Seniorzy B zagrali z liderem tabeli. 

Śremianie juz w pierwszych 15 minutach gry stracili 2 bramki. 

UKS nie poddał się i odrobił straty. Niestety piłkarze Obry podwyższyli wynik na 3:2. 

Zdaniem trenera Valerego, wynik spotkania, jak na pierwszy mecz z liderem tabeli, jest zadowalający. 

UKS Śrem  2️⃣:3️⃣ OBRA Kościan 🏆

Bramki:
Hubert Kosowski ⚽️⚽️

Sparing z Wartą Poznań

Zieloni weekend rozpoczęli sparingiem.  Rocznik 2010 zmierzył się z Wartą Poznań. 

Dodano: 15-01-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Gra wewnętrzna 2013

Tydzień kończy rocznik , pod skrzydłami trenera Dawida Sobotnia gra wewnętrzna  Świetne rozpoczęcie weekendu Zieloni ...

Dodano: 09-01-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Turniej rocznika 2013

W niedzielę rużyna 2013 rozegrała turniej zorganizowany przez AP Dąbcze w Rydzynie   Graliśmy z AP Dąbcze, Szok Bojanowo, Lotnik 1997 Poznań, RAP Rydzyna, Kormoran Święciechowa   Dużo bramek i uśmiechu na twarzach naszych piłkarzy.  ...

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zielone Mikołajki

Nasi piłkarze z okazji Świąt wybrali się na Dystrykt i na obowiązkową pizzę.  Świetna zabawa i cudowny czas spędzony na integracji z drużyną i treneramj.  Dużo emocji i rywalizacji podczas walki na lasery. 

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zimowe sparingi Zielonych

  Sparing rocznika 2010  UKS Śrem VS SKS Poznańska 13 Poznań : ...

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Turniejowe zmagania maluchów

Drużyna zielonych (2013) zdobyła kolejne cenne doświadczenie. Najmłodsi wzieli udzial w halowym turnieju CANARINHOS CUP. Śremianie zagrali z:  FA Leszno, Wlkp. Komorniki, Canarinhos Skórzewo. Suchary Suchy Las i Obrą Kościan.  Dzień pełen gry i uśmiechu. Nagrodę indywidualną zdobył podopieczny trenera Dawida, Oliwier Maciejews...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Porażka z liderem

Seniorzy B zagrali z liderem tabeli.  Śremianie juz w pierwszych 15 minutach gry stracili 2 bramki.  UKS nie poddał się i odrobił straty. Niestety piłkarze Obry podwyższyli wynik na 3:2.  Zdaniem trenera Valerego, wynik spotkania, jak na pierwszy mecz z liderem tabeli, jest zadowalający.  UKS Śrem  : OBRA...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wyjazdowa wygrana Młodzika

Wyjazdowa wygrana Młodzika D2 Przemysław Poznań :UKS Śrem Michał Domalik Jan Kowalski Maksymilian Leciej            ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wygrana B Klasy

Niedzielny sparing Seniora B z drużyną Orły Plewiska Zieloni wygrywają : Patryk Majsner Kamil Walkowiak Dominik Ostrowski ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Przyjdź i przekonaj się, że warto

Dziś rocznik 2013 rozegrał mecz, że Szkołą Footballu Luboń Dużo gry, uśmiechu i zadowolenia oraz cenne kolejne doświadczenie Razem z trenerem Dawidem zapraszamy na treningi Poniedziałek 17:30 Środa 17:30 Czwartek 17:45 Przyjdź i przekonaj się, że warto 515-646-249 ...

Dodano: 24-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2012 na turnieju WZPN

Zieloni weekend rozpoczęli na turnieju WZPNZespół rocznika 2012 zaprezentował się bardzo dobrze, trenera Szymona cieszy fakt, że nie straciliśmy gola, a w ofensywie byliśmy skuteczni.W tym roczniku najważniejsza jest radość z gry i dużo goli, a tych nie brakowało...

Dodano: 24-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Dobra passa rocznika 2010

Zieloni nie zwalniają tempa Kolejna wysoka wygrana rocznika 2010 UKS Śrem : Przemysław Poznań Kacper Kusztelak, Michał Domalik, Maksymilian Leciej, Adam Szałek ...

Dodano: 03-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...