Ostatnie przetarcie przed zbliżającym się sezonem zaliczyli Juniorzy Starsi UKS Śrem. Ich rywalem był zespół Obry Kościan, z którym przyjdzie się im mierzyć w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Zespół ze względu na zmianę kategorii rozgrywek jest aktualnie w przebudowie, gdyż drużyna zagra w rozgrywkach połączonych roczników 2001 i 2002. W zeszłym roku zespół Juniorów zajął piąte miejsce w rozgrywkach ligi wojewódzkiej rocznika 2002, a w tym zasilony pięcioma piłkarzami rocznika starszego od meczu z Koninem na własnym boisku rozpocznie swoją walkę w najstarszej w tym sezonie młodzieżowej kategorii wiekowej. Zapowiada się ciekawa jesień dla Juniorów UKS Śrem, którzy będą się mierzyć z najlepszymi zespołami z całego województwa takimi jak Górnik Konin, KKS Kalisz, Stainer Polonia Leszno, Polonia Środa Wlkp. czy Marcinki Kępno. Sparing z Obrą Kościan zakończył się sprawiedliwym remisem z lekką przewagą zespołu śremian. Bramkę strzelił Mikołaj Kufliński po asyście wracającego po krótkiej przerwie do gry Bartka Kozaka.

 

Obra Kościan – UKS Śrem 1:1

Najbliższy trening 2002

14:50 - 16:50 Pł.Boczna

Poprzedni mecz 2002

18-06-2017 11:00
Kłos Budzyń 3 : 0 UKS Śrem

Następny mecz 2002

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...