I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1 - runda wiosenna 2018/19
                                                                                 
Kolejka 14
23-03-2019 11:00 Stainer Polonia Leszno - : - POZNAŃSKA 13 Poznań
23-03-2019 11:00 MKS Kania Gostyń - : - UKS Śrem
23-03-2019 12:30 Lech Poznań - : - JAROTA Jarocin
23-03-2019 16:00 AP Reissa Poznań - : - SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 1
30-03-2019 10:00 UKS Śrem - : - AP Reissa Poznań
30-03-2019 13:30 Stainer Polonia Leszno - : - JAROTA Jarocin
31-03-2019 15:00 Lech Poznań - : - MKS Kania Gostyń
02-04-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY - : - POZNAŃSKA 13 Poznań
Kolejka 2
06-04-2019 09:30 JAROTA Jarocin - : - SPN SZAMOTUŁY
06-04-2019 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań - : - UKS Śrem
06-04-2019 12:00 MKS Kania Gostyń - : - AP Reissa Poznań
06-04-2019 14:30 Lech Poznań - : - Stainer Polonia Leszno
Kolejka 3
13-04-2019 00:00 SPN SZAMOTUŁY - : - Lech Poznań
13-04-2019 13:30 Stainer Polonia Leszno - : - MKS Kania Gostyń
13-04-2019 14:00 UKS Śrem - : - JAROTA Jarocin
14-04-2019 12:00 AP Reissa Poznań - : - POZNAŃSKA 13 Poznań
Kolejka 4
18-04-2019 00:00 Lech Poznań - : - UKS Śrem
18-04-2019 11:00 MKS Kania Gostyń - : - POZNAŃSKA 13 Poznań
18-04-2019 14:00 JAROTA Jarocin - : - AP Reissa Poznań
18-04-2019 17:00 Stainer Polonia Leszno - : - SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 5
23-04-2019 00:00 SPN SZAMOTUŁY - : - MKS Kania Gostyń
23-04-2019 10:00 AP Reissa Poznań - : - Lech Poznań
23-04-2019 14:00 POZNAŃSKA 13 Poznań - : - JAROTA Jarocin
23-04-2019 17:30 UKS Śrem - : - Stainer Polonia Leszno
Kolejka 6
27-04-2019 00:00 SPN SZAMOTUŁY - : - UKS Śrem
27-04-2019 00:00 Lech Poznań - : - POZNAŃSKA 13 Poznań
27-04-2019 12:30 Stainer Polonia Leszno - : - AP Reissa Poznań
28-04-2019 15:00 MKS Kania Gostyń - : - JAROTA Jarocin
Kolejka 7
01-05-2019 00:00 SPN SZAMOTUŁY - : - AP Reissa Poznań
01-05-2019 11:00 JAROTA Jarocin - : - Lech Poznań
01-05-2019 12:00 UKS Śrem - : - MKS Kania Gostyń
01-05-2019 16:00 POZNAŃSKA 13 Poznań - : - Stainer Polonia Leszno
Kolejka 8
04-05-2019 10:00 JAROTA Jarocin - : - Stainer Polonia Leszno
04-05-2019 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań - : - SPN SZAMOTUŁY
04-05-2019 11:00 MKS Kania Gostyń - : - Lech Poznań
05-05-2019 10:00 AP Reissa Poznań - : - UKS Śrem
Kolejka 9
11-05-2019 00:00 SPN SZAMOTUŁY - : - JAROTA Jarocin
11-05-2019 10:00 UKS Śrem - : - POZNAŃSKA 13 Poznań
12-05-2019 10:00 AP Reissa Poznań - : - MKS Kania Gostyń
12-05-2019 13:30 Stainer Polonia Leszno - : - Lech Poznań
Kolejka 10
18-05-2019 00:00 Lech Poznań - : - SPN SZAMOTUŁY
18-05-2019 11:00 MKS Kania Gostyń - : - Stainer Polonia Leszno
18-05-2019 12:00 POZNAŃSKA 13 Poznań - : - AP Reissa Poznań
18-05-2019 15:00 JAROTA Jarocin - : - UKS Śrem
Kolejka 11
25-05-2019 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań - : - MKS Kania Gostyń
25-05-2019 12:00 UKS Śrem - : - Lech Poznań
26-05-2019 12:00 AP Reissa Poznań - : - JAROTA Jarocin
Kolejka 12
01-06-2019 00:00 Lech Poznań - : - AP Reissa Poznań
01-06-2019 09:30 JAROTA Jarocin - : - POZNAŃSKA 13 Poznań
01-06-2019 11:00 MKS Kania Gostyń - : - SPN SZAMOTUŁY
01-06-2019 11:00 Stainer Polonia Leszno - : - UKS Śrem
Kolejka 11
04-06-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY - : - Stainer Polonia Leszno
Kolejka 13
08-06-2019 10:00 JAROTA Jarocin - : - MKS Kania Gostyń
08-06-2019 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań - : - Lech Poznań
08-06-2019 12:00 UKS Śrem - : - SPN SZAMOTUŁY
08-06-2019 14:00 AP Reissa Poznań - : - Stainer Polonia Leszno


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...