W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej do Śremu zawitał zespół Noteci Czarnków. Od pierwszych minut meczu dominacja Zielonych na boisku nie podlegała żadnej dyskusji. Niestety, składne akcje i bezustanne goszczenie w polu karnym gości nie przynosiło efektów. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Zielonych, szybką kontrę przeprowadził zespół Noteci, strzelając bramkę. Na całe szczęście ten gol zadziałał jeszcze bardziej mobilizująco i dwie minuty po stracie bramki, gospodarze doprowadzili do wyrównania. Szczęśliwym strzelcem był Igor Rydzewski. Po bramce wyrównującej zespół poszedł za ciosem i na prowadzenie wyprowadził go Jakub Majda. 10 minut przed końcem meczu, strzałem z rzutu karnego, Mikołaj Kufliński ustalił wynik meczu na 3:1. Rundę jesienną Juniorzy zakończyli na piątym miejscu ze zdobytymi 20 punktami. Postawa Zielonych w lidze wojewódzkiej napawa optymizmem i jest dobrym prognostykiem na rundę wiosenną.

UKS Śrem – Noteć Czarnków 3:1

Bramki: I. Rydzewski, J. Majda, M. Kufliński

Skład: P. Mańczak, M. Skrzypczak, B. Jurga, M. Hoch, J. Majda, A. Wojciechowski, M. Kufliński, W. Springer, I. Rydzewski, B. Kossmann, B. Gapys, K. Jankowski, M. Hyżyk, H. Kosowski

Najbliższy trening 2002