Jak myślisz, jakie Twoje piłkarskie umiejętności lub które cechy charakteru pomogły Ci w otrzymaniu powołania do kadry Wielkopolski?

Sądzę, że przede wszystkim zaangażowanie w ciężką pracą na treningach, a także dawanie z siebie wszystkiego na meczach. Zawsze na 100%!

 

Czego nauczył Cię trener Witek Piasny? Jak oceniasz atmosferę w drużynie?

Trener Witek nauczył mnie poruszania się na boisku w grze 1x1, pokazał, jak należy wychodzić na pozycję i że najważniejsze jest osiągnięcie celu razem, zespołowo, a nie tylko indywidualnie. Bardzo podoba mi się atmosfera w naszej drużynie - wszyscy są przyjacielscy i jest naprawdę fajnie.

 

Jakie są Twoje oczekiwania co do gry w kadrze?

Na pewno chciałbym poprawić swoje umiejętności. Super będzie też sprawdzić się na tle innych zawodników.

 

Mikołaj, trzymamy za Ciebie kciuki i życzymy powodzenia!

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...