Orliki w drugiej kolejce ligowej podejmowali u siebie drużynę Canarinhos Skórzewo. Mecz rozpoczął się od szybko zdobytej bramki przez Zielonych, lecz przeciwnik równie prędko się zrewanżował i doprowadził do wyrównania. Po straconej bramce na 1:1 śremianie pokazali charakter oraz olbrzymią chęć wygranej i ponownie wyszli na prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy, po bardzo wyrównanej walce, Zieloni zdobyli bramkę na 3:1. Pierwsze minuty drugiej połowy były ciężkie – zespół Canarinhos był bardzo zdeterminowany. Jednak każda próba ataku na bramkę Orlików była odpierana. Gospodarze z każdą minutą meczu zwiększali swoją przewagę i wygrali 7:1. Na listę strzelców wpisali się Adam Wierski, Jędrzej Jankowiak, Dawid Mrug i Filip Nowak. Brawo!

 

UKS Śrem – Canarinhos Skórzewo 7:1

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...