Zwycięstwem z dalekiego wyjazdu do Czarnkowa zakończył się mecz Juniorów z miejscową Notecią. Mecz miał dwa oblicza: przed i po czerwonej kartce dla bramkarza Zielonych, Piotra Mańczaka. Do 60 minuty Juniorzy byli lepszym zespołem, a królem w polu karnym okazał się Mikołaj Kufliński, który zdobył wszystkie trzy bramki. Niestety, później zaczęły się kłopoty zespołu. W 56 minucie, po zagraniu ręką w polu karnym, rzut karny wykorzystali rywale. Cztery minuty później faul za polem karnym, czerwona kartka i do końcowych minut Juniorzy grali w osłabieniu i pilnowali wyniku. Na szczęście, udało się im zdobyć trzy bardzo cenne punkty.

Noteć Czarnków – UKS Śrem 2:3

Skład: P. Mańczak, M. Skrzypczak, B. Gapys, S. Piorunowski, I. Rydzewski, B. Rochowiak, B. Kossmann, B. Jurga, M. Hoch, A. Wojciechowski, M. Kufliński, B. Drzewiecki, D. Kołacki

Najbliższy trening 2002

18-06-2017 11:00