Na turnieju w Zaniemyślu Orliki Młodsze UKS Śrem zostali podzieleni na dwa zespoły. UKS Śrem I zmierzył się z takimi drużynami jak Juna Trans i LPFA (które potem stanęły na podium), Unią Swarzędz, Orlikiem Mosina i Kotwicą Kórnik. UKS Śrem II spotkał się natomiast m.in. z Nielbą Wągrowiec, Lipnem Stęszew, Red Boxem i Huraganem Pobiedziska. Orliki II pokonali wszystkich swoich przeciwników i... doszli do rundy półfinałowej, w której zwyciężyli z LPFA Lech Poznań 2:0 (bramki: F. Nowak, A. Wierski)! W klasyfikacji końcowej turnieju UKS Śrem II zajął pierwsze miejsce, a tuż za nim znaleźli się Juna Trans i LPFA. Ponadto, najlepszym bramkarzem turnieju został Patryk Wyrwas, zawodnik śremskich Orlików. Wielkie gratulacje!

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10