W ostatni weekend Orliki Starsze wybrali się do Gniezna na dwudniowy turniej "Gniezno Winter CUP”. Trafili do grupy B, w której zmierzyli się z takimi zespołami jak Fase Szczecin (który zdominował całe rozgrywki i zdobył pierwsze miejsce), FA Leszno czy Elana Toruń. Niestety, Zieloni nie podołali przeciwnikom i ulegli w tych trzech rozgrywkach. Ostatecznie zajęli czwarte miejsce w grupie, co dało im możliwość gry z siedmioma najlepszymi drużynami turnieju w Finale A. W niedzielę UKS-iaki rozegrali cztery spotkania. Pierwsze, z Fase I Szczecin, Zieloni przegrali, jednakże z kolejnych trzech wyszli zwycięsko! W mocno obsadzonym turnieju Orliki zajęli piąte miejsce na czternaście drużyn.

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...