Zespół trenera Witka Piasnego wziął udział w turnieju Powstańczym organizowanym przez WZPN. Wśród ośmiu najmocniejszych drużyn I ligi znaleźli się zdolni Orlicy Starsi UKS Śrem.

Zieloni trafili do grupy A, w której zmierzyli się z Wartą I Poznań, Wartą II Poznań oraz Polonią Środa Wlkp. W pierwszym meczu fazy grupowej chłopcy zremisowali z Wartą II Poznań 0:0. W kolejnym spotkaniu z Wartą I, mimo prowadzenia 1:0 po bramce Filipa Nowaka, Orliki przegrali 2:1. W ostatnim meczu z Polonią Środa Zieloni chcieli zrewanżować się po porażce. Tak też się stało – po golach Adama Wierskiego i Antka Mielcarka UKS-iaki zasłużenie zwyciężyli 2:0.

Skład: P. Wyrwas, M. Szymański, M. Kowalski, W. Dorsz, F. Nowak, A. Wierski, A. Mielcarek

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10