W poniedziałek, 27 maja, odbyło się zaległe spotkanie miedzy UKS-em Śrem a Wartą Poznań. Mecz rozpoczął się od ataków ze strony zespołu z Poznania, co zaowocowało bramką dla Warty. Jednak drużyna gości długo nie cieszyła się z prowadzenia, gdyż po dobrym kontrataku świetnym strzałem popisał się Nikodem Kaczmarek. Niestety, koniec pierwszej połowy to dominacja zawodników Warty i pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:5 dla drużyny z Poznania. Na drugą połowę Orlicy wyszli zmotywowani i po gwizdku bardzo szybko zdobywali kolejne bramki. W tym ekscytującym meczu było już 5:4 dla gości, kiedy w ostatnich minutach spotkania gra stała się bardzo wyrównana. Na sam koniec zabrakło jednak sił, by toczyć  dalej walkę z zespołem z top trójki w lidze. Końcowy wynik spotkania to 4:7 dla Warty Poznań. Bramki dla UKS-u Śrem zdobyli: Nikodem Kaczmarek, Adam Wierski 2x i Mikołaj Kowalski.

 

UKS Śrem - Warta Poznań 4:7

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...