Orliki w drugiej kolejce ligowej podejmowali u siebie drużynę Canarinhos Skórzewo. Mecz rozpoczął się od szybko zdobytej bramki przez Zielonych, lecz przeciwnik równie prędko się zrewanżował i doprowadził do wyrównania. Po straconej bramce na 1:1 śremianie pokazali charakter oraz olbrzymią chęć wygranej i ponownie wyszli na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy, po bardzo wyrównanej walce, Zieloni zdobyli bramkę na 3:1. Pierwsze minuty drugiej połowy były ciężkie – zespół Canarinhos był bardzo zdeterminowany. Jednak każda próba ataku na bramkę Orlików była odpierana. Gospodarze z każdą minutą meczu zwiększali swoją przewagę i wygrali 7:1. Na listę strzelców wpisali się Adam Wierski, Jędrzej Jankowiak, Dawid Mrug i Filip Nowak. Brawo!

UKS Śrem – Canarinhos Skórzewo 7:1

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36