Konsekwentnie i z coraz lepszym skutkiem rozwija się drużyna Orlików Starszych (2008). Jeszcze niedawno dopiero pukała do drzwi I ligi, by po niewiele ponad roku stać się jej mocnym elementem. Kolejne wygrane turnieje oraz wyniki w sparingach potwierdzają, że realizowany plan szkoleniowy przynosi spodziewane efekty. Nie inaczej było na turnieju w Mosinie.

Orliki mają za sobą intensywny weekend. W sobotę, 23 lutego, wzięli udział w turnieju Joma Cup w Mosinie. Zespół Orlików wspierali także zawodnicy Orlików 2009 – Piotr Śron i Damian Muchowski. Fazę grupową śremianie rozpoczęli od pewnego zwycięstwa z gospodarzami turnieju, zespołem UKS Orlik Mosina 5:1, następnie z LPFA Opalenica 9:1, a także z Wielkopolską Komorniki 4:2. Z dziewięcioma punktami Zieloni czekali na ostatni mecz derbowy między UKS-em a Wartą Śrem. Orliki zwyciężyli 4:2, dzięki czemu zajęli pierwsze miejsce w grupie i awansowali do półfinału. Tam zmierzyli się z drużyną UKS Orzeł Granowo, z którą tydzień temu na turnieju w Zaniemyślu Zieloni przegrali. Chłopcy chcieli się zrewanżować i od samego początku spotkania dominowali na boisku, by ostatecznie wygrać 6:1. W finale ponownie derby – po zaciętej rozgrywce pełnej emocji i jednym błędzie w obronie, Zieloni wygrali z Wartą Śrem 2:1, tym samym po ciężkim dniu zameldowali się na podium. Wyróżnionym zawodnikiem w drużynie został Piotr Śron (2009), a zawodnikiem turnieju jego rówieśnik, Damian Muchowski. Trenera Witka Piasnego oprócz zwycięstwa zespołowego niezmiernie cieszy również wyróżnienie zawodników UKS-u. Wielkie brawa!

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...