W ostatniej kolejce I ligi WZPN Orliki 2008 rozegrali mecz na wyjeździe z czwartą drużyna swojej ligi, Polonią Środa Wielkopolska. Zieloni nie byli faworytem w tym spotkaniu – była to kolejna rozgrywka, w której szybko tracili bramki. Z upływem czasu to Orliki przejmowali inicjatywę i dochodzili do wielu sytuacji podbramkowych. Niestety, wykorzystali tylko jedną, a strzelcem został Mikołaj Kowalski. W drugiej połowie ataki Zielonych przyniosły efekt w postaci bramek Filipa Nowaka i Antoniego Mielcarka. Mimo to, Orliki ulegli Polonii 3:7.

Polonia Środa Wlkp. - UKS Śrem 7:3

Bramki: M. Kowalski, F. Nowak, A. Mielcarek

Skład: H. Przybylski, M. Szymański, M. Szczepaniak, M. Kowalski, F. Nowak, A. Mielcarek, W. Dorsz, D. Muchowski, P. Śron, P. Świtała

1 POLONIA I Środa Wlkp. 12 43 - 4 36