Orlicy 2008 i 2009 nie przestają zachwycać swoich kibiców zarówno grą, jak i osiąganymi wynikami. Młodsi zawodnicy praktycznie są już jedną nogą w I lidze po pokonaniu kolejnej przeszkody w rundzie wiosennej. Przewaga jedenastu punktów nad bezpieczną strefą pozwala na rozmyślanie już o pierwszoligowych występach w kolejnym sezonie. Ich koledzy z drugiej drużyny kroczą z kolei na drodze do awansu do II ligi. I jak tu się nie cieszyć?

Drużyna 2008 natomiast w I lidze gra już od dwóch lat, ale takich efektów nie miała nigdy. Na cztery mecze trzy zwycięstwa i piąte miejsce w tabeli. Zespół trenera Cyraka robi z meczu na mecz postępy i nie powiedział zapewne ostatniego słowa tej wiosny.

Kolejne spektakularne zwycięstwo mają na swoim koncie Orlicy Młodsi (2009). Tym razem nad rówieśnikami z Talentu Poznań, którzy niedawno pokonali ówczesnego lidera z Trzemeszna. Teraz liderem tabeli II ligi jest już UKS Śrem, którego awans do I ligi pozostaje chyba tylko formalnością. Jesteście wielcy!

Orliki Starsze (2008)

UKS Śrem - AS Orlik Kaźmierz 5:2