Po zaciętym meczu i wielu pięknych zagraniach zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, śremianie ulegli na swoim terenie 4:6. Pierwsza połowa była udana dla Orlików, ponieważ kontrolowali wydarzenia na boisku. Niestety, w drugiej części spotkania rywale zaczęli przejmować inicjatywę i mimo, że gospodarze dochodzili do sytuacji bramkowych, to brakowało skutecznej finalizacji. Mimo niekorzystnego wyniku Zieloni walczyli do ostatniego gwizdka sędziego, co pokazuje charakter drużyny. Bramki dla UKS-u strzelili Piotr Śron, Nikodem Kaczmarek, Dawid Mrug i Mikołaj Kowalski.

UKS Śrem – Suchary Suchy Las 4:6

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36