Festiwalem niewykorzystanych szans można nazwać spotkanie Juniorów z rywalami z Budzynia. Po nielicznych kontrach faul w polu karnym i w 34 minucie Zieloni stracili bramkę. Na ich szczęście chwilę później kolejną okazję, tym razem skutecznie, wykończył Bartosz Rochowiak i do przerwy zremisowali 1:1. W drugiej połowie stroną dominującą ponownie byli Zieloni, a historia się powtórzyła. Znów zamiast strzelić, gospodarze bramkę stracili. Szybko doprowadzili jednak do wyrównania dzięki bramce Mikołaja Kuflińskiego.

UKS Śrem - Kłos Budzyń 2:2

Bramki: B. Rochowiak, M. Kufliński

Skład: P. Mańczak, M. Skrzypczak, B. Gapys, B. Rochowiak, I. Rydzewski, J. Majda, B. Kossmann, S. Piorunowski, M. Hoch, A. Wojciechowski, M. Kufliński, H. Antkowiak, B. Jurga, B. Drzewiecki

Najbliższy trening 2002