W ostatniej kolejce I ligi WZPN Orliki 2008 rozegrali mecz na wyjeździe z czwartą drużyna swojej ligi, Polonią Środa Wielkopolska. Zieloni nie byli faworytem w tym spotkaniu – była to kolejna rozgrywka, w której szybko tracili bramki. Z upływem czasu to Orliki przejmowali inicjatywę i dochodzili do wielu sytuacji podbramkowych. Niestety, wykorzystali tylko jedną, a strzelcem został Mikołaj Kowalski. W drugiej połowie ataki Zielonych przyniosły efekt w postaci bramek Filipa Nowaka i Antoniego Mielcarka. Mimo to, Orliki ulegli Polonii 3:7.

 

Polonia Środa Wlkp. - UKS Śrem 7:3

Bramki: M. Kowalski, F. Nowak, A. Mielcarek

Skład: H. Przybylski, M. Szymański, M. Szczepaniak, M. Kowalski, F. Nowak, A. Mielcarek, W. Dorsz, D. Muchowski, P. Śron, P. Świtała

Poznań: F1 Żak Grupa 4

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36
2 UKS Śrem 12 34 - 12 22
3 Koziołek Poznań 12 14 - 27 10
4 AVIA KAMIONKI 12 4 - 52 3

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...