Trampkarze rozegrali kolejny mecz mistrzowski w ramach czwartej kolejki rundy rewanżowej, tym razem z Jarotą Jarocin. Początkowo gra była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Bardzo dobra interwencja bramkarza Jana Zdziechowskiego pozwoliła kontynuować grę po rzucie karnym z wynikiem remisowym 0:0. W drugiej połowie Kacper Durzyński wbiegł w pole karne i uderzył po długim narożniku bramki gości, nie dając szans bramkarzowi Jaroty. Kolejna bramka padła po składnej akcji, którą sfinalizował Antoni Szczepaniak. Potem do głosu doszła drużyna Jaroty - przeprowadziła kilka groźnych akcji, a jedna z nich zakończyła się zdobyciem bramki kontaktowej na 2:1. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Zielonych – wynik spotkania na 3:1 ustalił Antek Szczepaniak.

 

UKS Śrem – Jarota Jarocin 3:1

Bramki: K. Durzyński, A. Szczepaniak x2

 

Skład: J. Zdziechowski, K. Ogrodowski, W. Myszkiewicz, S. Kubera, J. Kowalski, F. Kowalski, A. Wojciechowski, H. Szulczewski, N. Czok, K. Durzyński, A. Szczepaniak, A. Dworczak, F. Popławski, O. Browarny

Najbliższy trening 2005

16:00-17:30 Pł. Główna

Poprzedni mecz 2005

Następny mecz 2005

Najnowsze zdjęcia w galerii

Lp.
Zespoły
Mecze Bramki Pkt
1 UKS Śrem 0 0 - 0 0
2 UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0 0 - 0 0
3 Mieszko I Gniezno 0 0 - 0 0
4 Lech Poznań 0 0 - 0 0
5 AP Reissa I Poznań 0 0 - 0 0
6 KS Canarinhos Skórzewo 0 0 - 0 0
7 Salos Poznań 0 0 - 0 0
8 Orkan Objezierze 0 0 - 0 0
9 POZNAŃSKA 13 Poznań 0 0 - 0 0
10 Concord Murowana Goślina 0 0 - 0 0
11 JEDYNKA Luboń 0 0 - 0 0
12 AP BŁĘKITNI I OWIŃSKA 0 0 - 0 0

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...