Orliki 2008 wybrali się na turniej do Tarnowa Podgórnego organizowanego przez tamtejszy klub. Trafili do grupy A, w której zagrali z SPN Szamotuły, APR Pniewy i gospodarzami turnieju, Tarnovią Tarnowo Podgórne. Wszystkie spotkania w grupie UKS-iaki wygrali kolejno 2:0, 4:1 i 3:2. Z kompletem punktów awansowali do Ligi Mistrzów, gdzie ponownie zmagali się z APR Pniewy. Drużyna przeciwników postawiła poprzeczkę znacznie wyżej niż w fazie grupowej i dopiero w końcówce spotkania bramkę na wagę trzech punktów strzelił Mikołaj Kowalski. W drugim meczu Orliki wygrali 2:0 z Poznańską 13 – po tym zwycięstwie czekali już tylko na ostatnie spotkanie z drużyną z Kaźmierza, także rywalizującą z Zielonymi w I lidze WZPN. Ten mecz decydował, który zespół po ostatnim gwizdku sędziego będzie cieszył się z pierwszego miejsca. Mimo trudnego początku rozgrywki i utraty dwóch bramek, drużyna Witka Piasnego walczyła dzielnie i doprowadziła do remisu 3:3. Choć oba zespoły po podsumowaniu z dwoma wygranymi i jednym remisem miały tyle samo punktów, to piłkarze z Kaźmierza zdobyli jedną bramkę więcej i to właśnie ona zadecydowała o ich zwycięstwie. Brawa dla Patryka Wyrwasa, który został wybrany przez trenerów najlepszym bramkarzem turnieju!

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10