Trampkarze rozegrali kolejny mecz mistrzowski w ramach czwartej kolejki rundy rewanżowej, tym razem z Jarotą Jarocin. Początkowo gra była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Bardzo dobra interwencja bramkarza Jana Zdziechowskiego pozwoliła kontynuować grę po rzucie karnym z wynikiem remisowym 0:0. W drugiej połowie Kacper Durzyński wbiegł w pole karne i uderzył po długim narożniku bramki gości, nie dając szans bramkarzowi Jaroty. Kolejna bramka padła po składnej akcji, którą sfinalizował Antoni Szczepaniak. Potem do głosu doszła drużyna Jaroty - przeprowadziła kilka groźnych akcji, a jedna z nich zakończyła się zdobyciem bramki kontaktowej na 2:1. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Zielonych – wynik spotkania na 3:1 ustalił Antek Szczepaniak.

UKS Śrem – Jarota Jarocin 3:1

Bramki: K. Durzyński, A. Szczepaniak x2

Skład: J. Zdziechowski, K. Ogrodowski, W. Myszkiewicz, S. Kubera, J. Kowalski, F. Kowalski, A. Wojciechowski, H. Szulczewski, N. Czok, K. Durzyński, A. Szczepaniak, A. Dworczak, F. Popławski, O. Browarny

Najbliższy trening 2005