W ostatnim meczu rundy jesiennej rozgrywanym w Zalasewie w niedzielę, 11 listopada, Młodziki Starsze ulegli Liderowi Swarzędz 0:2. Spotkanie od początku było wyrównane i nie obfitowało w sytuacje bramkowe. Swoje nieliczne okazje wykorzystali gospodarze i już przed przerwą ustalili wynik, strzelając dwa gole. Po przerwie obraz meczu się nie zmienił. Żadnej z drużyn nie udało się już strzelić bramki.

Lider Swarzędz – UKS Śrem 2:0

Skład: K. Hoffmann, S. Kata, B. Kowalewski, A. Kowalski, T. Kowalski, K. Matuszewski, A. Nowakowski, O. Pawlisiak, J. Sobkowiak, Z. Statucki, W. Walkowiak, J. Weber, M. Wilkowska

Młodziki 2006 odnieśli zwycięstwo 2:0 z Lipnem Stęszew na swoim bosiku. Już na początku meczu była widoczna przewaga gospodarzy. Ładnym strzałem z dystansu popisał się Antoni Kowalski, dając prowadzenie UKS-owi. Rywal odpowiedział jedną groźną akcją sam na sam z bramkarzem Młodzików, jednak pojedynek został wygrany przez Bartosza Kowalewskiego. Druga bramka padła w 45 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Ziemowita Statuckiego. Niefortunnie interweniował zawodnik Lipna, kierując piłkę do własnej bramki. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Zielonych.

UKS Śrem - Lipno Stęszew 2:0

Bramki: A. Kowalski, bramka samobójcza

Skład: F. Fornalik, K. Hoffmann, S. Kata, B. Kowalewski, A. Kowalski, K. Matuszewski, A. Nowakowski, O. Pawlisiak, Z. Statucki, W. Walkowiak, J. Weber, M. Wilkowska, M. Żurawik

Zwycięstwem 2:0 zakończyło się spotkanie wyjazdowe Młodzików Starszych z Orlikiem Poznań. Już w 14 minucie UKS Śrem wyszedł na prowadzenie po bramce Tymoteusza Kowalskiego. Ładną asystę zanotował Antoni Kowalski zagrywając podanie prostopadłe pomiędzy obrońców wprost do wychodzącego sam na sam do Tymoteusza. Do przerwy oba zespoły miały kilka sytuacji, ale wynik nie uległ zmianie. Podobne oblicze miała druga połowa, w której jedna i druga drużyna próbowała atakować. W 47 minucie ładnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Antoni Kowalski - piłka odbiła się od poprzeczki, a skuteczną dobitkę zanotował Tymoteusz Kowalski, strzelając swojego drugiego gola. Brawo!

Orlik Poznań - UKS Śrem 0:2

Bramki: T. Kowalski x2

W wyjazdowym meczu Młodzików Starszych w Poznaniu, z liderem grupy - AF M. Drajera - lepsi okazali się gospodarze. Już od początku zdecydowanie przeważali Poznaniacy, a ostatecznie wygrali 8:0. Mimo ambitnej postawy i prób budowania akcji przez zawodników UKS Śrem, nie udało się zdobyć nawet gola honorowego.

AF M. Drajera – UKS Śrem 8:0

Za Młodzikami 2006 ważny mecz na swoim boisku z UKS Dyskobolią Grodziskiem Wlkp. Zieloni znów pokazali swoje możliwości. Współpracowali na boisku, skutecznie atakowali i bronili swojej bramki. Po bardzo dobrej rozgrywce pokonali przeciwników 2:1, a gole strzelili Kacper Hoffmann i Tymek Kowalski. Od początku swoich zmagań w drugiej lidze zawodnicy zgromadzili już siedem punktów i zdecydowanie – mogą być z siebie dumni!

UKS Śrem - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:1

Bramki: K. Hoffmann, T. Kowalski

W meczu Młodzików 2006, rozgrywanym w ostatnią niedzielę, 16 września, UKS Śrem uległ Huraganowi Pobiedziska 0:4. Mimo dobrego początku młodym śremianom nie udało się zdobyć gola. W miarę upływu czasu przewagę uzyskiwał zespół przyjezdnych, który do przerwy prowadził 1:0. Zaraz po  przerwie rywal strzelił drugiego gola, a przewaga po jego stronie stopniowo rosła. Ostatecznie UKS Śrem musiał uznać przewagę gości, którzy wyjechali z kompletem punktów.

UKS Śrem – Huragan Pobiedziska 0:4

W meczu Młodzików 2006 rozgrywanym w sobotę, 8 września w Komornikach, zespół UKS Śrem pokonał drużynę Wielkopolska Komorniki 2:1. Już w piątej minucie prowadzenie Zielonym, uderzeniem z dystansu, dał Ziemowit Statucki. Dobra gra w pierwszej połowie została jeszcze raz potwierdzona bramką Feliksa Fornalika. Po przerwie długo utrzymywała się wyrównana gra. Jednak pod koniec meczu rysowała się przewaga zawodników z Komornik, co w efekcie doprowadziło w 56 minucie do utraty przez UKS gola. Spotkanie było prowadzone w dobrym tempie i dobrymi sytuacjami bramkowymi dla obu drużyn. Młodziki osiągnęli upragnione zwycięstwo!

Wielkopolska Komorniki – UKS Śrem 1:2

W rozgrywanym w sobotę, 1 września, meczu drugoligowym Młodziki Starsze na własnym boisku w Śremie zremisowali z Koziołkiem Poznań 4:4. Po dobrym początku prowadzenie zespołowi UKS Śrem dali już w trzeciej minucie Kacper Hoffmann, a chwilę później - Antoni Kowalski. W dalszej fazie meczu przewaga był po stronie Koziołka, udokumentowana chwilowym prowadzeniem 3:2. Meczowi towarzyszyło sporo emocji, bo w trzydziestej drugiej minucie do remisu doprowadził Kacper Hoffman, ponownie strzelając gola. A Koziołek… niedługo po tym znów objął prowadzenie. Zacięta walka trwała jednak do końca. Do remisu ostatecznie doprowadził Ziemowit Statucki.

UKS Śrem – Koziołek Poznań 4:4

bramki: K. Hoffmann x2, A. Kowalski, Z. Statucki

W sobotę drużyna rocznika 2006 gościła zespół WAP Luboń.

Pierwsza połowa była bardzo ospała, zawodnicy nie weszli dobrze w mecz i mieliśmy problem z zbudowaniem prostej akcji. Do szatni schodziliśmy prowadząc 2:1 po bramkach Tymka Kowalskiego i Wiktora Walkowiaka, ale to druzyna z Lubonia prezentowała sie od nas lepiej. Druga połowa to juz lepsza gra Zielonych. Przejelismy inicjatywe w meczu, ale brakowalo skutecznego wykonczenia. Dwie doskonałe sytuacje zmarnował Tymek, a w poprzeczkę trafił Stasiu. Na minute przed końcem druzyna gości wyprowadza kontratak i trafia. Mecz kończy sie wynikiem 2;2.

Mimo to zostajemy liderem tabeli! Za tydzien gramy pod Nowym Tomyslem z druzyna GSP Sątopy

Rocznik 2006 w długi weekend majowy rozegrał dwa spotkania ligowe!
Pierwszy z nich Uks Srem rozegrał z drużyna Olimpu Poznań.