Jak myślisz, jakie Twoje piłkarskie umiejętności lub które cechy charakteru pomogły Ci w otrzymaniu powołania do kadry Wielkopolski?

Sądzę, że przede wszystkim zaangażowanie w ciężką pracą na treningach, a także dawanie z siebie wszystkiego na meczach. Zawsze na 100%!

Czego nauczył Cię trener Witek Piasny? Jak oceniasz atmosferę w drużynie?

Trener Witek nauczył mnie poruszania się na boisku w grze 1x1, pokazał, jak należy wychodzić na pozycję i że najważniejsze jest osiągnięcie celu razem, zespołowo, a nie tylko indywidualnie. Bardzo podoba mi się atmosfera w naszej drużynie - wszyscy są przyjacielscy i jest naprawdę fajnie.

Jakie są Twoje oczekiwania co do gry w kadrze?

Na pewno chciałbym poprawić swoje umiejętności. Super będzie też sprawdzić się na tle innych zawodników.

Mikołaj, trzymamy za Ciebie kciuki i życzymy powodzenia!

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10