 Lech Poznań
23-09-2017 10:30 WARTA I Śrem 0 : 14 WARTA I POZNAŃ
23-09-2017 11:00 Suchary Suchy Las 3 : 3 POLONIA I Środa Wlkp.
23-09-2017 11:00 POZNANIAK POZNAŃ 3 : 6 UKS AP Reissa Poznań
28-09-2017 18:30 KS Canarinhos I Skórzewo 7 : 4 STELLA I Luboń
Kolejka 5
30-09-2017 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 8 : 2 WARTA I Śrem
30-09-2017 12:30 STELLA I Luboń 2 : 4 UKS Śrem
30-09-2017 14:00 UKS AP Reissa Poznań 18 : 1 KS 1920 Mosina
30-09-2017 17:00 Nielba Wągrowiec 4 : 5 Suchary Suchy Las
01-10-2017 10:00 WARTA I POZNAŃ 15 : 2 KS Canarinhos I Skórzewo
01-10-2017 10:00 Lech Poznań 4 : 0 POZNANIAK POZNAŃ
Kolejka 6
07-10-2017 00:00 KS 1920 Mosina 1 : 8 Suchary Suchy Las
07-10-2017 09:00 UKS Śrem 2 : 10 WARTA I POZNAŃ
07-10-2017 10:00 WARTA I Śrem 2 : 5 Nielba Wągrowiec
07-10-2017 11:00 POZNANIAK POZNAŃ 5 : 0 STELLA I Luboń
07-10-2017 11:30 KS Canarinhos I Skórzewo 2 : 5 POLONIA I Środa Wlkp.
07-10-2017 13:15 UKS AP Reissa Poznań 21 : 0 Lech Poznań
Kolejka 7
08-10-2017 10:00 Lech Poznań 9 : 0 KS 1920 Mosina
14-10-2017 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 9 : 0 UKS Śrem
14-10-2017 12:30 STELLA I Luboń 1 : 10 UKS AP Reissa Poznań
14-10-2017 14:00 Nielba Wągrowiec 4 : 10 KS Canarinhos I Skórzewo
14-10-2017 15:00 Suchary Suchy Las 10 : 3 WARTA I Śrem
15-10-2017 10:00 WARTA I POZNAŃ 12 : 1 POZNANIAK POZNAŃ
Kolejka 8
21-10-2017 00:00 KS 1920 Mosina 3 : 2 WARTA I Śrem
21-10-2017 09:00 UKS Śrem 5 : 5 Nielba Wągrowiec
21-10-2017 09:30 KS Canarinhos I Skórzewo 4 : 4 Suchary Suchy Las
21-10-2017 10:00 UKS AP Reissa Poznań 11 : 5 WARTA I POZNAŃ
21-10-2017 11:00 POZNANIAK POZNAŃ 4 : 5 POLONIA I Środa Wlkp.
22-10-2017 10:00 Lech Poznań 8 : 3 STELLA I Luboń
Kolejka 9
28-10-2017 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 0 : 4 UKS AP Reissa Poznań
28-10-2017 12:00 WARTA I Śrem 3 : 9 KS Canarinhos I Skórzewo
28-10-2017 12:30 STELLA I Luboń 3 : 1 KS 1920 Mosina
28-10-2017 13:00 Nielba Wągrowiec 3 : 0 POZNANIAK POZNAŃ
28-10-2017 15:30 Suchary Suchy Las 7 : 2 UKS Śrem
29-10-2017 10:00 WARTA I POZNAŃ 7 : 5 Lech Poznań
Kolejka 10
04-11-2017 00:00 KS 1920 Mosina 2 : 7 KS Canarinhos I Skórzewo
04-11-2017 09:00 UKS Śrem 7 : 3 WARTA I Śrem
04-11-2017 11:00 POZNANIAK POZNAŃ 3 : 7 Suchary Suchy Las
04-11-2017 12:30 STELLA I Luboń 2 : 10 WARTA I POZNAŃ
05-11-2017 10:00 Lech Poznań 1 : 7 POLONIA I Środa Wlkp.
05-11-2017 14:00 UKS AP Reissa Poznań - : - Nielba Wągrowiec
Kolejka 11
11-11-2017 09:30 Suchary Suchy Las 2 : 13 UKS AP Reissa Poznań
11-11-2017 10:00 WARTA I Śrem 1 : 6 POZNANIAK POZNAŃ
11-11-2017 10:00 KS Canarinhos I Skórzewo 5 : 5 UKS Śrem
11-11-2017 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 4 : 2 STELLA I Luboń
12-11-2017 10:00 WARTA I POZNAŃ 19 : 1 KS 1920 Mosina
12-11-2017 11:00 Nielba Wągrowiec 2 : 10 Lech Poznań
Kolejka 12
29-03-2018 09:00 WARTA I Śrem 0 : 10 UKS AP Reissa Poznań
29-03-2018 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 4 : 5 WARTA I Śrem
29-03-2018 11:00 Suchary Suchy Las 7 : 3 Lech Poznań
29-03-2018 12:00 KS Canarinhos I Skórzewo 2 : 2 POZNANIAK POZNAŃ
29-03-2018 17:00 UKS Śrem 6 : 1 KS 1920 Mosina
Kolejka 13
07-04-2018 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 7 : 0 KS 1920 Mosina
07-04-2018 11:00 STELLA I Luboń 0 : 23 Suchary Suchy Las
08-04-2018 10:00 Lech Poznań 13 : 2 WARTA I Śrem
08-04-2018 10:00 WARTA I POZNAŃ 22 : 0 Nielba Wągrowiec
08-04-2018 11:00 POZNANIAK POZNAŃ 5 : 4 UKS Śrem
08-04-2018 16:30 UKS AP Reissa Poznań 1 : 2 KS Canarinhos I Skórzewo
Kolejka 14
14-04-2018 12:00 Nielba Wągrowiec 2 : 10 POLONIA I Środa Wlkp.
14-04-2018 14:00 KS 1920 Mosina 0 : 5 POZNANIAK POZNAŃ
14-04-2018 14:00 Suchary Suchy Las 1 : 17 WARTA I POZNAŃ
14-04-2018 15:00 KS Canarinhos I Skórzewo 4 : 8 Lech Poznań
14-04-2018 15:30 UKS Śrem 2 : 18 UKS AP Reissa Poznań
Kolejka 15
21-04-2018 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 4 : 3 Suchary Suchy Las
21-04-2018 18:00 UKS AP Reissa Poznań 7 : 0 POZNANIAK POZNAŃ
22-04-2018 10:00 Nielba Wągrowiec 8 : 1 KS 1920 Mosina
22-04-2018 10:00 Lech Poznań 7 : 1 UKS Śrem
22-04-2018 10:00 WARTA I POZNAŃ 26 : 0 WARTA I Śrem
Kolejka 16
28-04-2018 09:00 Suchary Suchy Las 11 : 4 Nielba Wągrowiec
28-04-2018 10:30 WARTA I Śrem 5 : 6 POLONIA I Środa Wlkp.
28-04-2018 11:30 KS Canarinhos I Skórzewo 2 : 13 WARTA I POZNAŃ
28-04-2018 13:30 KS 1920 Mosina 0 : 7 UKS AP Reissa Poznań
08-05-2018 19:15 POZNANIAK POZNAŃ 4 : 1 Lech Poznań
Kolejka 17
12-05-2018 11:00 Nielba Wągrowiec 8 : 4 WARTA I Śrem
12-05-2018 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 6 : 0 KS Canarinhos I Skórzewo
13-05-2018 10:00 WARTA I POZNAŃ 20 : 1 UKS Śrem
13-05-2018 10:00 Lech Poznań 0 : 2 UKS AP Reissa Poznań
13-05-2018 11:00 Suchary Suchy Las 12 : 1 KS 1920 Mosina
Kolejka 18
16-05-2018 17:30 WARTA I Śrem - : - Suchary Suchy Las
19-05-2018 11:00 KS Canarinhos I Skórzewo 8 : 3 Nielba Wągrowiec
19-05-2018 12:00 KS 1920 Mosina 0 : 5 Lech Poznań
20-05-2018 11:00 POZNANIAK POZNAŃ 2 : 10 WARTA I Śrem
20-05-2018 14:30 UKS Śrem 1 : 5 POLONIA I Środa Wlkp.
Kolejka 19
23-05-2018 18:30 Suchary Suchy Las 7 : 5 KS Canarinhos I Skórzewo
26-05-2018 10:00 WARTA I POZNAŃ 5 : 8 UKS AP Reissa Poznań
26-05-2018 11:00 POLONIA I Środa Wlkp. 5 : 1 POZNANIAK POZNAŃ
26-05-2018 11:00 WARTA I Śrem 6 : 0 KS 1920 Mosina
26-05-2018 11:00 Nielba Wągrowiec 3 : 8 UKS Śrem
Kolejka 20
29-05-2018 19:15 POZNANIAK POZNAŃ 6 : 2 Nielba Wągrowiec
02-06-2018 10:00 UKS AP Reissa Poznań 9 : 0 POLONIA I Środa Wlkp.
02-06-2018 12:00 KS Canarinhos I Skórzewo 15 : 4 WARTA I Śrem
02-06-2018 14:30 UKS Śrem 3 : 12 Suchary Suchy Las
06-06-2018 18:00 Lech Poznań - : - WARTA I POZNAŃ
Kolejka 21
06-06-2018 18:00 POLONIA I Środa Wlkp. 7 : 3 Lech Poznań
07-06-2018 18:00 UKS AP Reissa Poznań 9 : 2 Nielba Wągrowiec
09-06-2018 09:00 Suchary Suchy Las 3 : 3 POZNANIAK POZNAŃ
09-06-2018 11:00 KS Canarinhos I Skórzewo 2 : 2 KS 1920 Mosina
09-06-2018 11:00 WARTA I Śrem 1 : 13 UKS Śrem
Kolejka 22
14-06-2018 18:00 UKS AP Reissa Poznań 17 : 1 Suchary Suchy Las
16-06-2018 11:00 KS 1920 Mosina 2 : 7 WARTA I POZNAŃ
16-06-2018 15:30 UKS Śrem 3 : 6 KS Canarinhos I Skórzewo
17-06-2018 10:00 Lech Poznań 12 : 2 Nielba Wągrowiec
17-06-2018 11:00 POZNANIAK POZNAŃ 7 : 2 WARTA I Śrem


Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...