W czwartek, 18 kwietnia, Juniorzy rozegrali świetne spotkanie i pokonali czołowy zespół ligi, Mieszko Gniezno 3:1. Był to zdecydowanie najlepszy mecz pod względem piłkarskim, pokazujący duży potencjał chłopaków. Składne i ciekawe akcje zakończyły się tylko trzema bramkami, a wynik mógł być zdecydowanie wyższy. Początek spotkania to dwie bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramek po wrzutkach Skrzypczaka, a strzały głową Wojciechowskiego i Drzewieckiego minimalnie minęły bramkę. Co się odwlecze, to nie uciecze i w 17 minucie Wojciechowski po pięknym strzale z rzutu wolnego wyprowadził zespół Juniorów na prowadzenie. Kolejne minuty to w dalszym ciągu dążenie do podwyższenia wyniku i sytuacje bramkowe Mikołaja Kuflińskiego, Mateusza Hocha, czy sytuacja Jakuba Majdy. Niestety, Zielonym przydarzył się błąd, w wyniku czego stracili bramkę. Po przerwie obraz gry się nie zmienił i śremianie zaprezentowali świetny pokaz futbolu. W 68 minucie zejście z piłką ze skrzydła do środka pola Mateusza Hocha i strzał w samo okienko zakończył się bramką. Niespełna 10 minut później, kolejna akcja skrzydłem - tym razem Mikołaj Kufliński wygrał pojedynek z obrońcą, dośrodkował w pole karne i Mateusz Hoch zamknął akcję golem. Cieszy wygrana, ale jeszcze bardziej styl gry Juniorów. Brawo zespół!

 

UKS Śrem - Mieszko Gniezno 3:1

Bramki: A. Wojciechowski, M. Hoch x2

 

Skład: H. Antkowiak, M. Skrzypczak, B. Gapys, B. Rochowiak, I. Rydzewski, J. Majda, B. Kossmann, B. Drzewiecki, M. Hoch, A. Wojciechowski, M. Kufliński, P. Mańczak, B. Jurga, S. Piorunowski, H. Kosowski, D. Kołacki, M. Hyżyk, W. Springer

Najbliższy trening 2002

14:50 - 16:50 Pł.Boczna

Poprzedni mecz 2002

18-06-2017 11:00
Kłos Budzyń 3 : 0 UKS Śrem

Następny mecz 2002

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...