Bardzo dobre wrażenie, mimo porażki z liderem i zdecydowanie najlepszym zespołem w lidze, pozostawili po sobie Juniorzy 2002. Szczególnie pierwsza połowa zasługuje na pochwałę i pokazuje, że można grać jak równy z równym z gospodarzami. Bramkę jako pierwszy zdobył zespół z Wągrowca, który miał optyczną przewagę na boisku. Ku zaskoczeniu rywali po rzucie rożnym piękną bramkę strzelił Adam Wojciechowski. Następnie poprzez gola Mikołaja Kuflińskiego Zieloni wyszli na prowadzenie 2:1. Niestety, ostatnie minuty pierwszej połowy przyniosły gospodarzom dwie kolejne bramki. Juniorom nie udało się zmienić wyniku w drugiej części meczu i ulegli Nielbie Wągrowiec 2:5.

 

Nielba Wągrowiec – UKS Śrem 5:2

 

Skład: H. Antkowiak, M. Skrzypczak, I. Rydzewski, H. Kosowski, B. Rochowiak, D. Kołacki, W. Springer, B. Jurga, M. Hoch, A. Wojciechowski, M. Kufliński, M. Hyżyk

Najbliższy trening 2002

14:50 - 16:50 Pł.Boczna

Poprzedni mecz 2002

18-06-2017 11:00
Kłos Budzyń 3 : 0 UKS Śrem

Następny mecz 2002

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...