Na turnieju w Zaniemyślu Orliki Młodsze UKS Śrem zostali podzieleni na dwa zespoły. UKS Śrem I zmierzył się z takimi drużynami jak Juna Trans i LPFA (które potem stanęły na podium), Unią Swarzędz, Orlikiem Mosina i Kotwicą Kórnik. UKS Śrem II spotkał się natomiast m.in. z Nielbą Wągrowiec, Lipnem Stęszew, Red Boxem i Huraganem Pobiedziska. Orliki II pokonali wszystkich swoich przeciwników i... doszli do rundy półfinałowej, w której zwyciężyli z LPFA Lech Poznań 2:0 (bramki: F. Nowak, A. Wierski)! W klasyfikacji końcowej turnieju UKS Śrem II zajął pierwsze miejsce, a tuż za nim znaleźli się Juna Trans i LPFA. Ponadto, najlepszym bramkarzem turnieju został Patryk Wyrwas, zawodnik śremskich Orlików. Wielkie gratulacje!

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...