Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2018/19
                                                                                 
Kolejka 21
23-03-2019 10:00 SSF M. Drajera Poznań 4 : 3 Suchary Suchy Las
Kolejka 12
29-03-2019 17:00 SPN SZAMOTUŁY 2 : 5 SSF M. Drajera Poznań
30-03-2019 00:00 Lider Swarzędz 5 : 0 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
30-03-2019 10:00 WIELKOPOLSKA Komorniki 2 : 0 HURAGAN Pobiedziska
30-03-2019 10:00 ORLIK Poznań 2 : 5 Suchary Suchy Las
30-03-2019 11:30 Koziołek Poznań 5 : 1 UKS Śrem
Kolejka 13
05-04-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY 5 : 0 HURAGAN Pobiedziska
06-04-2019 10:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne 1 : 4 Lider Swarzędz
06-04-2019 12:00 SSF M. Drajera Poznań 5 : 0 ORLIK Poznań
07-04-2019 11:00 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp. 2 : 3 Koziołek Poznań
09-04-2019 18:30 UKS Śrem 2 : 2 WIELKOPOLSKA Komorniki
Kolejka 14
12-04-2019 17:00 HURAGAN Pobiedziska 9 : 1 UKS Śrem
13-04-2019 00:00 Lider Swarzędz 1 : 2 Suchary Suchy Las
13-04-2019 10:00 WIELKOPOLSKA Komorniki 1 : 1 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
13-04-2019 11:30 Koziołek Poznań 2 : 0 TARNOVIA Tarnowo Podgórne
13-04-2019 13:30 ORLIK Poznań 0 : 2 SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 15
18-04-2019 00:00 ORLIK Poznań 0 : 2 HURAGAN Pobiedziska
18-04-2019 10:00 SSF M. Drajera Poznań 1 : 1 Lider Swarzędz
18-04-2019 11:00 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp. 2 : 1 UKS Śrem
18-04-2019 13:00 Suchary Suchy Las 8 : 0 Koziołek Poznań
18-04-2019 18:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne 0 : 1 WIELKOPOLSKA Komorniki
Kolejka 16
27-04-2019 09:00 WIELKOPOLSKA Komorniki 1 : 3 Suchary Suchy Las
27-04-2019 10:00 UKS Śrem 4 : 4 TARNOVIA Tarnowo Podgórne
27-04-2019 11:00 HURAGAN Pobiedziska 2 : 1 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
27-04-2019 18:00 Koziołek Poznań 5 : 7 SSF M. Drajera Poznań
28-04-2019 11:00 Lider Swarzędz 0 : 1 SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 17
11-05-2019 10:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne 3 : 6 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
11-05-2019 13:30 ORLIK Poznań 3 : 1 Lider Swarzędz
11-05-2019 18:00 SSF M. Drajera Poznań 2 : 0 WIELKOPOLSKA Komorniki
12-05-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY 5 : 0 Koziołek Poznań
15-05-2019 18:00 Suchary Suchy Las 6 : 0 UKS Śrem
Kolejka 18
18-05-2019 10:00 WIELKOPOLSKA Komorniki 0 : 3 SPN SZAMOTUŁY
18-05-2019 11:30 Koziołek Poznań 2 : 2 ORLIK Poznań
19-05-2019 09:30 HURAGAN Pobiedziska 5 : 2 TARNOVIA Tarnowo Podgórne
19-05-2019 10:00 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp. 1 : 3 Suchary Suchy Las
Kolejka 19
22-05-2019 18:00 Lider Swarzędz 7 : 0 HURAGAN Pobiedziska
24-05-2019 17:00 SPN SZAMOTUŁY 4 : 0 UKS Śrem
25-05-2019 12:00 Suchary Suchy Las 4 : 0 TARNOVIA Tarnowo Podgórne
25-05-2019 13:00 SSF M. Drajera Poznań 7 : 0 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
25-05-2019 13:30 ORLIK Poznań 4 : 0 WIELKOPOLSKA Komorniki
Kolejka 20
28-05-2019 17:00 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp. 0 : 4 SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 18
28-05-2019 18:30 UKS Śrem 2 : 0 SSF M. Drajera Poznań
Kolejka 20
01-06-2019 10:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne 1 : 11 SSF M. Drajera Poznań
01-06-2019 11:30 Koziołek Poznań 3 : 1 Lider Swarzędz
01-06-2019 14:00 HURAGAN Pobiedziska 0 : 2 Suchary Suchy Las
04-06-2019 18:00 UKS Śrem 1 : 5 ORLIK Poznań
Kolejka 21
07-06-2019 17:00 SPN SZAMOTUŁY 4 : 0 TARNOVIA Tarnowo Podgórne
08-06-2019 11:30 Koziołek Poznań 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska
08-06-2019 13:30 ORLIK Poznań 2 : 0 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
09-06-2019 11:00 Lider Swarzędz 1 : 1 WIELKOPOLSKA Komorniki
Kolejka 22
14-06-2019 17:00 Suchary Suchy Las - : - SPN SZAMOTUŁY
15-06-2019 00:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - : - ORLIK Poznań
15-06-2019 10:00 UKS Śrem - : - Lider Swarzędz
15-06-2019 10:00 WIELKOPOLSKA Komorniki - : - Koziołek Poznań
15-06-2019 11:00 HURAGAN Pobiedziska - : - SSF M. Drajera Poznań


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...