Drugi zespół Orlików 2008 zagrał w turnieju Luboń Cup. Zieloni trafili do grupy B, w której wygrali dwa pierwsze mecze - 2:0 z Astra II Krotoszyn (bramki: Nikodem Kaczmarek, Jędrzej Jankowiak) oraz z Koroną Zakrzewo, a także zremisowali 2:2 ze Stellą Luboń po golach Huberta Przybylskiego i Nikodema Kaczmarka. Po świetnym początku przyszła porażka z drużyną Progres I Gorzów 0:5.

Po fazie grupowej Zieloni awansowali z drugiego miejsca do Ligi Mistrzów. Spotkali się tam z najlepszymi zespołami z grup A i B. Przeciwnicy okazali się jednak zbyt mocni. Po porażkach z Astrą I Krotoszyn 0:3, Progresem I Krotoszyn 1:4 (bramka: Mikołaj Maksymów) oraz Progresem II Krotoszyn 0:10, Orliki zajęli czwarte miejsce w turnieju.

Skład: T. Bugajewski, K. Detzner, E. Bugajewski, M. Szczepaniak, N. Kaczmarek, H. Przybylski, B. Górski, J. Jankowiak, M. Maksymów

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10