I liga okręgowa E1 Orlicy Starsi sezon 2017/18
                                                                                                                                                                                                                 
Kolejka 1
02-09-2017 12:00 Warta Poznań 5 : 2 Koziołek Poznań
02-09-2017 15:00 WEŁNA I Rogoźno 1 : 14 AP Reissa Poznań
03-09-2017 10:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 7 : 1 1922 Lechia Kostrzyn
03-09-2017 10:00 WARTA Międzychód 6 : 2 KS Canarinhos Skórzewo
06-09-2017 16:30 UNIA Swarzędz 5 : 4 Lech Poznań
06-09-2017 18:30 UKS Śrem 3 : 2 Suchary Suchy Las
Kolejka 2
09-09-2017 09:00 1922 Lechia Kostrzyn 1 : 9 Suchary Suchy Las
09-09-2017 10:00 Lech Poznań 5 : 4 UKS Śrem
09-09-2017 11:30 AP Reissa Poznań 3 : 5 Warta Poznań
10-09-2017 10:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 9 : 2 WEŁNA I Rogoźno
10-09-2017 12:00 KS Canarinhos Skórzewo 6 : 3 UNIA Swarzędz
13-09-2017 17:45 Koziołek Poznań 9 : 6 WARTA Międzychód
Kolejka 3
15-09-2017 18:00 UKS Śrem 3 : 3 KS Canarinhos Skórzewo
16-09-2017 11:00 WEŁNA I Rogoźno 1 : 7 1922 Lechia Kostrzyn
16-09-2017 12:00 Warta Poznań 4 : 2 WIELKOPOLSKA I Komorniki
16-09-2017 14:00 Suchary Suchy Las 6 : 4 Lech Poznań
17-09-2017 10:00 WARTA Międzychód 4 : 7 AP Reissa Poznań
17-09-2017 12:30 UNIA Swarzędz 7 : 4 Koziołek Poznań
Kolejka 4
23-09-2017 00:00 WEŁNA I Rogoźno 2 : 14 Warta Poznań
23-09-2017 09:00 1922 Lechia Kostrzyn 1 : 15 Lech Poznań
23-09-2017 11:00 AP Reissa Poznań 3 : 1 UNIA Swarzędz
23-09-2017 11:00 KS Canarinhos Skórzewo 4 : 3 Suchary Suchy Las
24-09-2017 10:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 4 : 4 WARTA Międzychód
24-09-2017 10:30 Koziołek Poznań 1 : 5 UKS Śrem
Kolejka 5
29-09-2017 18:00 UKS Śrem 2 : 3 AP Reissa Poznań
30-09-2017 10:00 Lech Poznań 3 : 2 KS Canarinhos Skórzewo
30-09-2017 10:00 UNIA Swarzędz 7 : 0 WIELKOPOLSKA I Komorniki
30-09-2017 12:00 Warta Poznań 7 : 0 1922 Lechia Kostrzyn
30-09-2017 14:30 Suchary Suchy Las 3 : 2 Koziołek Poznań
01-10-2017 10:00 WARTA Międzychód 17 : 2 WEŁNA I Rogoźno
Kolejka 6
07-10-2017 09:00 1922 Lechia Kostrzyn 3 : 7 KS Canarinhos Skórzewo
07-10-2017 10:00 WEŁNA I Rogoźno 3 : 10 UNIA Swarzędz
07-10-2017 11:30 Koziołek Poznań 3 : 0 Lech Poznań
07-10-2017 12:00 Warta Poznań 3 : 4 WARTA Międzychód
07-10-2017 13:15 AP Reissa Poznań 3 : 3 Suchary Suchy Las
08-10-2017 10:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 2 : 11 UKS Śrem
Kolejka 7
13-10-2017 18:00 UKS Śrem 18 : 2 WEŁNA I Rogoźno
14-10-2017 10:00 Lech Poznań 3 : 5 AP Reissa Poznań
14-10-2017 10:00 UNIA Swarzędz 2 : 2 Warta Poznań
14-10-2017 11:00 KS Canarinhos Skórzewo 4 : 0 Koziołek Poznań
14-10-2017 13:30 Suchary Suchy Las 7 : 6 WIELKOPOLSKA I Komorniki
15-10-2017 10:00 WARTA Międzychód 12 : 0 1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 8
21-10-2017 09:00 1922 Lechia Kostrzyn 4 : 9 Koziołek Poznań
21-10-2017 10:00 AP Reissa Poznań 10 : 2 KS Canarinhos Skórzewo
21-10-2017 11:00 WEŁNA I Rogoźno 2 : 5 Suchary Suchy Las
21-10-2017 12:00 Warta Poznań 6 : 3 UKS Śrem
22-10-2017 10:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 0 : 5 Lech Poznań
22-10-2017 10:00 WARTA Międzychód 4 : 6 UNIA Swarzędz
Kolejka 9
27-10-2017 18:00 UKS Śrem 4 : 4 WARTA Międzychód
28-10-2017 10:00 UNIA Swarzędz 12 : 3 1922 Lechia Kostrzyn
28-10-2017 10:00 Lech Poznań 17 : 1 WEŁNA I Rogoźno
28-10-2017 11:00 KS Canarinhos Skórzewo 7 : 2 WIELKOPOLSKA I Komorniki
28-10-2017 13:30 Suchary Suchy Las 4 : 6 Warta Poznań
29-10-2017 10:30 Koziołek Poznań 2 : 7 AP Reissa Poznań
Kolejka 10
04-11-2017 00:00 WEŁNA I Rogoźno 1 : 9 KS Canarinhos Skórzewo
04-11-2017 10:00 1922 Lechia Kostrzyn 0 : 14 AP Reissa Poznań
04-11-2017 12:00 Warta Poznań 5 : 3 Lech Poznań
05-11-2017 10:00 WARTA Międzychód 0 : 7 Suchary Suchy Las
05-11-2017 10:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 4 : 4 Koziołek Poznań
05-11-2017 12:30 UNIA Swarzędz 2 : 3 UKS Śrem
Kolejka 11
10-11-2017 17:00 UKS Śrem 23 : 1 1922 Lechia Kostrzyn
10-11-2017 18:30 Suchary Suchy Las 9 : 3 UNIA Swarzędz
11-11-2017 00:00 Lech Poznań 8 : 1 WARTA Międzychód
11-11-2017 11:00 KS Canarinhos Skórzewo 0 : 4 Warta Poznań
11-11-2017 12:30 AP Reissa Poznań 6 : 0 WIELKOPOLSKA I Komorniki
12-11-2017 10:30 Koziołek Poznań 6 : 4 WEŁNA I Rogoźno
Kolejka 12
28-03-2018 14:00 KS Canarinhos Skórzewo 12 : 0 WARTA Międzychód
28-03-2018 18:00 Lech Poznań 9 : 2 UNIA Swarzędz
29-03-2018 09:00 Suchary Suchy Las 8 : 4 UKS Śrem
29-03-2018 10:30 Koziołek Poznań 1 : 8 Warta Poznań
29-03-2018 13:30 AP Reissa Poznań 10 : 2 WEŁNA I Rogoźno
29-03-2018 17:00 1922 Lechia Kostrzyn 0 : 4 WIELKOPOLSKA I Komorniki
Kolejka 13
06-04-2018 18:30 UNIA Swarzędz 2 : 5 KS Canarinhos Skórzewo
07-04-2018 10:00 WEŁNA I Rogoźno 1 : 5 WIELKOPOLSKA I Komorniki
07-04-2018 12:00 Warta Poznań 1 : 7 AP Reissa Poznań
08-04-2018 10:00 UKS Śrem 2 : 9 Lech Poznań
08-04-2018 10:00 WARTA Międzychód 2 : 2 Koziołek Poznań
08-04-2018 11:00 Suchary Suchy Las 8 : 0 1922 Lechia Kostrzyn
Kolejka 14
14-04-2018 10:00 AP Reissa Poznań 0 : 1 WARTA Międzychód
14-04-2018 11:00 KS Canarinhos Skórzewo 3 : 4 UKS Śrem
14-04-2018 11:00 1922 Lechia Kostrzyn 3 : 9 WEŁNA I Rogoźno
15-04-2018 10:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 1 : 4 Warta Poznań
15-04-2018 10:30 Koziołek Poznań 2 : 6 UNIA Swarzędz
17-04-2018 17:00 Lech Poznań 2 : 5 Suchary Suchy Las
Kolejka 15
20-04-2018 18:00 Suchary Suchy Las 3 : 0 KS Canarinhos Skórzewo
20-04-2018 18:30 UNIA Swarzędz 3 : 11 AP Reissa Poznań
21-04-2018 10:00 Lech Poznań 13 : 0 1922 Lechia Kostrzyn
21-04-2018 12:00 Warta Poznań 11 : 0 WEŁNA I Rogoźno
21-04-2018 13:00 WARTA Międzychód 2 : 2 WIELKOPOLSKA I Komorniki
21-04-2018 14:00 UKS Śrem 5 : 2 Koziołek Poznań
Kolejka 16
27-04-2018 18:00 KS Canarinhos Skórzewo 2 : 8 Lech Poznań
28-04-2018 09:00 1922 Lechia Kostrzyn 2 : 4 Warta Poznań
29-04-2018 10:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 8 : 5 UNIA Swarzędz
29-04-2018 10:00 WEŁNA I Rogoźno 4 : 3 WARTA Międzychód
29-04-2018 10:00 AP Reissa Poznań 5 : 4 UKS Śrem
29-04-2018 10:30 Koziołek Poznań 2 : 7 Suchary Suchy Las
Kolejka 18
08-05-2018 17:30 WEŁNA I Rogoźno 2 : 10 UKS Śrem
Kolejka 17
11-05-2018 18:30 WARTA Międzychód 3 : 6 Warta Poznań
12-05-2018 10:00 Lech Poznań 10 : 2 Koziołek Poznań
12-05-2018 10:00 UNIA Swarzędz 19 : 1 WEŁNA I Rogoźno
12-05-2018 11:00 KS Canarinhos Skórzewo 12 : 2 1922 Lechia Kostrzyn
12-05-2018 14:00 Suchary Suchy Las 0 : 7 AP Reissa Poznań
12-05-2018 14:00 UKS Śrem 7 : 2 WIELKOPOLSKA I Komorniki
Kolejka 18
16-05-2018 18:00 1922 Lechia Kostrzyn 4 : 9 WARTA Międzychód
18-05-2018 18:00 AP Reissa Poznań 4 : 2 Lech Poznań
19-05-2018 10:30 Warta Poznań 5 : 4 UNIA Swarzędz
20-05-2018 10:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 1 : 4 Suchary Suchy Las
20-05-2018 10:30 Koziołek Poznań 1 : 5 KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 20
23-05-2018 18:30 Warta Poznań 2 : 2 Suchary Suchy Las
Kolejka 19
24-05-2018 18:00 KS Canarinhos Skórzewo 1 : 1 AP Reissa Poznań
26-05-2018 09:00 Suchary Suchy Las 12 : 4 WEŁNA I Rogoźno
26-05-2018 09:30 Koziołek Poznań 8 : 5 1922 Lechia Kostrzyn
26-05-2018 10:00 UNIA Swarzędz 3 : 1 WARTA Międzychód
27-05-2018 10:00 UKS Śrem 4 : 1 Warta Poznań
Kolejka 20
29-05-2018 18:00 WIELKOPOLSKA I Komorniki 1 : 2 KS Canarinhos Skórzewo
29-05-2018 18:45 WEŁNA I Rogoźno 3 : 3 Lech Poznań
30-05-2018 18:00 WARTA Międzychód 4 : 8 UKS Śrem
02-06-2018 09:00 1922 Lechia Kostrzyn 2 : 6 UNIA Swarzędz
02-06-2018 10:00 AP Reissa Poznań 11 : 1 Koziołek Poznań
Kolejka 21
05-06-2018 17:00 Lech Poznań 6 : 2 Warta Poznań
09-06-2018 11:00 Suchary Suchy Las 3 : 0 WARTA Międzychód
09-06-2018 11:00 KS Canarinhos Skórzewo 8 : 1 WEŁNA I Rogoźno
10-06-2018 10:00 AP Reissa Poznań 3 : 0 1922 Lechia Kostrzyn
10-06-2018 10:30 Koziołek Poznań 5 : 1 WIELKOPOLSKA I Komorniki
Kolejka 22
12-06-2018 18:00 WARTA Międzychód 4 : 7 Lech Poznań
12-06-2018 18:30 WIELKOPOLSKA I Komorniki 6 : 3 AP Reissa Poznań
13-06-2018 18:30 Warta Poznań 5 : 2 KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 19
14-06-2018 19:00 Lech Poznań 5 : 0 WIELKOPOLSKA I Komorniki
Kolejka 22
15-06-2018 18:30 UNIA Swarzędz 7 : 5 Suchary Suchy Las
16-06-2018 09:00 1922 Lechia Kostrzyn 1 : 8 UKS Śrem
17-06-2018 10:00 WEŁNA I Rogoźno 4 : 0 Koziołek Poznań
Kolejka 21
19-06-2018 18:30 UKS Śrem 5 : 5 UNIA Swarzędz


Najbliższy trening rocznik 2007

PONIEDZIAŁEK 16:00-17:30 PARK ORLIK

WTOREK 16:00-17:30 PŁYTA GŁÓWNA

CZWARTEK 17:30-19:00 PSARSKIE ORLIK

Poprzedni mecz 2007/I

28-05-2016 00:00
Suchary Suchy Las 0 : 3 UKS Śrem

Następny mecz 2007/I

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...