Porażką zakończył się wyjazd Juniorów do Szamotuł. Wielka szkoda, bo zespół zagrał dobry mecz i przy większej koncentracji zawodnicy mogliby pokusić się o lepszy wynik. Spotkanie nie zaczęło się najlepiej, bo już w 10 minucie śremianie stracili pierwszą bramkę. Dwie minuty później, szybka odpowiedź Zielonych i po pięknym strzale z rzutu wolnego do remisu doprowadził Adam Wojciechowski. Niestety, w tej wyrównanej pierwszej połowie Juniorzy popełnili dwa błędy, które bezwzględnie wykorzystali gospodarze i do przerwy przegrywali 3:1. W drugiej połowie ponownie pierwszą bramkę stracili Juniorzy. W dalszym ciągu dążyli jednak do zmiany niekorzystnego wyniku i w 70 minucie drugiego gola strzelił Adam Wojciechowski.

SPN Szamotuły - UKS Śrem 4:2

Bramki: A. Wojciechowski x2

Skład: H. Antkowiak, M. Skrzypczak, B. Gapys, S. Piorunowski, I. Rydzewski, J. Majda, B. Kossmann, B. Jurga, M. Hoch, A. Wojciechowski, M. Kufliński, P. Mańczak, B. Drzewiecki, B. Rochowiak, H. Kosowski, D. Kołacki, M. Hyżyk, W. Springer

Najbliższy trening 2002