Drugi zespół Orlików 2008 zagrał w turnieju Luboń Cup. Zieloni trafili do grupy B, w której wygrali dwa pierwsze mecze - 2:0 z Astra II Krotoszyn (bramki: Nikodem Kaczmarek, Jędrzej Jankowiak) oraz z Koroną Zakrzewo, a także zremisowali 2:2 ze Stellą Luboń po golach Huberta Przybylskiego i Nikodema Kaczmarka. Po świetnym początku przyszła porażka z drużyną Progres I Gorzów 0:5.

Po fazie grupowej Zieloni awansowali z drugiego miejsca do Ligi Mistrzów. Spotkali się tam z najlepszymi zespołami z grup A i B. Przeciwnicy okazali się jednak zbyt mocni. Po porażkach z Astrą I Krotoszyn 0:3, Progresem I Krotoszyn 1:4 (bramka: Mikołaj Maksymów) oraz Progresem II Krotoszyn 0:10, Orliki zajęli czwarte miejsce w turnieju.

 

Skład: T. Bugajewski, K. Detzner, E. Bugajewski, M. Szczepaniak, N. Kaczmarek, H. Przybylski, B. Górski, J. Jankowiak, M. Maksymów

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...