➡️ Wygrywamy ⯑ w meczu sparingowym ze Stellą Luboń 2️⃣:1️⃣ po bramkach Michała Pepe Wojciechowskiego⚽️ i  zawodnika testowanego⚽️⯑⯑

Trening=Sukces

⯑⯑Dobry trening to podstawa sukcesu ⯑Zieloni ciężko trenują aby jak najlepiej zaprezentować się na murawie ⚽️⯑⯑

Dodano: 17-03-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Kolejne zwycięstwo rocznika 2010

⯑Rocznik 2010 wygrywa z Rawią Rawicz aż 9️⃣:1️⃣ Niesamowity mecz i pokaz piłkarskich umiejętności ⯑⯑⯑

Dodano: 13-03-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

NOWI SPONSORZY grają z Zielonymi

➡️ NOWI SPONSORZY grają z Zielonymi❗️⯑ ⯑⯑Tym razem w gronie SPONSORÓW UKS’u powitaliśmy: ▪️ All About Packaging Sp. z o.o z siedzibą w Zbrudzewie ⯑https://aapackaging.com.pl oraz ▪️Bel Paese⯑https://belpaese.com.pl To kolejny powód do dumy oraz wielka motywacja do działania ⯑⯑ Witamy na pokładzie i ogromnie cieszymy się, że razem GRAMY...

Dodano: 09-03-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2012 na turnieju w Jerce

⯑W Jerce drużyna rocznika 2012 rozegrała bardzo owocne spotkanie⯑⯑⯑⯑ Dużo sytuacji bramkowych i pomimo doskonałej dyspozycji bramkarzy w przeciwnej drużynie padło wiele pięknych bramek⚽️⯑Na boisku spotkaliśmy się z ▪️ AP Reissa Kościan oraz z ▪️Promieniem Krzywiń ⯑⯑Świetny turniej, BRAWO Zieloni ⯑⯑⯑⯑

Dodano: 03-03-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing rocznika 2010 pod wodzą tre…

➡️ Sparing rocznika 2010 pod wodzą trenera Valerego Zmierzyliśmy się z Koroną Zakrzewo ⯑Grupa Zielona wygrywa aż 8️⃣:0️⃣, a⯑grupa Biała zwycięża 2️⃣:0️⃣⯑

Dodano: 26-02-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Lipno CUP

Ahhh co to był za turniej…?Zieloni z roczników 2012 i 2013/14 na turnieju Lipno CUP spisali się na medal ?Świetna gra, mnóstwo akcji i zdobytych bramek ⚽️?? Brawo dla całej drużyny???

Dodano: 19-02-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wygrana 3:0

▪️Pokonujemy drużynę ??Kania Gostyń Rocznik 2008 pod wodzą trenera Valerego wygrywa 3️⃣:1️⃣Brawo ???

Dodano: 19-02-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Ciężki trening przed turniejem

➡️ Adepci z rocznika 2012 pod okiem trenera Dawida ciężko trenują ??⚽️ ?Już w weekend zobaczymy ich w akcji na turnieju LIPNO CUP w Stęszewie ?

Dodano: 17-02-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing rocznika 2010

??Sparing rocznika 2010 ?Wygrywamy ze Szkołą Futbolu Luboń 6️⃣:2️⃣▪️Kornel Skrzypczak ⚽️⚽️⚽️▪️Maks Leciej⚽️▪️Olek Walczak⚽️▪️Adam Szałek⚽️▪️Adam Śmiejczak⚽️

Dodano: 12-02-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing z AMP Poznań

➡️ Sparing na hali Śremskiego Sportu z AMP Poznań⚽️ Dużo goli i dobrze rozegrane akcje ??Brawo Zieloni❗️?

Dodano: 11-02-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Czterech "Muszkieterów" z…

??Czterech "Muszkieterów" z UKS’u (Wojtek, Wiktor, Antek i Fabian) w sobotnie popołudnie broniło "Zielonych" barw? na Turnieju Ferie z AS-EM w Borowie pod Czempiniem❗️ ?W znakomitym stylu i z dziecięcą fantazją rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z rocznika 2016⚽ Przez cały Turniej dyktowali swoje warunki czego wynikiem był "worek bramek...

Dodano: 06-02-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Mali artyści

Już wiemy kto zaprojektuje NOWE STROJE KLUBOWE ❤️⚽️Nasi projektanci to nie tylko świetni piłkarze ale też ARTYŚCI ??‍?? FERIE Z UKS Śrem❗️❄️ Mamy nadzieję, że zobaczymy Was w nowych koszulkach na treningach ?Śremski Sport —————————#zadaniewspółfinansowaneześrodkówgminyŚrem

Dodano: 02-02-2023, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...