Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 - sezon 2019/2020
                                                               
Kolejka 1
22-08-2019 18:00 POLONIA Środa Wlkp. 5 : 0 Pogoń Książ Wlkp.
24-08-2019 13:00 UKS Śrem 2 : 5 Koziołek Poznań
28-08-2019 17:00 WEŁNA Rogoźno 1 : 14 Błękitni WRONKI
Kolejka 2
28-08-2019 18:00 Orkan Objezierze 2 : 5 POLONIA Środa Wlkp.
31-08-2019 10:00 GSP Sątopy 1 : 1 UKS Śrem
31-08-2019 10:00 Błękitni WRONKI 15 : 0 Pogoń Książ Wlkp.
31-08-2019 15:00 WEŁNA Rogoźno 2 : 9 UNIA Swarzędz
01-09-2019 14:00 Koziołek Poznań 0 : 2 AP Reissa Konin Poznań
Kolejka 1
04-09-2019 17:30 Lider Swarzędz 3 : 4 AP Reissa Konin Poznań
Kolejka 3
07-09-2019 10:00 POLONIA Środa Wlkp. 4 : 3 Lider Swarzędz
07-09-2019 11:00 SF Luboń 2 : 2 Koziołek Poznań
07-09-2019 12:00 UNIA Swarzędz 2 : 4 Błękitni WRONKI
07-09-2019 13:00 AP Reissa Konin Poznań 5 : 1 GSP Sątopy
07-09-2019 13:00 UKS Śrem 3 : 2 WEŁNA Rogoźno
07-09-2019 15:00 Pogoń Książ Wlkp. 8 : 0 Orkan Objezierze
Kolejka 2
11-09-2019 17:00 Lider Swarzędz 3 : 2 SF Luboń
Kolejka 4
14-09-2019 10:00 Lider Swarzędz 3 : 2 Pogoń Książ Wlkp.
14-09-2019 10:00 GSP Sątopy 1 : 7 SF Luboń
14-09-2019 14:00 WEŁNA Rogoźno 2 : 8 AP Reissa Konin Poznań
14-09-2019 14:00 UNIA Swarzędz 3 : 1 UKS Śrem
14-09-2019 16:00 Koziołek Poznań 9 : 4 POLONIA Środa Wlkp.
Kolejka 1
18-09-2019 16:30 SF Luboń 3 : 2 Orkan Objezierze
Kolejka 5
21-09-2019 10:00 Orkan Objezierze 0 : 3 Lider Swarzędz
21-09-2019 10:00 UKS Śrem 2 : 2 Błękitni WRONKI
21-09-2019 11:00 SF Luboń 6 : 1 WEŁNA Rogoźno
21-09-2019 15:00 Pogoń Książ Wlkp. 3 : 6 Koziołek Poznań
22-09-2019 10:00 POLONIA Środa Wlkp. 5 : 1 GSP Sątopy
Kolejka 4
23-09-2019 17:30 Błękitni WRONKI 18 : 0 Orkan Objezierze
Kolejka 6
28-09-2019 10:00 Błękitni WRONKI 9 : 0 Lider Swarzędz
28-09-2019 10:00 GSP Sątopy 1 : 6 Pogoń Książ Wlkp.
28-09-2019 13:00 UKS Śrem 2 : 8 AP Reissa Konin Poznań
29-09-2019 10:00 Koziołek Poznań 4 : 1 Orkan Objezierze
Kolejka 7
05-10-2019 10:00 Orkan Objezierze 3 : 2 GSP Sątopy
05-10-2019 10:00 Lider Swarzędz 2 : 0 Koziołek Poznań
05-10-2019 10:30 POLONIA Środa Wlkp. 1 : 4 UNIA Swarzędz
05-10-2019 15:00 Pogoń Książ Wlkp. 7 : 3 WEŁNA Rogoźno
06-10-2019 11:00 AP Reissa Konin Poznań 4 : 4 Błękitni WRONKI
06-10-2019 12:00 SF Luboń 5 : 1 UKS Śrem
Kolejka 6
08-10-2019 18:00 POLONIA Środa Wlkp. 11 : 1 WEŁNA Rogoźno
Kolejka 5
09-10-2019 18:45 UNIA Swarzędz 1 : 2 AP Reissa Konin Poznań
Kolejka 8
12-10-2019 10:00 UNIA Swarzędz 11 : 0 Pogoń Książ Wlkp.
12-10-2019 10:00 GSP Sątopy 0 : 1 Lider Swarzędz
12-10-2019 13:00 UKS Śrem 2 : 1 POLONIA Środa Wlkp.
12-10-2019 14:00 WEŁNA Rogoźno - : - Orkan Objezierze
13-10-2019 12:30 AP Reissa Konin Poznań - : - SF Luboń
13-10-2019 15:00 Błękitni WRONKI - : - Koziołek Poznań
Kolejka 1
09-11-2019 10:00 UNIA Swarzędz - : - GSP Sątopy
Kolejka 6
16-11-2019 10:00 UNIA Swarzędz - : - SF Luboń


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...