Juniorzy Starsi nie schodzą poniżej wysokiego poziomu w zimowych sparingach. W rewanżowym spotkaniu z drużyną z Jarocina zaaplikowali aż osiem bramek. Festiwal strzelecki rozpoczął Maciej Skrzypczak, strzelając pierwszą bramkę. Taktyka Zielonych na ten mecz polegała na zagęszczeniu środka pola i szybkim przemieszczeniu się na pole karne Jaroty. Kolejne akcje i bramki to mądra i konsekwencja w realizacji planu. Do przerwy po szybkich i składnych akcjach całego zespołu do bramki gości wpadły jeszcze dwie piłki. Po zmianie połów spotkanie przebiegało jak do tej pory. Zespół z Jarocina próbował przedostać się na połowę Zielonych, jednak oni kolejnymi bramkami odbierali im ochotę i nadzieje na dobry wynik. Kolejne dwie bramki wbił Adam Wojciechowski, a w jego ślady poszli Bruno Gapys, Jakub Majda i ponownie Mikołaj Kufliński. Cieszy nie tylko wysoka wygrana, ale także jej styl.

UKS Śrem - Jarota Jarocin 8:0

Bramki: M. Skrzypczak, M. Hoch, M. Kufliński x2, A. Wojciechowski x2, B. Gapys, J. Majda

Skład: H. Antkowiak, M. Skrzypczak, B. Gapys, S. Piorunowski, W. Springer, M. Kufliński, B. Jurga, J. Majda, M. Hoch, A. Wojciechowski, I. Rydzewski, P. Mańczak, B. Drzewiecki, B. Rochowiak, B. Kossmann, D. Kołacki, M. Hyżyk

Najbliższy trening 2002