Po ciężkim meczu z Kotwicą Kórnik i akcentem na grę całego zespołu w obronie, tym razem Juniorzy mogli wykazać się w ofensywie i wywiązali się z tego zadania bardzo obiecująco. Już w 8 minucie, po rozegraniu rzutu rożnego w trójkącie Majda – Hoch - Springer, ten ostatni wyniósł swoją drużynę na prowadzenie. Cztery minuty później, po pięknym strzale Kuby Majdy z 20 metra, śremianie wygrywali już 2:0. Na kolejnego gola czekali do 32 minuty, a strzelcem okazał się Mateusz Hoch. Druga połowa, przy bardzo silnym wietrze i padającym deszczu, była trochę słabsza. Mimo to, drużyna trenera Skrzypczaka zdobyła trzy kolejne trafne strzały. Goście odpowiedzieli honorową bramką i mecz zakończył się wynikiem 6:1.

 

UKS Śrem - JUNA Trans Oborzyska Stare 6:1

Bramki: W. Springer, J. Majda, M. Hoch, D. Kołacki x2, B. Drzewiecki

 

Skład: P. Mańczak, M. Skrzypczak, B. Gapys, S. Piorunowski, W. Springer, B. Rochowiak, D. Kołacki, J. Majda, M. Hoch, A. Wojciechowski, I. Rydzewski, M. Kufliński, B. Drzewiecki, B. Jurga, H. Antkowiak, B. Kossmann, M. Hyżyk

Najbliższy trening 2002

14:50 - 16:50 Pł.Boczna

Poprzedni mecz 2002

18-06-2017 11:00
Kłos Budzyń 3 : 0 UKS Śrem

Następny mecz 2002

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...