Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2018/19
                                                                                     
Kolejka 21
23-03-2019 10:00 SSF M. Drajera Poznań 4 : 3 Suchary Suchy Las
Kolejka 12
29-03-2019 17:00 SPN SZAMOTUŁY 2 : 5 SSF M. Drajera Poznań
30-03-2019 00:00 Lider Swarzędz 5 : 0 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
30-03-2019 10:00 WIELKOPOLSKA Komorniki 2 : 0 HURAGAN Pobiedziska
30-03-2019 10:00 ORLIK Poznań 2 : 5 Suchary Suchy Las
30-03-2019 11:30 Koziołek Poznań 5 : 1 UKS Śrem
Kolejka 13
05-04-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY 5 : 0 HURAGAN Pobiedziska
06-04-2019 10:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne 1 : 4 Lider Swarzędz
06-04-2019 12:00 SSF M. Drajera Poznań 5 : 0 ORLIK Poznań
07-04-2019 11:00 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp. 2 : 3 Koziołek Poznań
09-04-2019 18:30 UKS Śrem - : - WIELKOPOLSKA Komorniki
Kolejka 14
12-04-2019 17:00 HURAGAN Pobiedziska - : - UKS Śrem
13-04-2019 00:00 Lider Swarzędz - : - Suchary Suchy Las
13-04-2019 00:00 ORLIK Poznań - : - SPN SZAMOTUŁY
13-04-2019 10:00 WIELKOPOLSKA Komorniki - : - UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
13-04-2019 11:30 Koziołek Poznań - : - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
Kolejka 15
18-04-2019 00:00 ORLIK Poznań - : - HURAGAN Pobiedziska
18-04-2019 00:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - : - WIELKOPOLSKA Komorniki
18-04-2019 10:00 SSF M. Drajera Poznań - : - Lider Swarzędz
18-04-2019 11:00 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp. - : - UKS Śrem
18-04-2019 13:00 Suchary Suchy Las - : - Koziołek Poznań
Kolejka 16
27-04-2019 00:00 Lider Swarzędz - : - SPN SZAMOTUŁY
27-04-2019 10:00 WIELKOPOLSKA Komorniki - : - Suchary Suchy Las
27-04-2019 10:00 UKS Śrem - : - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
27-04-2019 11:00 HURAGAN Pobiedziska - : - UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
27-04-2019 18:00 Koziołek Poznań - : - SSF M. Drajera Poznań
Kolejka 17
11-05-2019 00:00 ORLIK Poznań - : - Lider Swarzędz
11-05-2019 00:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - : - UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
11-05-2019 00:00 SPN SZAMOTUŁY - : - Koziołek Poznań
12-05-2019 14:00 SSF M. Drajera Poznań - : - WIELKOPOLSKA Komorniki
15-05-2019 18:00 Suchary Suchy Las - : - UKS Śrem
Kolejka 18
18-05-2019 10:00 UKS Śrem - : - SSF M. Drajera Poznań
18-05-2019 10:00 WIELKOPOLSKA Komorniki - : - SPN SZAMOTUŁY
18-05-2019 11:00 HURAGAN Pobiedziska - : - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
18-05-2019 11:30 Koziołek Poznań - : - ORLIK Poznań
19-05-2019 11:00 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp. - : - Suchary Suchy Las
Kolejka 19
24-05-2019 17:00 SPN SZAMOTUŁY - : - UKS Śrem
25-05-2019 00:00 ORLIK Poznań - : - WIELKOPOLSKA Komorniki
25-05-2019 00:00 Lider Swarzędz - : - HURAGAN Pobiedziska
25-05-2019 12:00 Suchary Suchy Las - : - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
25-05-2019 12:00 SSF M. Drajera Poznań - : - UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
Kolejka 20
30-05-2019 16:30 UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp. - : - SPN SZAMOTUŁY
01-06-2019 00:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - : - SSF M. Drajera Poznań
01-06-2019 11:00 HURAGAN Pobiedziska - : - Suchary Suchy Las
01-06-2019 11:30 Koziołek Poznań - : - Lider Swarzędz
04-06-2019 18:00 UKS Śrem - : - ORLIK Poznań
Kolejka 21
07-06-2019 17:00 SPN SZAMOTUŁY - : - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
08-06-2019 11:00 Lider Swarzędz - : - WIELKOPOLSKA Komorniki
08-06-2019 11:30 Koziołek Poznań - : - HURAGAN Pobiedziska
08-06-2019 13:30 ORLIK Poznań - : - UKS DYSKOBOLIA Grodzisk Wlkp.
Kolejka 22
14-06-2019 17:00 Suchary Suchy Las - : - SPN SZAMOTUŁY
15-06-2019 00:00 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - : - ORLIK Poznań
15-06-2019 10:00 WIELKOPOLSKA Komorniki - : - Koziołek Poznań
15-06-2019 10:00 UKS Śrem - : - Lider Swarzędz
15-06-2019 11:00 HURAGAN Pobiedziska - : - SSF M. Drajera Poznań


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...