Trampkarze rozegrali kolejny mecz mistrzowski w ramach czwartej kolejki rundy rewanżowej, tym razem z Jarotą Jarocin. Początkowo gra była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Bardzo dobra interwencja bramkarza Jana Zdziechowskiego pozwoliła kontynuować grę po rzucie karnym z wynikiem remisowym 0:0. W drugiej połowie Kacper Durzyński wbiegł w pole karne i uderzył po długim narożniku bramki gości, nie dając szans bramkarzowi Jaroty. Kolejna bramka padła po składnej akcji, którą sfinalizował Antoni Szczepaniak. Potem do głosu doszła drużyna Jaroty - przeprowadziła kilka groźnych akcji, a jedna z nich zakończyła się zdobyciem bramki kontaktowej na 2:1. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Zielonych – wynik spotkania na 3:1 ustalił Antek Szczepaniak.

UKS Śrem – Jarota Jarocin 3:1

Bramki: K. Durzyński, A. Szczepaniak x2

Skład: J. Zdziechowski, K. Ogrodowski, W. Myszkiewicz, S. Kubera, J. Kowalski, F. Kowalski, A. Wojciechowski, H. Szulczewski, N. Czok, K. Durzyński, A. Szczepaniak, A. Dworczak, F. Popławski, O. Browarny

W sobotę, 16 marca, drużyna trenera Jerzego Cyraka udała się do Wronek, gdzie z miejscowym zespołem Błękitni Wronki zagrali ostatni mecz przed rozpoczynają się za tydzień ligą. Trampkarze rozegrali dobre spotkanie - wymienili dużo podań, kreowali ciekawe akcje, a drużyna Błękitnych była godnym i wymagającym przeciwnikiem. Do przerwy Zieloni przegrywali 2:1. Po zmianie stron styl gry śremian nie uległ zmianie – chłopcy uparcie dążyli do zmiany wyniku i tak też się stało. Kapitan Trampkarzy Franek Kowalski, popularny kogut, pięknym strzałem z rzutu wolnego ustalił wynik meczu na 2:2. Trzeba pochwalić cały zespół za zaangażowanie i walkę. Brawo!

Błękitni Wronki - UKS Śrem 2:2

Bramki: F. Kowalski x2

Skład: O. Browarny, P. Bartkowiak, J. Kowalski, A. Kowalski, K. Ogrodowski, F. Kowalski, O. Wojciechowski, F. Popławski, K. Durzyński, A. Bartkowiak, A. Dworczak, K. Matuszewski, N. Czok

Drużyna Trampkarzy 2005 zasilona dwoma zawodnikami z rocznika 2006 (Kacprem Matuszewskim i Antkiem Kowalskim) udała się do Suchego Lasu na kolejny mecz kontrolny, by z tamtejszą drużyną Sucharów Suchy Las rozegrać sparing. Zieloni od początku przejęli inicjatywę, czego konsekwencją były dwie szybko zdobyte bramki. Trampkarze zdecydowanie kontrolowali przebieg gry. Ustalili wynik spotkania na 6:0, co ogromnie cieszy i dopinguje Zielonych do jeszcze cięższej pracy i konsekwentnego podejścia do treningów. Gratulacje, chłopaki!

Suchary Suchy Las – UKS Śrem 0:6

Bramki: A. Szczepaniak x4, A. Wojciechowski, F. Kowalski

Skład: O. Browarny, K. Ogrodowski, F. Popławski, K. Matuszewski, A. Kowalski, F. Kowalski, S. Kubera, K. Durzyński, H. Szulczewski, W. Myszkiewicz, B. Pawlak, A. Szczepaniak, A. Wojciechowski, N. Czok

Za Trampkarzami kolejny mecz kontrolny, który został zasilony sześcioma zawodnikami z rocznika 2006 - Maksem Żurawikiem, Wiktorem Walkowiakiem, Antkiem Kowalskim, Kacprem Matuszewskim, Ziemowitem Statuckim oraz Kacprem Hoffmanem. Przeciwnikiem Zielonych był zespół Obry Kościan. Spotkanie miało miejsce na trudnym, niezbyt równym boisku naturalnym, co wymagało od zawodników dodatkowej koncentracji. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Trampkarzy 6:4, a bramki dla śremian zdobyli: Kacper Durzyński, Franek Kowalski, Hubert Szulczewski, Stanisław Kubera x2 oraz Kacper Hoffman. Zwycięstwo bardzo cieszy, należy podziękować chłopcom za walkę i zaangażowanie. Przed nimi dużo ciężkiej pracy, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach!

Obra Kościan – UKS Śrem 4:6

Bramki: S. Kubera x2, K. Durzyński, F. Kowalski, H. Szulczewski, K. Hoffmann

Skład: J. Zdziechowski, O. Browarny, K. Durzyński, F. Kowalski, N. Czok, A. Dworczak F. Popławski, K. Ogrodowski, H. Szulczewski, S. Kubera, B. Pawlak, W. Myszkiewicz

Zespół Trampkarzy 2005 rozegrał swój pierwszy turniej halowy, który odbył się w Środzie Wielkopolskiej. Chłopcy konfrontowali swoje umiejętności z rówieśnikami, rozgrywając sześć spotkań. W pięciu z nich schodzili z boiska jako zwycięzcy. Niestety, w ostatnim meczu z zespołem Akademii Futbolu Luboń I Zieloni przegrali 2:3 i tym samym zajęli drugie miejsce w turnieju. Bilans prezentuje się bardzo dobrze: drużyna rocznika 2005 zdobyła w sumie 21 bramek tracąc 6. Łupami bramkowymi podzielili się Aleksander Wojciechowski x6, Antoni Szczepaniak x5, Stanisław Kubera x3, Franciszek Kowalski x3, Hubert Szulczewski x2, Paweł Bartkowiak x1 oraz Jeremi Kowalski x1. Pozytywna atmosfera, jaką wprowadza do zespołu trener Jerzy Cyrak, jest dobrym prognostykiem na zbliżającą się rundę rewanżową w lidze wojewódzkiej. Statuetkę najlepszego bramkarza turnieju w Środzie Wielkopolskiej otrzymał bramkarz Trampkarzy, Oliwier Browarny. Wielkie gratulacje, chłopaki!

Skład: A. Szczepaniak, A. Wojciechowski, F. Kowalski, H. Szulczewski, F. Popławski, S. Kubera, P. Bartkowiak, K. Ogrodowski, J. Kowalski, O. Browarny

W sobotę, 10 listopada, Trampkarze 2005 udali się do Gostynia na swój mecz ligowy w ramach 14 kolejki spotkań o mistrzostwo I ligi wojewódzkiej z tamtejszą Kanią. Mecz nie był porywającym widowiskiem, można go nazwać meczem walki, jednak na plus należy uznać bardzo poprawną realizację założeń taktycznych nakreślonych przez trenera. Zespół dość defensywie wyczekiwał na swoje okazje w grze z kontry. Spotkanie, pomimo przewagi i kilku dogodnych sytuacji gospodarzy, zakończyło się remisem 0:0 i podziałem punktów. Wszystko dzięki uważnej grze w obronie Trampkarzy i pełnym skupieniu zawodników.

Kania Gostyń – UKS Śrem 0:0

Skład: J. Zdziechowski, O. Browarny, W. Myszkiewicz, P. Bartkowiak, J. Kowalski, K. Ogrodowski, O. Wojciechowski, S. Kubera, F. Kowalski, K. Durzyński, F. Popławski, A. Dworczak, A. Szczepaniak

Trampkarze gościli na swoim boisku SPN Szamotuły. Mecz rozpoczął się znakomicie – akcja Kacpra Durzyńskiego z Antonim Szczepaniakiem zakończyła się bramką dla Zielonych. W 22 minucie Wiktor Myszkiewicz wykonał rzut wolny z 40 metra i dośrodkował na nogę Kacpra Durzyńskiego, który mocnym strzałem pokonał bramkarza przeciwników. Po tym golu inicjatywę przejęły Szamotuły. Goście strzelili bramkę kontaktową, ale Zieloni dopiero chcieli pokazać, na co ich stać. Bramka Stasia Kubery zakończyła pierwszą połowę. Przeciwnicy mieli ochotę odrobić straty i szybko zdobyli kolejną bramkę. Druga część meczu była słabym widowiskiem z licznymi faulami i obrazem walki w środku boiska. To jednak nie powstrzymało Trampkarzy w bronieniu wyniku i ostatecznie zwyciężyli 3:2! Tak trzymać, chłopaki!

UKS Śrem – SPN Szamotuły 3:2

Bramki: A. Szczepaniak, K. Durzyński, S. Kubera

Skład: O. Browarny, J. Zdziechowski, W. Myszkiewicz, P. Bartkowiak, J. Kowalski, K. Ogrodowski, O. Wojciechowski, S. Kubera, F. Kowalski, K. Durzyński, F. Popławski, A. Dworczak, A. Szczepaniak

Trampkarze 2005 rozegrali kolejny mecz w lidze wojewódzkiej w ramach dwunastej kolejki spotkań o mistrzostwo I ligi. Zieloni udali się do Leszna, by walczyć o zwycięstwo z zespołem Polonia Stainer Leszno. Mecz rozpoczęli dobrze - pierwsze 15 minut chłopcy chcieli narzucić przeciwnikom swój styl gry, niestety w kolejnych minutach gospodarze strzelili gola w wyniku podbramkowego nieporozumienia. Kolejne bramki były kwestią czasu... Trampkarze starali się grać skutecznie, jednak to zdecydowanie nie był ich dzień. Wynik dużo lepszy od gry przeciwnika i na pewno za wysoki, a porównując ten mecz z ubiegłotygodniowym starciem UKS-iaków widać, że była to znacznie słabsza rozgrywka. Chłopcy muszą wyciągać wnioski z popełnionych błędów i... walczyć dalej!

Polonia Stainer Leszno - UKS Śrem 5:0

Trampkarze rozegrali kolejny mecz w lidze wojewódzkiej w ramach jedenastej kolejki spotkań, tym razem z Lechem Poznań. Zieloni zaprezentowali się rewelacyjnie – od samego początku byli skoncentrowani, uważnie grali w defensywie, konstruowali piękne akcje, pokazywali wolę walki i zostawili serce na boisku. W 50 minucie drużyna Lecha zdobyła bramkę i zwyciężała 1:0, jednak dzięki strzałowi z woleja z lewej nogi Kacper Durzyński wyrównał 1:1. Na nieszczęście Zielonych, na 2 minuty przed końcem spotkania w zamieszaniu podbramkowym Lech Poznań zdobył bramkę i wygrał mecz. Pomimo przegranej, cały zespół Trampkarzy zasłużył na słowa uznania i pochwałę - oby tak dalej!

Lech Poznań – UKS Śrem 2:1

Bramka: K. Durzyński

W miniony wtorek, 25 września, Trampkarze 2005 rozegrali swój kolejny mecz w ramach siódmej kolejki spotkań o mistrzostwo I ligi wojewódzkiej. Tym razem z SPN Szamotuły - zespołem o podobnym poziomie piłkarskim. Spotkanie było niezwykle zacięte, chłopcy stale walczyli o piłkę. Jednak to właśnie oni już w 10 minucie rozgrywki przejęli prowadzenie dzięki bramce Kacpra Durzyńskiego. Z minuty na minutę zauważyć było można coraz większy progres w grze Zielonych, a w drugiej połowie zaskoczyli przeciwnika drugą bramką autorstwa Wiktora Myszkiewicza. Z Szamotuł UKS-iaki przywieźli trzy punkty. Brawo dla drużyny!

SPN Szamotuły - UKS Śrem 0:2

Bramki: K. Durzyński, W. Myszkiewicz