Sobotnie (5 października) spotkanie Juniorów Starszych w lidze wojewódzkiej z Polonią Środa Wlkp. zakończyło się remisem 3:3. Mecz na własnym boisku na pewno nie należał do łatwych, lecz dostarczył kibicom niemałych wrażeń. Już w pierwszej połowie zawodnicy trenera Piotra Tomaszczaka przeważali na boisku i zdobyli dwie bramki – w 37 minucie gola strzelił Norbert Grygier, a sześć minut później w jego ślady poszedł Bartosz Jurga. Na przerwę śremianie zeszli, wygrywając 2:1. W drugiej połowie Juniorzy zwiększyli swój dorobek o jedną bramkę – w 84 minucie gola strzelił Jakub Majda. Było gorąco, bo goście dogonili Juniorów i ustanowili wynik spotkania na 3:3. Remis cieszy, ale trzy punkty były blisko.

UKS Śrem – Polonia Środa Wlkp. 3:3

Skład: Springer, Jurga, Kosowski, Wojciechowski, Hoch, Grygier, Majda, Piorunowski, Gapys, Rochowiak, Mańczak, Kołacki, Kozak, Michalak, Filipiak

Najbliższy trening 2002

18-06-2017 11:00