I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 1 - runda wiosenna 2018/19
                                                                           
Kolejka 14
23-03-2019 10:00 Lider Swarzędz 3 : 1 AP Reissa Poznań
23-03-2019 12:00 Sparta Oborniki 1 : 3 UNIA Swarzędz
23-03-2019 12:00 UKS Śrem 3 : 0 KS Canarinhos Skórzewo
24-03-2019 11:00 AP Bambinis Trzcianka 1 : 4 MKS Kania Gostyń
Kolejka 1
30-03-2019 10:00 Lider Swarzędz 5 : 2 AP Bambinis Trzcianka
30-03-2019 11:00 MKS Kania Gostyń 2 : 0 UNIA Swarzędz
30-03-2019 11:00 Sparta Oborniki 1 : 2 KS Canarinhos Skórzewo
30-03-2019 12:00 UKS Śrem 2 : 3 AP Reissa Poznań
Kolejka 2
06-04-2019 00:00 KS Canarinhos Skórzewo 1 : 1 MKS Kania Gostyń
06-04-2019 10:00 Lider Swarzędz 3 : 2 UKS Śrem
07-04-2019 11:00 AP Bambinis Trzcianka 1 : 2 UNIA Swarzędz
07-04-2019 12:00 AP Reissa Poznań 5 : 0 Sparta Oborniki
Kolejka 3
13-04-2019 11:00 Sparta Oborniki 0 : 6 Lider Swarzędz
13-04-2019 12:00 UKS Śrem 8 : 1 AP Bambinis Trzcianka
14-04-2019 11:00 MKS Kania Gostyń 0 : 3 AP Reissa Poznań
Kolejka 4
18-04-2019 10:00 Lider Swarzędz 1 : 1 MKS Kania Gostyń
18-04-2019 11:00 AP Bambinis Trzcianka 0 : 1 KS Canarinhos Skórzewo
18-04-2019 12:00 UKS Śrem 5 : 1 Sparta Oborniki
18-04-2019 14:00 AP Reissa Poznań 5 : 4 UNIA Swarzędz
Kolejka 5
23-04-2019 12:00 Sparta Oborniki 2 : 3 AP Bambinis Trzcianka
23-04-2019 14:30 KS Canarinhos Skórzewo 3 : 3 AP Reissa Poznań
23-04-2019 16:00 UNIA Swarzędz 1 : 3 Lider Swarzędz
23-04-2019 17:00 MKS Kania Gostyń 2 : 2 UKS Śrem
Kolejka 6
27-04-2019 10:00 Lider Swarzędz 4 : 2 KS Canarinhos Skórzewo
27-04-2019 12:00 UKS Śrem 4 : 2 UNIA Swarzędz
28-04-2019 11:00 AP Bambinis Trzcianka 1 : 5 AP Reissa Poznań
28-04-2019 11:00 Sparta Oborniki 0 : 5 MKS Kania Gostyń
Kolejka 7
01-05-2019 11:00 MKS Kania Gostyń 9 : 0 AP Bambinis Trzcianka
01-05-2019 12:00 AP Reissa Poznań 0 : 2 Lider Swarzędz
01-05-2019 12:00 UNIA Swarzędz 2 : 0 Sparta Oborniki
Kolejka 8
04-05-2019 12:00 UNIA Swarzędz 0 : 2 MKS Kania Gostyń
04-05-2019 14:30 KS Canarinhos Skórzewo 3 : 0 Sparta Oborniki
05-05-2019 11:00 AP Bambinis Trzcianka 1 : 0 Lider Swarzędz
05-05-2019 12:00 AP Reissa Poznań 1 : 0 UKS Śrem
Kolejka 3
08-05-2019 18:30 UNIA Swarzędz 2 : 2 KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 9
11-05-2019 11:00 MKS Kania Gostyń 2 : 0 KS Canarinhos Skórzewo
11-05-2019 12:00 UKS Śrem 1 : 3 Lider Swarzędz
12-05-2019 11:00 Sparta Oborniki 1 : 4 AP Reissa Poznań
Kolejka 10
18-05-2019 10:00 AP Bambinis Trzcianka 2 : 2 UKS Śrem
18-05-2019 10:00 Lider Swarzędz 3 : 1 Sparta Oborniki
18-05-2019 18:00 AP Reissa Poznań 1 : 0 MKS Kania Gostyń
Kolejka 11
25-05-2019 11:00 Sparta Oborniki 0 : 5 UKS Śrem
25-05-2019 12:00 UNIA Swarzędz 1 : 2 AP Reissa Poznań
25-05-2019 14:00 KS Canarinhos Skórzewo 3 : 1 AP Bambinis Trzcianka
26-05-2019 11:00 MKS Kania Gostyń 3 : 1 Lider Swarzędz
Kolejka 10
27-05-2019 18:00 KS Canarinhos Skórzewo 3 : 1 UNIA Swarzędz
Kolejka 12
31-05-2019 18:00 AP Bambinis Trzcianka 2 : 3 Sparta Oborniki
01-06-2019 10:00 Lider Swarzędz 6 : 3 UNIA Swarzędz
01-06-2019 12:00 UKS Śrem 0 : 3 MKS Kania Gostyń
02-06-2019 12:00 AP Reissa Poznań 4 : 0 KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 7
05-06-2019 18:00 KS Canarinhos Skórzewo 2 : 2 UKS Śrem
Kolejka 9
05-06-2019 18:30 UNIA Swarzędz 9 : 0 AP Bambinis Trzcianka
Kolejka 13
07-06-2019 18:00 MKS Kania Gostyń 2 : 0 Sparta Oborniki
08-06-2019 12:00 UNIA Swarzędz 3 : 4 UKS Śrem
09-06-2019 12:00 AP Reissa Poznań 3 : 0 AP Bambinis Trzcianka
09-06-2019 12:30 KS Canarinhos Skórzewo 0 : 5 Lider Swarzędz


Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...