⯑⯑2008 remisuje z Naszą Dyskobolią 2️⃣:2️⃣

Bramki dla Zielonych:
▪️Marcin Gałuszka⚽️
▪️Jan Krystkowiak⚽️

Dwa hattricki

UKS odniósł kolejne zwycięstwo w rozgrywkach klasy okręgowej. Nasz zespół zdeklasował wczoraj dziewiątą drużynę ligi CKS Helios Czempiń, aż 8:0. Seniorzy rozpoczęli strzelanie już w minucie spotkania, kiedy Mikołajczyk wykorzystał dośrodkowanie Hocha i głową skierował futbolówkę do siatki. Wydawało się, że kolejne trafienia Zielo...

Dodano: 16-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zasłużyli na zwycięstwo

UKS Śrem : Klub Piłkarski Piła Niestety po zaciętym pojedynku zespół Trampkarza przegrywa w meczu domowym ligi wojewódzkiej Bramki zdobyli Domalik Michał Broniarz Wojciech ...

Dodano: 16-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Umocnili pozycję wicelidera

Trampkarze II wygrywają z UKS Talent Poznań II : Dopisujemy kolejne punkty i umacniamy się na pozycji V-ce lidera tabeli Bramki strzelali: Skrzypczak Kornel Wróblewski Michał Tymoszenko Yaroslav Kossowski Bartosz Jakubiak Jan Baranowski Antoni ...

Dodano: 16-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wrócili na dobre tory

I LIGA OKRĘGOWA / UKS Śrem-Wielkopolska Komorniki 3:2 (0:1)Bramki: Krystian Tomczak (49', 58'), Jan Krystkowiak Meczem z Wielkopolską Komorniki podopieczni Oktawiana Soleckiego zakończyli rundę zasadniczą I ligi okręgowej Juniora Młodszego. Zieloni rozpoczęli mecz nie najlepiej. Nie wychodziło im budowanie akcji, często tracili bramki. P...

Dodano: 15-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Ligowe zmagania

Wczoraj drużyna Trenera Dawida i Valerego brała udział w turnieju Ligi Wielkopolski ZPN Zieloni zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zaangażowanie i walka o piłkę prosperowały wieloma ciekawymi akcjami i sytuacjami bramkowymi Brawo Zieloni ...

Dodano: 14-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Remis na własne życzenie

KLASA OKRĘGOWA / Grom Wolsztyn-UKS Śrem 2:2 (1:1)Bramki: Szymon Maliński (36'), Jakub Mikołajczyk (76') „Jeżeli nie umiesz wygrać meczu, to go przynajmniej zremisuj” – to piłkarskie powiedzenie najlepiej oddaje wydarzenia w meczu Seniorów z Gromem Wolsztyn. Ciężko powiedzieć czy remis 2:2 z tym przeciwnikiem można uznać za sukces, czy ni...

Dodano: 09-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Najmłodsi piłkarze w formie

Za nami pracowity weekend w wykonaniu najmłodszych piłkarzy UKS Śrem. Chłopacy z rocznika 2013 wzięli udział w kolejnej odsłonie Ligi Koziołka, a także w turnieju Orlika w ramach rozgrywek Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Trwają rozgrywki w Lidze Burmistrza Śremu. Grad bramek padł w sobotę na boisku w Śremie, gdzie Zieloni gościli: ...

Dodano: 08-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zieloni pokazują charakter

I LIGA WOJEWÓDZKA / UKS Śrem-Suchary Suchy Las 2:2Bramki: Michał Domalik (57'), Kacper Kusztelak (79') Trampkarze zmierzyli się z Sucharami Suchy Las. Był to ważny mecz dla zespołu Valerego Bakhno, bowiem Zieloni walczyli o utrzymanie bezpiecznego dystansu od strefy spadkowej. W pierwszej rundzie śremianie pokonali rywala gładko 4:0. Prz...

Dodano: 06-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Udany występ w Koziłku

Udany występ zaliczyły wszystkie trzy drużyny rocznika 2015 w 5. kolejce turnieju Ligi Mistrzów Koziołka. Wszyscy zawodnicy rozegrali po 4 mecze, a bramek i zwycięstw nie zabrakło. Postęp w grze wszystkich naszych drużyn cieszy i napawa optymizmem na przyszłość. Zawodnicy zagrali koncertowo i mogliśmy cieszyć się z kolejnych zwycięstw, co...

Dodano: 05-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Mają fotel wicelidera

II LIGA OKRĘGOWA / UKS Śrem-LFPA Poznań Dominowo Krzykosy 2:1Bramki: Jan Jakubiak (79'), Michał Wróblewski (66') Mecz z LPFA Poznań Dominowo Krzykosy stał na dobrym poziomie. Pomimo dużej przewagi w pierwszej połowie nie udało się zdobyć bramki. Po przerwie spotkanie było bardziej wyrównane. Mimo to rywal wyszedł na prowadzenie, ale śrem...

Dodano: 05-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wygrana z Mosiną

I LIGA OKRĘGOWA / UKS Śrem-1920 Mosina 5:2Bramki: Krystian Tomczak (7', 57') Dawid Mrug (17'), Piotr Świtała (39'), Łukasz Dominiak (69') Juniorzy rozegrali ostatni mecz rundy zasadniczej w I lidze. Śremianie podejmowali na własnym boisku KS 1920 Mosina. Zieloni rozpoczęli mecz od prowadzenia. W pierwszej połowie zdecydowali się zagrać w...

Dodano: 02-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Dobra passa trwa

KLASA OKRĘGOWA / UKS Śrem-Obra Zbąszyń 5:1Bramki: Mateusz Roszak (35'), Jakub Mikołajczyk (56', 76'), Szymon Maliński (77'), samobójcza W sobotnie popołudnie Seniorzy wygrali wysoko z Obrą Zbąszyń. Było to ich piąte zwycięstwo z rzędu, a siódme w sezonie ligowym. Zieloni pomimo miażdżącej przewagi w posiadaniu piłki, długo nie mogli sfor...

Dodano: 02-10-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...