I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1 - runda wiosenna 2018/19
                                                                       
Kolejka 14
23-03-2019 11:00 MKS Kania Gostyń 0 : 2 UKS Śrem
23-03-2019 12:30 Lech Poznań 5 : 0 JAROTA Jarocin
23-03-2019 16:00 AP Reissa Poznań 4 : 2 SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 1
30-03-2019 10:00 UKS Śrem 0 : 3 AP Reissa Poznań
30-03-2019 13:30 Stainer Polonia Leszno 0 : 1 JAROTA Jarocin
31-03-2019 15:00 Lech Poznań 5 : 1 MKS Kania Gostyń
02-04-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY 3 : 1 POZNAŃSKA 13 Poznań
Kolejka 2
06-04-2019 09:30 JAROTA Jarocin 0 : 4 SPN SZAMOTUŁY
06-04-2019 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 10 : 0 UKS Śrem
06-04-2019 12:00 MKS Kania Gostyń 3 : 3 AP Reissa Poznań
06-04-2019 14:30 Lech Poznań 5 : 2 Stainer Polonia Leszno
Kolejka 3
13-04-2019 13:30 Stainer Polonia Leszno 0 : 3 MKS Kania Gostyń
13-04-2019 14:00 UKS Śrem 3 : 1 JAROTA Jarocin
14-04-2019 12:00 AP Reissa Poznań 5 : 0 POZNAŃSKA 13 Poznań
14-04-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY 0 : 4 Lech Poznań
Kolejka 4
18-04-2019 11:00 MKS Kania Gostyń 2 : 6 POZNAŃSKA 13 Poznań
18-04-2019 14:00 JAROTA Jarocin 1 : 4 AP Reissa Poznań
18-04-2019 14:30 Lech Poznań 6 : 0 UKS Śrem
18-04-2019 17:00 Stainer Polonia Leszno 2 : 2 SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 5
23-04-2019 10:00 AP Reissa Poznań 4 : 0 Lech Poznań
23-04-2019 14:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 4 : 1 JAROTA Jarocin
23-04-2019 17:30 UKS Śrem 2 : 2 Stainer Polonia Leszno
23-04-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY 1 : 3 MKS Kania Gostyń
Kolejka 6
27-04-2019 12:00 SPN SZAMOTUŁY 5 : 1 UKS Śrem
27-04-2019 13:00 Stainer Polonia Leszno 1 : 4 AP Reissa Poznań
28-04-2019 15:00 Lech Poznań 2 : 1 POZNAŃSKA 13 Poznań
28-04-2019 15:00 MKS Kania Gostyń 6 : 1 JAROTA Jarocin
Kolejka 7
30-04-2019 19:30 POZNAŃSKA 13 Poznań 9 : 0 Stainer Polonia Leszno
01-05-2019 11:00 JAROTA Jarocin 2 : 4 Lech Poznań
Kolejka 8
04-05-2019 10:00 JAROTA Jarocin 1 : 0 Stainer Polonia Leszno
04-05-2019 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 6 : 0 SPN SZAMOTUŁY
04-05-2019 11:00 MKS Kania Gostyń 1 : 3 Lech Poznań
Kolejka 9
11-05-2019 10:00 UKS Śrem 1 : 6 POZNAŃSKA 13 Poznań
12-05-2019 10:00 AP Reissa Poznań 5 : 2 MKS Kania Gostyń
12-05-2019 13:30 Stainer Polonia Leszno 2 : 4 Lech Poznań
Kolejka 8
14-05-2019 17:30 AP Reissa Poznań 8 : 1 UKS Śrem
Kolejka 10
18-05-2019 11:00 MKS Kania Gostyń 1 : 4 Stainer Polonia Leszno
18-05-2019 12:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 2 : 5 AP Reissa Poznań
18-05-2019 15:00 JAROTA Jarocin 1 : 2 UKS Śrem
19-05-2019 15:00 Lech Poznań 2 : 2 SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 7
21-05-2019 17:30 UKS Śrem 0 : 7 MKS Kania Gostyń
Kolejka 9
22-05-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY 1 : 1 JAROTA Jarocin
Kolejka 11
25-05-2019 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań - : - MKS Kania Gostyń
25-05-2019 12:00 UKS Śrem - : - Lech Poznań
26-05-2019 12:00 AP Reissa Poznań - : - JAROTA Jarocin
Kolejka 14
28-05-2019 17:00 Stainer Polonia Leszno - : - POZNAŃSKA 13 Poznań
Kolejka 7
28-05-2019 20:00 SPN SZAMOTUŁY - : - AP Reissa Poznań
Kolejka 12
01-06-2019 00:00 Lech Poznań - : - AP Reissa Poznań
01-06-2019 09:30 JAROTA Jarocin - : - POZNAŃSKA 13 Poznań
01-06-2019 11:00 Stainer Polonia Leszno - : - UKS Śrem
01-06-2019 11:00 MKS Kania Gostyń - : - SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 11
04-06-2019 18:00 SPN SZAMOTUŁY - : - Stainer Polonia Leszno
Kolejka 13
08-06-2019 10:00 JAROTA Jarocin - : - MKS Kania Gostyń
08-06-2019 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań - : - Lech Poznań
08-06-2019 12:00 UKS Śrem - : - SPN SZAMOTUŁY
08-06-2019 14:00 AP Reissa Poznań - : - Stainer Polonia Leszno


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...