Orliki 2008 wybrali się na turniej do Tarnowa Podgórnego organizowanego przez tamtejszy klub. Trafili do grupy A, w której zagrali z SPN Szamotuły, APR Pniewy i gospodarzami turnieju, Tarnovią Tarnowo Podgórne. Wszystkie spotkania w grupie UKS-iaki wygrali kolejno 2:0, 4:1 i 3:2. Z kompletem punktów awansowali do Ligi Mistrzów, gdzie ponownie zmagali się z APR Pniewy. Drużyna przeciwników postawiła poprzeczkę znacznie wyżej niż w fazie grupowej i dopiero w końcówce spotkania bramkę na wagę trzech punktów strzelił Mikołaj Kowalski. W drugim meczu Orliki wygrali 2:0 z Poznańską 13 – po tym zwycięstwie czekali już tylko na ostatnie spotkanie z drużyną z Kaźmierza, także rywalizującą z Zielonymi w I lidze WZPN. Ten mecz decydował, który zespół po ostatnim gwizdku sędziego będzie cieszył się z pierwszego miejsca. Mimo trudnego początku rozgrywki i utraty dwóch bramek, drużyna Witka Piasnego walczyła dzielnie i doprowadziła do remisu 3:3. Choć oba zespoły po podsumowaniu z dwoma wygranymi i jednym remisem miały tyle samo punktów, to piłkarze z Kaźmierza zdobyli jedną bramkę więcej i to właśnie ona zadecydowała o ich zwycięstwie. Brawa dla Patryka Wyrwasa, który został wybrany przez trenerów najlepszym bramkarzem turnieju!

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...