I liga okręgowa D1 Młodzik Starszy sezon 2017/18
                                                                                                                                                                                                                 
Kolejka 1
02-09-2017 10:00 Orkan Objezierze 2 : 8 MIESZKO Gniezno
02-09-2017 11:00 UKS Śrem 2 : 8 AP Reissa I Poznań
02-09-2017 12:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 3 : 0 Lech Poznań
02-09-2017 12:30 JEDYNKA Luboń 6 : 1 Salos Poznań
03-09-2017 11:00 SPN SZAMOTUŁY 2 : 4 AP Reissa II JAROCIN Poznań
03-09-2017 14:00 Warta Poznań 4 : 1 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
Kolejka 2
09-09-2017 10:30 AP Reissa II JAROCIN Poznań 2 : 1 JEDYNKA Luboń
09-09-2017 14:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 0 : 2 MIESZKO Gniezno
09-09-2017 15:30 Lech Poznań 16 : 2 Orkan Objezierze
10-09-2017 10:00 AP Reissa I Poznań 6 : 1 SPN SZAMOTUŁY
10-09-2017 12:00 Warta Poznań 5 : 0 UKS Śrem
10-09-2017 14:00 Salos Poznań 2 : 8 POZNAŃSKA 13 Poznań
Kolejka 3
16-09-2017 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 4 : 0 AP Reissa II JAROCIN Poznań
16-09-2017 10:00 Orkan Objezierze 3 : 0 Salos Poznań
16-09-2017 12:30 JEDYNKA Luboń 0 : 10 AP Reissa I Poznań
16-09-2017 13:00 UKS Śrem 4 : 1 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
16-09-2017 16:00 MIESZKO Gniezno 0 : 3 Lech Poznań
17-09-2017 11:00 SPN SZAMOTUŁY 1 : 4 Warta Poznań
Kolejka 4
23-09-2017 10:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 4 : 1 Orkan Objezierze
23-09-2017 15:30 Lech Poznań 3 : 2 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
24-09-2017 10:00 AP Reissa I Poznań 0 : 0 POZNAŃSKA 13 Poznań
24-09-2017 12:00 Warta Poznań 3 : 0 JEDYNKA Luboń
24-09-2017 16:00 Salos Poznań 1 : 3 MIESZKO Gniezno
Kolejka 5
30-09-2017 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 0 : 0 Warta Poznań
30-09-2017 10:00 Orkan Objezierze 1 : 8 AP Reissa I Poznań
30-09-2017 12:30 JEDYNKA Luboń 2 : 2 UKS Śrem
30-09-2017 15:30 Lech Poznań 15 : 0 Salos Poznań
01-10-2017 11:00 SPN SZAMOTUŁY 1 : 0 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
01-10-2017 15:00 MIESZKO Gniezno 2 : 5 AP Reissa II JAROCIN Poznań
Kolejka 6
07-10-2017 10:00 Warta Poznań 14 : 1 Orkan Objezierze
07-10-2017 10:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 3 : 5 Lech Poznań
07-10-2017 11:00 SPN SZAMOTUŁY 0 : 2 JEDYNKA Luboń
08-10-2017 10:00 AP Reissa I Poznań 6 : 0 MIESZKO Gniezno
08-10-2017 13:00 UKS Śrem 0 : 3 POZNAŃSKA 13 Poznań
08-10-2017 15:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 2 : 0 Salos Poznań
Kolejka 7
14-10-2017 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 3 : 0 SPN SZAMOTUŁY
14-10-2017 10:00 Orkan Objezierze 2 : 8 UKS Śrem
14-10-2017 10:00 MIESZKO Gniezno 0 : 5 Warta Poznań
14-10-2017 12:30 JEDYNKA Luboń 1 : 4 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
14-10-2017 15:30 Lech Poznań 0 : 2 AP Reissa I Poznań
15-10-2017 16:00 Salos Poznań 1 : 6 AP Reissa II JAROCIN Poznań
Kolejka 8
21-10-2017 10:00 Warta Poznań 0 : 1 Lech Poznań
21-10-2017 12:30 JEDYNKA Luboń 1 : 2 POZNAŃSKA 13 Poznań
22-10-2017 10:00 AP Reissa I Poznań 18 : 0 Salos Poznań
22-10-2017 11:00 SPN SZAMOTUŁY 4 : 1 Orkan Objezierze
22-10-2017 14:00 UKS Śrem 1 : 0 MIESZKO Gniezno
22-10-2017 15:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 1 : 0 AP Reissa II JAROCIN Poznań
Kolejka 9
28-10-2017 00:00 Lech Poznań 2 : 1 UKS Śrem
28-10-2017 10:00 Orkan Objezierze 4 : 2 JEDYNKA Luboń
28-10-2017 10:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 3 : 7 AP Reissa I Poznań
28-10-2017 10:00 MIESZKO Gniezno 2 : 2 SPN SZAMOTUŁY
28-10-2017 12:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 5 : 1 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
29-10-2017 16:00 Salos Poznań 0 : 2 Warta Poznań
Kolejka 10
04-11-2017 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 7 : 1 Orkan Objezierze
04-11-2017 12:30 JEDYNKA Luboń 4 : 1 MIESZKO Gniezno
05-11-2017 10:00 UKS Śrem 5 : 0 Salos Poznań
05-11-2017 11:00 SPN SZAMOTUŁY 0 : 6 Lech Poznań
05-11-2017 14:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 0 : 2 AP Reissa I Poznań
05-11-2017 14:00 Warta Poznań 0 : 0 AP Reissa II JAROCIN Poznań
Kolejka 11
11-11-2017 00:00 Orkan Objezierze 2 : 4 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
11-11-2017 10:00 Salos Poznań 0 : 6 SPN SZAMOTUŁY
11-11-2017 10:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 3 : 2 UKS Śrem
11-11-2017 15:30 Lech Poznań 2 : 0 JEDYNKA Luboń
11-11-2017 16:00 AP Reissa I Poznań 6 : 0 Warta Poznań
12-11-2017 11:00 MIESZKO Gniezno 0 : 4 POZNAŃSKA 13 Poznań
Kolejka 4
19-11-2017 11:00 UKS Śrem 1 : 1 SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 12
29-03-2018 10:00 AP Reissa I Poznań 6 : 0 UKS Śrem
29-03-2018 12:00 Salos Poznań 1 : 9 JEDYNKA Luboń
29-03-2018 13:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 2 : 5 Warta Poznań
29-03-2018 15:00 MIESZKO Gniezno 6 : 3 Orkan Objezierze
29-03-2018 15:00 Lech Poznań 2 : 0 POZNAŃSKA 13 Poznań
31-03-2018 11:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 0 : 0 SPN SZAMOTUŁY
Kolejka 13
07-04-2018 10:00 UKS Śrem 0 : 3 Warta Poznań
07-04-2018 10:00 Orkan Objezierze 3 : 1 Lech Poznań
07-04-2018 10:00 MIESZKO Gniezno 3 : 0 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
07-04-2018 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 10 : 0 Salos Poznań
07-04-2018 12:00 JEDYNKA Luboń 0 : 2 AP Reissa II JAROCIN Poznań
07-04-2018 14:00 SPN SZAMOTUŁY 1 : 4 AP Reissa I Poznań
Kolejka 14
14-04-2018 10:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 2 : 4 POZNAŃSKA 13 Poznań
14-04-2018 12:00 AP Reissa I Poznań 5 : 2 JEDYNKA Luboń
14-04-2018 14:00 Warta Poznań 2 : 0 SPN SZAMOTUŁY
15-04-2018 12:00 Salos Poznań 0 : 4 Orkan Objezierze
19-04-2018 18:00 Lech Poznań 4 : 0 MIESZKO Gniezno
Kolejka 15
21-04-2018 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 2 : 3 AP Reissa I Poznań
21-04-2018 10:00 Orkan Objezierze 0 : 7 AP Reissa II JAROCIN Poznań
21-04-2018 10:00 MIESZKO Gniezno 0 : 3 Salos Poznań
22-04-2018 10:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 3 : 3 Lech Poznań
22-04-2018 11:00 JEDYNKA Luboń 0 : 1 Warta Poznań
22-04-2018 14:00 SPN SZAMOTUŁY 2 : 1 UKS Śrem
Kolejka 14
25-04-2018 18:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 1 : 2 UKS Śrem
Kolejka 16
28-04-2018 10:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 2 : 3 MIESZKO Gniezno
28-04-2018 10:00 Warta Poznań 3 : 1 POZNAŃSKA 13 Poznań
28-04-2018 10:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 2 : 3 SPN SZAMOTUŁY
28-04-2018 12:00 UKS Śrem 5 : 3 JEDYNKA Luboń
28-04-2018 12:00 AP Reissa I Poznań 6 : 0 Orkan Objezierze
28-04-2018 13:30 Salos Poznań 0 : 22 Lech Poznań
Kolejka 17
12-05-2018 10:00 Orkan Objezierze 0 : 5 Warta Poznań
12-05-2018 11:00 MIESZKO Gniezno 1 : 4 AP Reissa I Poznań
12-05-2018 11:00 JEDYNKA Luboń 1 : 2 SPN SZAMOTUŁY
12-05-2018 14:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 6 : 1 UKS Śrem
12-05-2018 15:30 Lech Poznań 6 : 0 AP Reissa II JAROCIN Poznań
12-05-2018 17:30 Salos Poznań 1 : 2 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
Kolejka 18
16-05-2018 19:00 SPN SZAMOTUŁY 2 : 2 POZNAŃSKA 13 Poznań
19-05-2018 12:00 AP Reissa I Poznań 1 : 0 Lech Poznań
19-05-2018 12:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 14 : 0 Salos Poznań
19-05-2018 13:00 UKS Śrem 6 : 1 Orkan Objezierze
19-05-2018 13:00 Warta Poznań 3 : 0 MIESZKO Gniezno
Kolejka 19
26-05-2018 10:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 0 : 1 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
26-05-2018 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 2 : 0 JEDYNKA Luboń
26-05-2018 10:00 Orkan Objezierze 0 : 2 SPN SZAMOTUŁY
26-05-2018 15:30 Lech Poznań 2 : 0 Warta Poznań
27-05-2018 16:00 Salos Poznań 1 : 10 AP Reissa I Poznań
Kolejka 20
30-05-2018 18:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 1 : 3 POZNAŃSKA 13 Poznań
02-06-2018 12:00 JEDYNKA Luboń 2 : 0 Orkan Objezierze
03-06-2018 10:00 AP Reissa I Poznań 1 : 2 AP Reissa II JAROCIN Poznań
03-06-2018 10:00 Warta Poznań 11 : 1 Salos Poznań
03-06-2018 14:00 SPN SZAMOTUŁY 0 : 1 MIESZKO Gniezno
Kolejka 18
06-06-2018 17:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 2 : 4 JEDYNKA Luboń
Kolejka 21
09-06-2018 10:00 Orkan Objezierze 0 : 2 POZNAŃSKA 13 Poznań
09-06-2018 10:00 AP Reissa II JAROCIN Poznań 2 : 0 Warta Poznań
09-06-2018 18:00 Salos Poznań 1 : 4 UKS Śrem
10-06-2018 12:00 AP Reissa I Poznań 3 : 1 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA
10-06-2018 14:30 Lech Poznań 0 : 0 SPN SZAMOTUŁY
10-06-2018 15:00 MIESZKO Gniezno 4 : 0 JEDYNKA Luboń
Kolejka 20
12-06-2018 19:00 UKS Śrem 0 : 14 Lech Poznań
Kolejka 22
16-06-2018 10:00 POZNAŃSKA 13 Poznań 2 : 0 MIESZKO Gniezno
16-06-2018 10:00 Warta Poznań 0 : 2 AP Reissa I Poznań
16-06-2018 11:00 JEDYNKA Luboń 0 : 5 Lech Poznań
16-06-2018 12:00 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 5 : 2 Orkan Objezierze
16-06-2018 14:00 SPN SZAMOTUŁY 9 : 0 Salos Poznań
16-06-2018 19:00 UKS Śrem 0 : 3 AP Reissa II JAROCIN Poznań
Kolejka 19
23-06-2018 11:00 MIESZKO Gniezno 1 : 2 UKS Śrem


Najbliższy trening 2005

16:00-17:30 Pł. Główna

Poprzedni mecz 2005

14-06-2017 00:00
UKS Śrem 1 : 1 AP Reissa I Poznań

Następny mecz 2005

Najnowsze zdjęcia w galerii

Poznań: I liga okręgowa D2 Młodzik

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 POZNAŃSKA 13 Poznań 11 41 - 6 27
2 JEDYNKA Luboń 10 34 - 7 26
3 Mieszko I Gniezno 11 34 - 22 23
4 Lech Poznań 8 44 - 5 19
5 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 10 24 - 15 19
6 AP Reissa I Poznań 10 31 - 8 18
7 UKS Śrem 11 21 - 19 17
8 Salos Poznań 11 19 - 44 11
9 Orkan Objezierze 11 17 - 36 8
10 KS Canarinhos Skórzewo 11 13 - 56 8
11 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 11 0 - 30 1
12 Concord Murowana Goślina 11 0 - 30 1

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...