Po ciężkim meczu z Kotwicą Kórnik i akcentem na grę całego zespołu w obronie, tym razem Juniorzy mogli wykazać się w ofensywie i wywiązali się z tego zadania bardzo obiecująco. Już w 8 minucie, po rozegraniu rzutu rożnego w trójkącie Majda – Hoch - Springer, ten ostatni wyniósł swoją drużynę na prowadzenie. Cztery minuty później, po pięknym strzale Kuby Majdy z 20 metra, śremianie wygrywali już 2:0. Na kolejnego gola czekali do 32 minuty, a strzelcem okazał się Mateusz Hoch. Druga połowa, przy bardzo silnym wietrze i padającym deszczu, była trochę słabsza. Mimo to, drużyna trenera Skrzypczaka zdobyła trzy kolejne trafne strzały. Goście odpowiedzieli honorową bramką i mecz zakończył się wynikiem 6:1.

UKS Śrem - JUNA Trans Oborzyska Stare 6:1

Bramki: W. Springer, J. Majda, M. Hoch, D. Kołacki x2, B. Drzewiecki

Skład: P. Mańczak, M. Skrzypczak, B. Gapys, S. Piorunowski, W. Springer, B. Rochowiak, D. Kołacki, J. Majda, M. Hoch, A. Wojciechowski, I. Rydzewski, M. Kufliński, B. Drzewiecki, B. Jurga, H. Antkowiak, B. Kossmann, M. Hyżyk

Najbliższy trening 2002