Za Młodzikami pierwsza kolejka ligowa. Mecz został rozegrany na własnym boisku w niedzielę, 1 września, z Unią Swarzędz. Rywal większą cześć meczu przeważał i do przerwy prowadził 2:0. UKS dobrze rozpoczął drugą połowę, stwarzając kilka sytuacji bramkowych, jednak żadna nie zakończyła się bramką. W dalszej części rozgrywki znów przewaga rysowała się na korzyść Unii, która zdobyła koleje cztery gole. Honorową bramkę, dopiero w ostatniej minucie meczu z rzutu wolnego, zdobył Mikołaj Kowalski.

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10