Jeszcze trzy lata temu drużyna Orlików UKS Śrem zmagała się w drugiej lidze, zazdroszcząc swoim rówieśnikom z Warty Śrem wcześniejszego awansu do I ligi. Po osiągnięciu awansu przez Zielonych w zeszłym sezonie do końca trwała walka o utrzymanie się w I lidze. Dziś zwieńczeniem trzyletniej pracy szkoleniowej kilku trenerów, Orliki 2008 znajdują się w czołówce tabeli i odnoszą coraz bardziej spektakularne zwycięstwa. Nie inaczej było w ubiegłą sobotę, 11 maja, kiedy wysoko pokonali kolegów z Warty Śrem. Tym samym potwierdzili postęp poczyniony w ostatnim roku. Na wiosnę drużyna prowadzona przez trenera Cyraka poniosła jedynie jedną porażkę z Lechem Poznań oraz wygrała pięć meczów z rzędu. Dobra praca na treningach oraz jakość prowadzonych przez Jerzego Cyraka treningów indywidualnych dają spodziewane efekty. Tak trzymać Zieloni!

 

Warta Śrem – UKS Śrem 3:16

 

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...