Obie drużyny Juniorów (2002 i 2003) zakończyły swoje zmagania w lidze wojewódzkiej w sezonie 2018/2019 na dobrych czwartych miejscach. I choć marzyło się pierwsze na tym poziomie rozgrywek podium dla Zielonych, to i tak mając świadomość, że w lidze tej grają najlepsi z całego województwa, wynik należy traktować jako osiągnięcie obu zespołów i ich trenerów - Marcina Nowaka i Damiana Skrzypczaka. Obu udało się zebrać szeroką kadrę 17 i 20 zawodników oraz dobrą atmosferę w swoich drużynach. Dorzucając do tego ciężką pracę i warsztat trenerski - to musi przynosić efekty. Brawo!

 

Juniorzy Starsi (2002)

Kłos Budzyń – UKS Śrem 0:8

 

Świetny koniec zmagań ligowych zaliczyli Juniorzy 2002. We wtorek, 4 czerwca, na własnym stadionie pokonali wysoko Noteć Czarnków 7:2, by już w sobotę zdeklasować drużynę z Budzynia 8:0. Mecz z Kłosem ułożył się znakomicie, bo w 1 minucie po faulu na Mikołaju Kuflińskim rzut karny wykorzystał Adam Wojciechowski. Dwie minuty później było już 2:0. Strzelcem bramki został Jakub Majda. Pomimo bardzo wielu sytuacji podbramkowych dopiero minutę przed końcem pierwszej połowy Mikołaj Kufliński podwyższył wynik na 3:0. W drugiej połowie kolejne bramki zdobyli Hubert Kosowski x3, Bruno Gapys i Bartosz Jurga.

 

Skład: P. Mańczak, M. Skrzypczak, J. Majda, M. Hoch, M. Kufliński, I. Rydzewski, A. Wojciechowski, W. Springer, S. Piorunowski, B. Gapys, B. Rochowiak, H. Kosowski, B. Jurga, D. Kołacki

Najbliższy trening 2002

14:50 - 16:50 Pł.Boczna

Poprzedni mecz 2002

18-06-2017 11:00
Kłos Budzyń 3 : 0 UKS Śrem

Następny mecz 2002

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...