W środę, 29 maja, Trampkarze 2005 rozegrali swój kolejny mecz mistrzowski w ramach jedenastej kolejki o mistrzostwo I ligi wojewódzkiej. Ich przeciwnikiem był zespół Poznańskiego Lecha. Mecz rozpoczął się znów w podobny sposób: to goście szybko zdobyli dwie bramki i kontrolowali sytuację na boisku, nie forsując tempa ze względu na swój okrojony stan kadrowy. Zieloni mieli dwie doskonałe sytuacje, jednak bramkarz Lecha świetnie bronił strzałów. Do przerwy Trampkarze przegrywali 0:2. W drugiej połowie drużyna Lecha zmuszona kontuzją jednego ze swoich zawodników wyszła do gry w dziesięcioosobowym składzie. Tym samym trener Zielonych doskonale zareagował w myśl fair play i wycofał jednego ze swoich zawodników - mecz rozegrany został dziesięciu na dziesięciu i o dziwo gra gospodarzy wyglądała lepiej niż przy pełnym składzie. Zespół Zielonych nie miał nic do stracenia, przegrywał 0:2 i musiał walczyć o zmianę wyniku. Tak też stało się w 60 minucie meczu po wyrzucie piłki z autu - piłkę w polu karnym opanował Olek Wojciechowski, płaskim podaniem wzdłuż pola karnego dograł do Kacpra Durzyńskiego, który strzelił dla Trampkarzy bramkę na 1:2. Zespół trenera Cyraka ambitnie walczył do końca meczu mając dogodne sytuacje do zmiany wyniku, jednak zabrakło szczęścia i to goście cieszyli się ze zwycięstwa 2:1.

 

UKS Śrem - Lecha Poznań 1:2

 

Skład: J. Zdziechowski, P. Bartkowiak, J. Kowalski, W. Myszkiewicz, A. Kowalski, S. Kubera, F. Kowalski, A. Wojciechowski, N. Czok, K. Durzyński, A. Szczepaniak, K. Matuszewski, Z. Statucki, T. Kowalski, M. Żurawik

Najbliższy trening 2005

16:00-17:30 Pł. Główna

Poprzedni mecz 2005

Następny mecz 2005

Najnowsze zdjęcia w galerii

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 UKS Śrem 0 0 - 0 0
2 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0 0 - 0 0
3 Mieszko I Gniezno 0 0 - 0 0
4 Lech Poznań 0 0 - 0 0
5 AP Reissa I Poznań 0 0 - 0 0
6 KS Canarinhos Skórzewo 0 0 - 0 0
7 Salos Poznań 0 0 - 0 0
8 Orkan Objezierze 0 0 - 0 0
9 POZNAŃSKA 13 Poznań 0 0 - 0 0
10 Concord Murowana Goślina 0 0 - 0 0
11 JEDYNKA Luboń 0 0 - 0 0
12 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 0 0 - 0 0

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...