Juniorzy powiesili wysoko poprzeczkę vice liderowi Wielkopolskiej Ligii Juniorów i po zaciętym meczu pechowo ulegli 2:3. Spotkanie zaczęło się od utraty w 15 minucie bramki, która ustawiła całą pierwszą połowę. Konsekwencją słabszej gry Juniorów był kolejny gol przeciników na 2:0. Przed przerwą Zieloni wrócili do gry, strzelając kontaktowego gola autorstwa Adama Wojciechowskiego. Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra zespołu, jednak niewykorzystane sytuacje się mszczą. Błąd w obronie skutkował bramką na 3:1. W ostatnich minutach rozmiary porażki zmniejszył Adam Wojciechowski, który wykorzystał rzut karny.

UKS Śrem - SPN Szamotuły 2:3

Skład: H. Antkowiak, M. Skrzypczak, J. Majda, H. Kosowski, B. Rochowiak, B. Gapys, W. Springer, B. Jurga, M. Hoch, A. Wojciechowski, M. Kufliński, B. Kossmann, S. Piorunowski, D. Kołacki

Najbliższy trening 2002

18-06-2017 11:00