Bardzo dobre wrażenie, mimo porażki z liderem i zdecydowanie najlepszym zespołem w lidze, pozostawili po sobie Juniorzy 2002. Szczególnie pierwsza połowa zasługuje na pochwałę i pokazuje, że można grać jak równy z równym z gospodarzami. Bramkę jako pierwszy zdobył zespół z Wągrowca, który miał optyczną przewagę na boisku. Ku zaskoczeniu rywali po rzucie rożnym piękną bramkę strzelił Adam Wojciechowski. Następnie poprzez gola Mikołaja Kuflińskiego Zieloni wyszli na prowadzenie 2:1. Niestety, ostatnie minuty pierwszej połowy przyniosły gospodarzom dwie kolejne bramki. Juniorom nie udało się zmienić wyniku w drugiej części meczu i ulegli Nielbie Wągrowiec 2:5.

Nielba Wągrowiec – UKS Śrem 5:2

Skład: H. Antkowiak, M. Skrzypczak, I. Rydzewski, H. Kosowski, B. Rochowiak, D. Kołacki, W. Springer, B. Jurga, M. Hoch, A. Wojciechowski, M. Kufliński, M. Hyżyk

Najbliższy trening 2002

18-06-2017 11:00