Juniorom 2002 przyszło zmierzyć się z trudnym rywalem. Zespół Kotwicy Kórnik jest zdecydowanym liderem w roczniku 2001 w rozgrywkach wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Zieloni nie przestraszyli się jednak i pokazali, że sercem i zaangażowaniem można przeciwstawić się zdecydowanie wyżej notowanemu przeciwnikowi. Mecz toczył się pod dyktando gości. Taktyka podopiecznych trenera Skrzypczaka na ten mecz to zagęszczenie środka pola, uważna gra w obronie i szybkie wyprowadzenie kontrataków. Śremianie założenia przedmeczowe wykonali w stu procentach. Pierwsza połowa bezbramkowa, w drugiej połowie w 57 minucie jedna z nielicznych podbramkowych sytuacji UKS-u zakończyła się strzeleniem bramki i niespodziewanym prowadzeniem dzięki bramce Adama Wojciechowskiego. Konsekwencji zabrakło w ostatniej minucie meczu i goście doprowadzili do remisu. Mecz pokazał, że można powalczyć z każdym. Na słowa uznania zasługuje gra całego zespołu, a szczególnie naszego bramkarza, Piotra Mańczak i linii obrony.

UKS Śrem - Kotwica Kórnik 1:1

Bramka: A. Wojciechowski

Skład: P. Mańczak, M. Skrzypczak, B. Gapys, S. Piorunowski, W. Springer, B. Kossmann, B. Jurga, J. Majda, M. Hoch, A. Wojciechowski, M. Kufliński, B. Rochowiak, D. Kołacki, M. Hyżyk

Najbliższy trening 2002