Festiwalem niewykorzystanych szans można nazwać spotkanie Juniorów z rywalami z Budzynia. Po nielicznych kontrach faul w polu karnym i w 34 minucie Zieloni stracili bramkę. Na ich szczęście chwilę później kolejną okazję, tym razem skutecznie, wykończył Bartosz Rochowiak i do przerwy zremisowali 1:1. W drugiej połowie stroną dominującą ponownie byli Zieloni, a historia się powtórzyła. Znów zamiast strzelić, gospodarze bramkę stracili. Szybko doprowadzili jednak do wyrównania dzięki bramce Mikołaja Kuflińskiego.

 

UKS Śrem - Kłos Budzyń 2:2

Bramki: B. Rochowiak, M. Kufliński

 

Skład: P. Mańczak, M. Skrzypczak, B. Gapys, B. Rochowiak, I. Rydzewski, J. Majda, B. Kossmann, S. Piorunowski, M. Hoch, A. Wojciechowski, M. Kufliński, H. Antkowiak, B. Jurga, B. Drzewiecki

Najbliższy trening 2002

14:50 - 16:50 Pł.Boczna

Poprzedni mecz 2002

18-06-2017 11:00
Kłos Budzyń 3 : 0 UKS Śrem

Następny mecz 2002

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...