Zespół Orlików 2009, wzmocniony dwoma zawodnikami z rocznika 2008, rozegrał u siebie grę kontrolną z drużyną SF Luboń. Po licznych zwrotach akcji oraz walce o każdą piłkę, mecz zakończył się przegraną UKS-u Śrem 3:4. Na listę strzelców wpisali się Antoni Andrzejewski, Antoni Lipiński i Leo Worsztynowicz.

 

UKS Śrem – SF Luboń 3:4

 

Skład: Łoziński, Kaczmarek, Przybylski, Kokociński, Lipoński, Andrzejewski, Worsztynowicz, Worsztynowicz, Maciejewski, Reca

Remis rocznika 2008

Data utworzenia: 25-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
👉🏼Rocznik 2008 pod wodzą trenera Valerego remisuje na wyjazdowym meczu z Koziołkiem Poznań 0️⃣:0️⃣

Wygrana rocznika 2010

Data utworzenia: 25-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
🏆Rocznik 2010 wygrywa 7️⃣ : 3️⃣ z Mieszkiem Gniezno Bramki dla Zielonych👇🏼▪️Domalik Michał ⚽️⚽️⚽️▪️Kusztelak Kacper ⚽️⚽️▪️Skrzypczak Kornel ⚽️⚽️ Świetna gra drużynowa 🤍Brawo 👏🏼💚

Piłkarz UKS’u został powołany do KADRY REGIONU WZPN

Data utworzenia: 21-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Jędrek ma dziś swój wielki dzień 🏆Piłkarz UKS’u został powołany do KADRY REGIONU WZPN💚💪🏼 👉🏼Jeżeli chcesz aby TWOJE DZIECKO również ROZWIJAŁO SKRZYDŁA w zielonych barwach💚 zapisz je do Uczniowskiego Klubu Sportowego w Śremie❗️ ▪️wykfalifikowana kadra dba o rozwój i...

Derby w Śremie

Data utworzenia: 19-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
🏆Wygrywamy derby z Pogonią Książ 2️⃣:0️⃣ po bramkach👇🏼▪️ Antka Szczepaniaka⚽️▪️Mikołaja Dorsza ⚽️ Na boisko Seniorów UKS’u wyprowadzili najmłodsi pikarze klubu 💚 Brawo za doping i świetny mecz 💪🏼👏🏼

Niedzielne zmagania Skrzatów

Data utworzenia: 19-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Niedzielne zmagania Skrzatów 💚 UKS’iaki z roczników 2️⃣0️⃣1️⃣6️⃣ i 2️⃣0️⃣1️⃣7️⃣ zmierzyli się z drużynami 👇🏼▪️Warta Śrem ▪️Polonia Środa Wlkp. Dużo goli i zdecydowanie dużo, dużo uśmiechu ⚽️💪🏼Świetna zabawa i dobrze rozegrany turniej Brawo 👏🏼😄 Dziękujemy rodzicom za...

Remis rocznika 2008

Data utworzenia: 25-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
👉🏼Rocznik 2008 pod wodzą trenera Valerego remisuje na wyjazdowym meczu z Koziołkiem Poznań 0️⃣:0️⃣

Wygrana rocznika 2010

Data utworzenia: 25-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
🏆Rocznik 2010 wygrywa 7️⃣ : 3️⃣ z Mieszkiem Gniezno Bramki dla Zielonych👇🏼▪️Domalik Michał ⚽️⚽️⚽️▪️Kusztelak Kacper ⚽️⚽️▪️Skrzypczak Kornel ⚽️⚽️ Świetna gra drużynowa 🤍Brawo 👏🏼💚

Piłkarz UKS’u został powołany do KADRY REGIONU WZPN

Data utworzenia: 21-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Jędrek ma dziś swój wielki dzień 🏆Piłkarz UKS’u został powołany do KADRY REGIONU WZPN💚💪🏼 👉🏼Jeżeli chcesz aby TWOJE DZIECKO również ROZWIJAŁO SKRZYDŁA w zielonych barwach💚 zapisz je do Uczniowskiego Klubu Sportowego w Śremie❗️ ▪️wykfalifikowana kadra dba o rozwój i...

Derby w Śremie

Data utworzenia: 19-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
🏆Wygrywamy derby z Pogonią Książ 2️⃣:0️⃣ po bramkach👇🏼▪️ Antka Szczepaniaka⚽️▪️Mikołaja Dorsza ⚽️ Na boisko Seniorów UKS’u wyprowadzili najmłodsi pikarze klubu 💚 Brawo za doping i świetny mecz 💪🏼👏🏼

Niedzielne zmagania Skrzatów

Data utworzenia: 19-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Niedzielne zmagania Skrzatów 💚 UKS’iaki z roczników 2️⃣0️⃣1️⃣6️⃣ i 2️⃣0️⃣1️⃣7️⃣ zmierzyli się z drużynami 👇🏼▪️Warta Śrem ▪️Polonia Środa Wlkp. Dużo goli i zdecydowanie dużo, dużo uśmiechu ⚽️💪🏼Świetna zabawa i dobrze rozegrany turniej Brawo 👏🏼😄 Dziękujemy rodzicom za...

Remis rocznika 2008

Data utworzenia: 25-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
👉🏼Rocznik 2008 pod wodzą trenera Valerego remisuje na wyjazdowym meczu z Koziołkiem Poznań 0️⃣:0️⃣

Wygrana rocznika 2010

Data utworzenia: 25-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
🏆Rocznik 2010 wygrywa 7️⃣ : 3️⃣ z Mieszkiem Gniezno Bramki dla Zielonych👇🏼▪️Domalik Michał ⚽️⚽️⚽️▪️Kusztelak Kacper ⚽️⚽️▪️Skrzypczak Kornel ⚽️⚽️ Świetna gra drużynowa 🤍Brawo 👏🏼💚

Piłkarz UKS’u został powołany do KADRY REGIONU WZPN

Data utworzenia: 21-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Jędrek ma dziś swój wielki dzień 🏆Piłkarz UKS’u został powołany do KADRY REGIONU WZPN💚💪🏼 👉🏼Jeżeli chcesz aby TWOJE DZIECKO również ROZWIJAŁO SKRZYDŁA w zielonych barwach💚 zapisz je do Uczniowskiego Klubu Sportowego w Śremie❗️ ▪️wykfalifikowana kadra dba o rozwój i...

Derby w Śremie

Data utworzenia: 19-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
🏆Wygrywamy derby z Pogonią Książ 2️⃣:0️⃣ po bramkach👇🏼▪️ Antka Szczepaniaka⚽️▪️Mikołaja Dorsza ⚽️ Na boisko Seniorów UKS’u wyprowadzili najmłodsi pikarze klubu 💚 Brawo za doping i świetny mecz 💪🏼👏🏼

Niedzielne zmagania Skrzatów

Data utworzenia: 19-09-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Niedzielne zmagania Skrzatów 💚 UKS’iaki z roczników 2️⃣0️⃣1️⃣6️⃣ i 2️⃣0️⃣1️⃣7️⃣ zmierzyli się z drużynami 👇🏼▪️Warta Śrem ▪️Polonia Środa Wlkp. Dużo goli i zdecydowanie dużo, dużo uśmiechu ⚽️💪🏼Świetna zabawa i dobrze rozegrany turniej Brawo 👏🏼😄 Dziękujemy rodzicom za...

Jędrek powołany do KADRY REGIONU WZ…

Dostaliśmy od Jędrka kilka fotek📸 z wczorajszego powołania do KADRY REGIONU WZPN💚💪🏼 To był Twój dzień🔥 BRAWO 👏🏼 Cieszymy się gdy Zieloni rozwijają swoje umiejętności i osiągają coraz to wyższe cele 💪🏼🤍🏟️

Dodano: 25-09-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2008 na murawie

W niedzielnym spotkaniu 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣ pod wodzą trenera Valerego wygrywa 🏆 z drużyną Stella Luboń 2️⃣ : 1️⃣ Bramki dla UKS’u ▪️Dawid Mrug⚽️▪️Igor Gendera⚽️ Brawo drużyna 💪🏼👏🏼

Dodano: 19-09-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Niesamowite zwycięstwo rocznika 201…

💚🤍💚Niesamowite zwycięstwo rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣ 🏆Wygrywamy z Liderem Swarzędz 2️⃣ : 8️⃣ Bramki dla Zielonych👇🏼▪️Michał Domalik ⚽️⚽️⚽️⚽️▪️Kacper Kusztelak ⚽️⚽️⚽️▪️Kornel Skrzypczak ⚽️Brawo 💪🏼

Dodano: 18-09-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wojtek Kupś na treningu przy ul. Bu…

📣📣📣Wojtek Kupś już w czwartek na treningu przy ul. Bułgarskiej 💙🏟 To kolejny zawodnik UKS’u, który dostał zaproszenie od partnerskiego klubu Lech Poznań 💚💙 ❗️Dla Wojtka to ogromne wyróżnienie za sumienną prace na treningach i na pewno świetna przygoda⚽️, a dla klubu wspaniały dowód na to, że szkolimy najlepiej 💪🏼 Gratulujemy i trzymamy...

Dodano: 31-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Świetne rozpoczęcie sezonu

Wygrany meczu 🏆z Poznaniakiem Poznań 3️⃣:1️⃣ Bramki dla Zielonych: ▪️Leciej⚽️▪️Kusztelak⚽️⚽️ Świetne rozpoczęcie sezonu💪🏼Brawo drużyna, Brawo trenerzy 💚👏🏼

Dodano: 29-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Takie wakacje tylko z UKS Śrem

Tydzień atrakcji zakończyli najmłodsi piłkarze UKS’u 💚⚽️ Codziennie oprócz solidnej dawki treningu bawiliśmy się również na licznych wyjazdach…🚌⛵️ Nie zabrakło wyróżnień, 🥇konkursów, nagród 🏆 i balonów🎈 Dziękujemy za pozytywne opinie i szerokie uśmiechy 😄😍Takie wakacje możemy mieć z Wami przez cały rok…💚💪🏼...

Dodano: 14-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zieloni i Pizza

Kolejna edycja warsztatów małego pizzermana 🍕🍕 Dziś w ramach zajęć małymi kucharzami 👨🏼‍🍳 zostali najmłodsi pikarze UKS Śrem💚Jak zwykle dużo ciekawostek, nauki i pytań…❓ Dziękujemy Bel Paese za pyszne zajęcia Jesteście najlepsi 💥

Dodano: 09-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zieloni i wodne atrakcje

Wczoraj egzotyczne zwierzęta, a dzisiaj atrakcje wodne 💦W tak gorące dni trening na basenie jest idealny ☀️🐬Dużo zabawy i pozytywnej energii w Kórnickim Centrum Rekreacji i Sportu OAZA Wasz uśmiech znaczy więcej niż tysiąc słów💚😁

Dodano: 09-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing 2010

Pierwszy sparing mają za sobą piłkarze z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣ Wygrywamy 6️⃣ : 2️⃣ z drużyną z Nowego Tomyśla 💪🏼🥇Strzelcy: Michał Domalik⚽️⚽️Kacper Kusztelak⚽️ Maksymilian Leciej⚽️Artur Tomczyk⚽️Maciej Frąckowiak ⚽️

Dodano: 08-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2010 kontra Las Puszczykowo

Niesamowita wygrana rocznika 2010🏆 UKS Śrem 1️⃣0️⃣ : 1️⃣ Las Puszczykowo To ostatni mecz Zielonych w tym sezonie 🥇Świetne zakończenie ❤️Brawo drużyna 💪🏼👏🏼 Michał Domalik⚽️⚽️⚽️⚽️Kacper Kusztelak⚽️⚽️⚽️⚽️Kornel Skrzypczak⚽️⚽️

Dodano: 26-06-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing z SPGOL

Rocznik 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣ / 1️⃣4️⃣ w ramach treningu rozegrał bardzo dobre spotkanie kontrolne z zaprzyjaźnioną szkółką piłkarską SPGOL ⚽️💙Podopieczni trenera Dawida spotkali się w Sulęcinku 📍

Dodano: 24-06-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing Zielonych

  UKS Śrem 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ VS 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣Drużyna trener Weroniki zmierzyła się dziś na płycie bocznej z drużyną trenera Dawida ☀️👏🏼

Dodano: 19-06-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Jędrek powołany do KADRY REGIONU WZ…

Dostaliśmy od Jędrka kilka fotek📸 z wczorajszego powołania do KADRY REGIONU WZPN💚💪🏼 To był Twój dzień🔥 BRAWO 👏🏼 Cieszymy się gdy Zieloni rozwijają swoje umiejętności i osiągają coraz to wyższe cele 💪🏼🤍🏟️

Dodano: 25-09-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2008 na murawie

W niedzielnym spotkaniu 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣ pod wodzą trenera Valerego wygrywa 🏆 z drużyną Stella Luboń 2️⃣ : 1️⃣ Bramki dla UKS’u ▪️Dawid Mrug⚽️▪️Igor Gendera⚽️ Brawo drużyna 💪🏼👏🏼

Dodano: 19-09-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Niesamowite zwycięstwo rocznika 201…

💚🤍💚Niesamowite zwycięstwo rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣ 🏆Wygrywamy z Liderem Swarzędz 2️⃣ : 8️⃣ Bramki dla Zielonych👇🏼▪️Michał Domalik ⚽️⚽️⚽️⚽️▪️Kacper Kusztelak ⚽️⚽️⚽️▪️Kornel Skrzypczak ⚽️Brawo 💪🏼

Dodano: 18-09-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wojtek Kupś na treningu przy ul. Bu…

📣📣📣Wojtek Kupś już w czwartek na treningu przy ul. Bułgarskiej 💙🏟 To kolejny zawodnik UKS’u, który dostał zaproszenie od partnerskiego klubu Lech Poznań 💚💙 ❗️Dla Wojtka to ogromne wyróżnienie za sumienną prace na treningach i na pewno świetna przygoda⚽️, a dla klubu wspaniały dowód na to, że szkolimy najlepiej 💪🏼 Gratulujemy i trzymamy kciuki 🏆👏...

Dodano: 31-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Świetne rozpoczęcie sezonu

Wygrany meczu 🏆z Poznaniakiem Poznań 3️⃣:1️⃣ Bramki dla Zielonych: ▪️Leciej⚽️▪️Kusztelak⚽️⚽️ Świetne rozpoczęcie sezonu💪🏼Brawo drużyna, Brawo trenerzy 💚👏🏼

Dodano: 29-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Takie wakacje tylko z UKS Śrem

Tydzień atrakcji zakończyli najmłodsi piłkarze UKS’u 💚⚽️ Codziennie oprócz solidnej dawki treningu bawiliśmy się również na licznych wyjazdach…🚌⛵️ Nie zabrakło wyróżnień, 🥇konkursów, nagród 🏆 i balonów🎈 Dziękujemy za pozytywne opinie i szerokie uśmiechy 😄😍Takie wakacje możemy mieć z Wami przez cały rok…💚💪🏼

Dodano: 14-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zieloni i Pizza

Kolejna edycja warsztatów małego pizzermana 🍕🍕 Dziś w ramach zajęć małymi kucharzami 👨🏼‍🍳 zostali najmłodsi pikarze UKS Śrem💚Jak zwykle dużo ciekawostek, nauki i pytań…❓ Dziękujemy Bel Paese za pyszne zajęcia Jesteście najlepsi 💥

Dodano: 09-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zieloni i wodne atrakcje

Wczoraj egzotyczne zwierzęta, a dzisiaj atrakcje wodne 💦W tak gorące dni trening na basenie jest idealny ☀️🐬Dużo zabawy i pozytywnej energii w Kórnickim Centrum Rekreacji i Sportu OAZA Wasz uśmiech znaczy więcej niż tysiąc słów💚😁

Dodano: 09-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing 2010

Pierwszy sparing mają za sobą piłkarze z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣ Wygrywamy 6️⃣ : 2️⃣ z drużyną z Nowego Tomyśla 💪🏼🥇Strzelcy: Michał Domalik⚽️⚽️Kacper Kusztelak⚽️ Maksymilian Leciej⚽️Artur Tomczyk⚽️Maciej Frąckowiak ⚽️

Dodano: 08-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2010 kontra Las Puszczykowo

Niesamowita wygrana rocznika 2010🏆 UKS Śrem 1️⃣0️⃣ : 1️⃣ Las Puszczykowo To ostatni mecz Zielonych w tym sezonie 🥇Świetne zakończenie ❤️Brawo drużyna 💪🏼👏🏼 Michał Domalik⚽️⚽️⚽️⚽️Kacper Kusztelak⚽️⚽️⚽️⚽️Kornel Skrzypczak⚽️⚽️

Dodano: 26-06-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing z SPGOL

Rocznik 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣ / 1️⃣4️⃣ w ramach treningu rozegrał bardzo dobre spotkanie kontrolne z zaprzyjaźnioną szkółką piłkarską SPGOL ⚽️💙Podopieczni trenera Dawida spotkali się w Sulęcinku 📍

Dodano: 24-06-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing Zielonych

  UKS Śrem 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ VS 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣Drużyna trener Weroniki zmierzyła się dziś na płycie bocznej z drużyną trenera Dawida ☀️👏🏼

Dodano: 19-06-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Jędrek powołany do KADRY REGIONU WZ…

Dostaliśmy od Jędrka kilka fotek📸 z wczorajszego powołania do KADRY REGIONU WZPN💚💪🏼 To był Twój dzień🔥 BRAWO 👏🏼 Cieszymy się gdy Zieloni rozwijają swoje umiejętności i osiągają coraz to wyższe cele 💪🏼🤍🏟️

Dodano: 25-09-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2008 na murawie

W niedzielnym spotkaniu 2️⃣0️⃣0️⃣8️⃣ pod wodzą trenera Valerego wygrywa 🏆 z drużyną Stella Luboń 2️⃣ : 1️⃣ Bramki dla UKS’u ▪️Dawid Mrug⚽️▪️Igor Gendera⚽️ Brawo drużyna 💪🏼👏🏼

Dodano: 19-09-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Niesamowite zwycięstwo rocznika 201…

💚🤍💚Niesamowite zwycięstwo rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣ 🏆Wygrywamy z Liderem Swarzędz 2️⃣ : 8️⃣ Bramki dla Zielonych👇🏼▪️Michał Domalik ⚽️⚽️⚽️⚽️▪️Kacper Kusztelak ⚽️⚽️⚽️▪️Kornel Skrzypczak ⚽️Brawo 💪🏼

Dodano: 18-09-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wojtek Kupś na treningu przy ul. Bu…

📣📣📣Wojtek Kupś już w czwartek na treningu przy ul. Bułgarskiej 💙🏟 To kolejny zawodnik UKS’u, który dostał zaproszenie od partnerskiego klubu Lech Poznań 💚💙 ❗️Dla Wojtka to ogromne wyróżnienie za sumienną prace na treningach i na pewno świetna przygoda⚽️, a dla klubu wspaniały dowód na to, że szkolimy najlepiej 💪🏼 Gratulujemy i trzymamy kciuki 🏆👏...

Dodano: 31-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Świetne rozpoczęcie sezonu

Wygrany meczu 🏆z Poznaniakiem Poznań 3️⃣:1️⃣ Bramki dla Zielonych: ▪️Leciej⚽️▪️Kusztelak⚽️⚽️ Świetne rozpoczęcie sezonu💪🏼Brawo drużyna, Brawo trenerzy 💚👏🏼

Dodano: 29-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Takie wakacje tylko z UKS Śrem

Tydzień atrakcji zakończyli najmłodsi piłkarze UKS’u 💚⚽️ Codziennie oprócz solidnej dawki treningu bawiliśmy się również na licznych wyjazdach…🚌⛵️ Nie zabrakło wyróżnień, 🥇konkursów, nagród 🏆 i balonów🎈 Dziękujemy za pozytywne opinie i szerokie uśmiechy 😄😍Takie wakacje możemy mieć z Wami przez cały rok…💚💪🏼

Dodano: 14-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zieloni i Pizza

Kolejna edycja warsztatów małego pizzermana 🍕🍕 Dziś w ramach zajęć małymi kucharzami 👨🏼‍🍳 zostali najmłodsi pikarze UKS Śrem💚Jak zwykle dużo ciekawostek, nauki i pytań…❓ Dziękujemy Bel Paese za pyszne zajęcia Jesteście najlepsi 💥

Dodano: 09-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zieloni i wodne atrakcje

Wczoraj egzotyczne zwierzęta, a dzisiaj atrakcje wodne 💦W tak gorące dni trening na basenie jest idealny ☀️🐬Dużo zabawy i pozytywnej energii w Kórnickim Centrum Rekreacji i Sportu OAZA Wasz uśmiech znaczy więcej niż tysiąc słów💚😁

Dodano: 09-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing 2010

Pierwszy sparing mają za sobą piłkarze z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣0️⃣ Wygrywamy 6️⃣ : 2️⃣ z drużyną z Nowego Tomyśla 💪🏼🥇Strzelcy: Michał Domalik⚽️⚽️Kacper Kusztelak⚽️ Maksymilian Leciej⚽️Artur Tomczyk⚽️Maciej Frąckowiak ⚽️

Dodano: 08-08-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2010 kontra Las Puszczykowo

Niesamowita wygrana rocznika 2010🏆 UKS Śrem 1️⃣0️⃣ : 1️⃣ Las Puszczykowo To ostatni mecz Zielonych w tym sezonie 🥇Świetne zakończenie ❤️Brawo drużyna 💪🏼👏🏼 Michał Domalik⚽️⚽️⚽️⚽️Kacper Kusztelak⚽️⚽️⚽️⚽️Kornel Skrzypczak⚽️⚽️

Dodano: 26-06-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing z SPGOL

Rocznik 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣ / 1️⃣4️⃣ w ramach treningu rozegrał bardzo dobre spotkanie kontrolne z zaprzyjaźnioną szkółką piłkarską SPGOL ⚽️💙Podopieczni trenera Dawida spotkali się w Sulęcinku 📍

Dodano: 24-06-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing Zielonych

  UKS Śrem 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ VS 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣Drużyna trener Weroniki zmierzyła się dziś na płycie bocznej z drużyną trenera Dawida ☀️👏🏼

Dodano: 19-06-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...