Drużyna Orlików 2008 ze wsparciem kilku zawodników z rocznika 2009 wzięli udział w turnieju Koziołek Cup 2019. Rozgrywka rozpoczęła się od remisu w pierwszym meczu grupowym, następnie Zieloni zyskali trzy punkty i w ostatnim spotkaniu w fazie grupowej, mimo dużej przewagi Śremian, mecz zakończył się kolejnym remisem. Orliki zyskali awans do grupy mistrzowskiej. Po pierwszym spotkaniu Zieloni poczuli gorycz porażki, która podziałała na zawodników bardzo motywująco, gdyż dwa ostatnie mecze w ich wykonaniu były najlepsze, jakie rozegrali w ciągu całego turnieju. Orliki zajęli drugie miejsce w turnieju Koziołek Cup 2019.

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10