III liga okręgowa E1 Orlicy Starsi Grupa 7 - runda wiosenna 2017/18
                                       
Kolejka 1
07-04-2018 11:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 0 : 25 Lotnik-1997 Poznań
07-04-2018 16:00 Luboński 1943 Luboń 2 : 18 UKS II Śrem
08-04-2018 11:00 1920 Mosina 2 : 1 TALENT POZNAŃ
Kolejka 2
13-04-2018 18:00 TALENT POZNAŃ 11 : 1 Luboński 1943 Luboń
14-04-2018 13:20 Lotnik-1997 Poznań 9 : 2 1920 Mosina
14-04-2018 13:20 KS Gminy Brodnica Manieczki 0 : 28 UKS II Śrem
Kolejka 3
21-04-2018 10:00 1920 Mosina 19 : 1 KS Gminy Brodnica Manieczki
21-04-2018 10:00 UKS II Śrem 9 : 2 TALENT POZNAŃ
21-04-2018 16:00 Luboński 1943 Luboń 1 : 3 Lotnik-1997 Poznań
Kolejka 4
28-04-2018 11:00 1920 Mosina 7 : 1 Luboński 1943 Luboń
28-04-2018 13:20 Lotnik-1997 Poznań 3 : 10 UKS II Śrem
29-04-2018 10:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 1 : 29 TALENT POZNAŃ
Kolejka 5
12-05-2018 10:00 UKS II Śrem 9 : 0 1920 Mosina
12-05-2018 16:00 Luboński 1943 Luboń 15 : 0 KS Gminy Brodnica Manieczki
13-05-2018 09:00 TALENT POZNAŃ 3 : 5 Lotnik-1997 Poznań
Kolejka 6
19-05-2018 09:00 TALENT POZNAŃ 10 : 3 1920 Mosina
19-05-2018 10:00 UKS II Śrem 21 : 0 Luboński 1943 Luboń
19-05-2018 10:00 Lotnik-1997 Poznań 15 : 0 KS Gminy Brodnica Manieczki
Kolejka 7
26-05-2018 11:00 1920 Mosina 6 : 9 Lotnik-1997 Poznań
26-05-2018 16:00 Luboński 1943 Luboń 4 : 8 TALENT POZNAŃ
27-05-2018 11:30 UKS II Śrem 29 : 0 KS Gminy Brodnica Manieczki
Kolejka 8
02-06-2018 13:20 Lotnik-1997 Poznań 5 : 3 Luboński 1943 Luboń
03-06-2018 09:00 TALENT POZNAŃ 1 : 13 UKS II Śrem
03-06-2018 10:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 1 : 21 1920 Mosina
Kolejka 9
09-06-2018 11:00 UKS II Śrem 12 : 0 Lotnik-1997 Poznań
09-06-2018 16:00 Luboński 1943 Luboń 4 : 8 1920 Mosina
10-06-2018 09:00 TALENT POZNAŃ 26 : 1 KS Gminy Brodnica Manieczki
Kolejka 10
16-06-2018 10:00 1920 Mosina 0 : 10 UKS II Śrem
16-06-2018 13:20 Lotnik-1997 Poznań 8 : 6 TALENT POZNAŃ
17-06-2018 10:00 KS Gminy Brodnica Manieczki 2 : 9 Luboński 1943 Luboń


Najbliższy trening rocznik 2007

PONIEDZIAŁEK 16:00-17:30 PARK ORLIK

WTOREK 16:00-17:30 PŁYTA GŁÓWNA

CZWARTEK 17:30-19:00 PSARSKIE ORLIK

Poprzedni mecz 2007/II

10-06-2017 13:30
AVIVA II KAMIONKI 5 : 4 POLONIA Środa Wlkp.

Następny mecz 2007/II

Poznań: I liga okręgowa E2 Orlik

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 UKS Śrem 10 70 - 21 28
2 AP Reissa I Poznań 10 74 - 14 27
3 1922 Lechia Kostrzyn 11 60 - 31 27
4 Suchary Suchy Las 11 53 - 33 19
5 Warta Poznań 11 53 - 39 18
6 KS Canarinhos Skórzewo 9 45 - 34 13
7 Warta Międzychód 9 35 - 38 12
8 Lech Poznań 8 52 - 25 10
9 POLONIA I Środa Wlkp. 11 46 - 53 10
10 WEŁNA I Rogoźno 8 19 - 40 6
11 CHROBRY I GNIEZNO 11 23 - 78 3
12 MAWIT Lwówek 9 12 - 136 0
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...