Orlicy 2008 i 2009 nie przestają zachwycać swoich kibiców zarówno grą, jak i osiąganymi wynikami. Młodsi zawodnicy praktycznie są już jedną nogą w I lidze po pokonaniu kolejnej przeszkody w rundzie wiosennej. Przewaga jedenastu punktów nad bezpieczną strefą pozwala na rozmyślanie już o pierwszoligowych występach w kolejnym sezonie. Ich koledzy z drugiej drużyny kroczą z kolei na drodze do awansu do II ligi. I jak tu się nie cieszyć?

Drużyna 2008 natomiast w I lidze gra już od dwóch lat, ale takich efektów nie miała nigdy. Na cztery mecze trzy zwycięstwa i piąte miejsce w tabeli. Zespół trenera Cyraka robi z meczu na mecz postępy i nie powiedział zapewne ostatniego słowa tej wiosny.

Kolejne spektakularne zwycięstwo mają na swoim koncie Orlicy Młodsi (2009). Tym razem nad rówieśnikami z Talentu Poznań, którzy niedawno pokonali ówczesnego lidera z Trzemeszna. Teraz liderem tabeli II ligi jest już UKS Śrem, którego awans do I ligi pozostaje chyba tylko formalnością. Jesteście wielcy!

 

Orliki Starsze (2008)

UKS Śrem - AS Orlik Kaźmierz 5:2

 

Orliki Młodsze (2009)

UKS Śrem – Talent Poznań 15:1

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...