W minioną sobotę, 1 czerwca, zespół Orlików Starszych (2008) udał się do Pniew, by rozegrać przedostatnią kolejkę w ramach I ligi okręgowej. Zieloni tego dnia byli świetnie dysponowani i zdominowali rywala. Wzajemna pomoc na boisku i wysokie zaangażowanie cieszyły oczy kibiców, którzy zdecydowali udać się do Pniew by dopingować UKS-iaków. Mimo agresywnej gry przeciwników chłopcy walczyli o każdą piłkę. Efektem dobrego meczu Orlików jest wynik, bowiem UKS Śrem wygrał 10:1 z Sokołem Pniewy. Bramki dla zespołu ze Śremu strzelali: Mikołaj Kowalski x5, Jędrzej Jankowiak, Dawid Mrug, Filip Nowak, Mikołaj Szymański i Jakub Florkowski. Tak trzymać!

Sokół Pniewy - UKS Śrem 1:10

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36