Ostatni turniej ligowy Żaki 2011 rozegrali w Poznaniu. Poradzili sobie bardzo dobrze, mimo dużego osłabienia z powodu braku kilku zawodników. Pierwsze spotkanie z LPFA Śródka było wyrównane tylko w pierwszej połowie. Po zmianie stron Tymon Kowalski szybko wyprowadził swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie. Pod koniec meczu przeciwnicy strzelili bramkę kontaktową, ale Zieloni nie pozostali dłużni i odpowiedzieli trafieniem Karola Górnego. Drugi mecz to potyczka ze zwycięzcą grupy, Polonią Środa Wlkp. Spotkanie stało na wysokim poziomie i było bardzo wyrównane. Choć Żaki prowadzili 1:0, ostatecznie to przeciwnicy wygrali 2:1. Ostatni mecz w tym roku w rozgrywkach ligowych przyszło Zielonym zagrać z rywalami zza miedzy - Wartą Śrem. Pojedynek zakończył się wygraną Zielonych 2:0 po dwóch bramkach Jana Jankowiaka. Ostatecznie Żaki Młodsze zajęli drugie miejsce w lidze, mając przewagę ośmiu punktów nad Wartą i taka samą stratę do Polonii Środa Wlkp. Z każdym turniejem widać poprawę gry UKS-iaków. Już nie możemy doczekać się wiosny i kolejnych rozgrywek ligowych!

Wygrana rocznika 2008

Data utworzenia: 15-01-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Sparing rocznika 2008 Drużyna trenera Valerego w sobotę zmierzyła się z Polonią Środa     Wygrywamy :     Tomczyk Artur Bugajewski Eliasz Szczepaniak Miłosz

Piłkarskie Półkolonie z UKS

Data utworzenia: 03-01-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Zimowa odsłona PIŁKARSKICH PÓŁKOLONII z UKS Śrem Zapisy trwają Zapewniamy świetną zabawę każdego dnia wyżywienie nagroda dla każdego uczestnika robotyka, bowling… i wiele więcej Ilość miejsc ograniczona, NIE PRZEGAP OKAZJI Spędź ferie z zielonymi Zapisy: 515-646-249

Co to był za rok...

Data utworzenia: 31-12-2021 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Co to był za rok…#2021 dobiega końca Czas na małe podsumowanie  ZieloniJesteśmy z Was DUMNI i DZIĘKUJEMY za ten rok

JEDYNY CERTYFIKOWANY KLUB W ŚREMIE

Data utworzenia: 27-12-2021 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Mamy TO Dzięki pracy całego, klubowego zespołu po raz kolejny uzyskaliśmy Certyfikat Jakości Szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej na lata -     Tym samym UKS Śrem od roku 2019 pozostaje NIEZMIENNIE JEDYNYM CERTYFIKOWANYM KLUBEM W ŚREMIE i jednym z w całej Polsce z Brązową...

Wesołych Świąt

Data utworzenia: 23-12-2021 Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wygrana rocznika 2008

Data utworzenia: 15-01-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Sparing rocznika 2008 Drużyna trenera Valerego w sobotę zmierzyła się z Polonią Środa     Wygrywamy :     Tomczyk Artur Bugajewski Eliasz Szczepaniak Miłosz

Piłkarskie Półkolonie z UKS

Data utworzenia: 03-01-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Zimowa odsłona PIŁKARSKICH PÓŁKOLONII z UKS Śrem Zapisy trwają Zapewniamy świetną zabawę każdego dnia wyżywienie nagroda dla każdego uczestnika robotyka, bowling… i wiele więcej Ilość miejsc ograniczona, NIE PRZEGAP OKAZJI Spędź ferie z zielonymi Zapisy: 515-646-249

Co to był za rok...

Data utworzenia: 31-12-2021 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Co to był za rok…#2021 dobiega końca Czas na małe podsumowanie  ZieloniJesteśmy z Was DUMNI i DZIĘKUJEMY za ten rok

JEDYNY CERTYFIKOWANY KLUB W ŚREMIE

Data utworzenia: 27-12-2021 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Mamy TO Dzięki pracy całego, klubowego zespołu po raz kolejny uzyskaliśmy Certyfikat Jakości Szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej na lata -     Tym samym UKS Śrem od roku 2019 pozostaje NIEZMIENNIE JEDYNYM CERTYFIKOWANYM KLUBEM W ŚREMIE i jednym z w całej Polsce z Brązową...

Wesołych Świąt

Data utworzenia: 23-12-2021 Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wygrana rocznika 2008

Data utworzenia: 15-01-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Sparing rocznika 2008 Drużyna trenera Valerego w sobotę zmierzyła się z Polonią Środa     Wygrywamy :     Tomczyk Artur Bugajewski Eliasz Szczepaniak Miłosz

Piłkarskie Półkolonie z UKS

Data utworzenia: 03-01-2022 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Zimowa odsłona PIŁKARSKICH PÓŁKOLONII z UKS Śrem Zapisy trwają Zapewniamy świetną zabawę każdego dnia wyżywienie nagroda dla każdego uczestnika robotyka, bowling… i wiele więcej Ilość miejsc ograniczona, NIE PRZEGAP OKAZJI Spędź ferie z zielonymi Zapisy: 515-646-249

Co to był za rok...

Data utworzenia: 31-12-2021 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Co to był za rok…#2021 dobiega końca Czas na małe podsumowanie  ZieloniJesteśmy z Was DUMNI i DZIĘKUJEMY za ten rok

JEDYNY CERTYFIKOWANY KLUB W ŚREMIE

Data utworzenia: 27-12-2021 Kategoria: Aktualności - piłka nożna
Mamy TO Dzięki pracy całego, klubowego zespołu po raz kolejny uzyskaliśmy Certyfikat Jakości Szkolenia Polskiego Związku Piłki Nożnej na lata -     Tym samym UKS Śrem od roku 2019 pozostaje NIEZMIENNIE JEDYNYM CERTYFIKOWANYM KLUBEM W ŚREMIE i jednym z w całej Polsce z Brązową...

Wesołych Świąt

Data utworzenia: 23-12-2021 Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing z Wartą Poznań

Zieloni weekend rozpoczęli sparingiem.  Rocznik 2010 zmierzył się z Wartą Poznań. 

Dodano: 15-01-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Gra wewnętrzna 2013

Tydzień kończy rocznik , pod skrzydłami trenera Dawida Sobotnia gra wewnętrzna  Świetne rozpoczęcie weekendu Zieloni ...

Dodano: 09-01-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Turniej rocznika 2013

W niedzielę rużyna 2013 rozegrała turniej zorganizowany przez AP Dąbcze w Rydzynie   Graliśmy z AP Dąbcze, Szok Bojanowo, Lotnik 1997 Poznań, RAP Rydzyna, Kormoran Święciechowa   Dużo bramek i uśmiechu na twarzach naszych piłkarzy.  ...

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zielone Mikołajki

Nasi piłkarze z okazji Świąt wybrali się na Dystrykt i na obowiązkową pizzę.  Świetna zabawa i cudowny czas spędzony na integracji z drużyną i treneramj.  Dużo emocji i rywalizacji podczas walki na lasery. 

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zimowe sparingi Zielonych

  Sparing rocznika 2010  UKS Śrem VS SKS Poznańska 13 Poznań : ...

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Turniejowe zmagania maluchów

Drużyna zielonych (2013) zdobyła kolejne cenne doświadczenie. Najmłodsi wzieli udzial w halowym turnieju CANARINHOS CUP. Śremianie zagrali z:  FA Leszno, Wlkp. Komorniki, Canarinhos Skórzewo. Suchary Suchy Las i Obrą Kościan.  Dzień pełen gry i uśmiechu. Nagrodę indywidualną zdobył podopieczny trenera Dawida, Oliwier Maciejews...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Porażka z liderem

Seniorzy B zagrali z liderem tabeli.  Śremianie juz w pierwszych 15 minutach gry stracili 2 bramki.  UKS nie poddał się i odrobił straty. Niestety piłkarze Obry podwyższyli wynik na 3:2.  Zdaniem trenera Valerego, wynik spotkania, jak na pierwszy mecz z liderem tabeli, jest zadowalający.  UKS Śrem  : OBRA...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wyjazdowa wygrana Młodzika

Wyjazdowa wygrana Młodzika D2 Przemysław Poznań :UKS Śrem Michał Domalik Jan Kowalski Maksymilian Leciej            ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wygrana B Klasy

Niedzielny sparing Seniora B z drużyną Orły Plewiska Zieloni wygrywają : Patryk Majsner Kamil Walkowiak Dominik Ostrowski ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Przyjdź i przekonaj się, że warto

Dziś rocznik 2013 rozegrał mecz, że Szkołą Footballu Luboń Dużo gry, uśmiechu i zadowolenia oraz cenne kolejne doświadczenie Razem z trenerem Dawidem zapraszamy na treningi Poniedziałek 17:30 Środa 17:30 Czwartek 17:45 Przyjdź i przekonaj się, że warto 515-646-249 ...

Dodano: 24-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2012 na turnieju WZPN

Zieloni weekend rozpoczęli na turnieju WZPNZespół rocznika 2012 zaprezentował się bardzo dobrze, trenera Szymona cieszy fakt, że nie straciliśmy gola, a w ofensywie byliśmy skuteczni.W tym roczniku najważniejsza jest radość z gry i dużo goli, a tych nie brakowało...

Dodano: 24-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Dobra passa rocznika 2010

Zieloni nie zwalniają tempa Kolejna wysoka wygrana rocznika 2010 UKS Śrem : Przemysław Poznań Kacper Kusztelak, Michał Domalik, Maksymilian Leciej, Adam Szałek ...

Dodano: 03-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing z Wartą Poznań

Zieloni weekend rozpoczęli sparingiem.  Rocznik 2010 zmierzył się z Wartą Poznań. 

Dodano: 15-01-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Gra wewnętrzna 2013

Tydzień kończy rocznik , pod skrzydłami trenera Dawida Sobotnia gra wewnętrzna  Świetne rozpoczęcie weekendu Zieloni ...

Dodano: 09-01-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Turniej rocznika 2013

W niedzielę rużyna 2013 rozegrała turniej zorganizowany przez AP Dąbcze w Rydzynie   Graliśmy z AP Dąbcze, Szok Bojanowo, Lotnik 1997 Poznań, RAP Rydzyna, Kormoran Święciechowa   Dużo bramek i uśmiechu na twarzach naszych piłkarzy.  ...

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zielone Mikołajki

Nasi piłkarze z okazji Świąt wybrali się na Dystrykt i na obowiązkową pizzę.  Świetna zabawa i cudowny czas spędzony na integracji z drużyną i treneramj.  Dużo emocji i rywalizacji podczas walki na lasery. 

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zimowe sparingi Zielonych

  Sparing rocznika 2010  UKS Śrem VS SKS Poznańska 13 Poznań : ...

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Turniejowe zmagania maluchów

Drużyna zielonych (2013) zdobyła kolejne cenne doświadczenie. Najmłodsi wzieli udzial w halowym turnieju CANARINHOS CUP. Śremianie zagrali z:  FA Leszno, Wlkp. Komorniki, Canarinhos Skórzewo. Suchary Suchy Las i Obrą Kościan.  Dzień pełen gry i uśmiechu. Nagrodę indywidualną zdobył podopieczny trenera Dawida, Oliwier Maciejewski. ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Porażka z liderem

Seniorzy B zagrali z liderem tabeli.  Śremianie juz w pierwszych 15 minutach gry stracili 2 bramki.  UKS nie poddał się i odrobił straty. Niestety piłkarze Obry podwyższyli wynik na 3:2.  Zdaniem trenera Valerego, wynik spotkania, jak na pierwszy mecz z liderem tabeli, jest zadowalający.  UKS Śrem  : OBRA Kościan ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wyjazdowa wygrana Młodzika

Wyjazdowa wygrana Młodzika D2 Przemysław Poznań :UKS Śrem Michał Domalik Jan Kowalski Maksymilian Leciej            ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wygrana B Klasy

Niedzielny sparing Seniora B z drużyną Orły Plewiska Zieloni wygrywają : Patryk Majsner Kamil Walkowiak Dominik Ostrowski ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Przyjdź i przekonaj się, że warto

Dziś rocznik 2013 rozegrał mecz, że Szkołą Footballu Luboń Dużo gry, uśmiechu i zadowolenia oraz cenne kolejne doświadczenie Razem z trenerem Dawidem zapraszamy na treningi Poniedziałek 17:30 Środa 17:30 Czwartek 17:45 Przyjdź i przekonaj się, że warto 515-646-249 ...

Dodano: 24-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2012 na turnieju WZPN

Zieloni weekend rozpoczęli na turnieju WZPNZespół rocznika 2012 zaprezentował się bardzo dobrze, trenera Szymona cieszy fakt, że nie straciliśmy gola, a w ofensywie byliśmy skuteczni.W tym roczniku najważniejsza jest radość z gry i dużo goli, a tych nie brakowało...

Dodano: 24-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Dobra passa rocznika 2010

Zieloni nie zwalniają tempa Kolejna wysoka wygrana rocznika 2010 UKS Śrem : Przemysław Poznań Kacper Kusztelak, Michał Domalik, Maksymilian Leciej, Adam Szałek ...

Dodano: 03-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Sparing z Wartą Poznań

Zieloni weekend rozpoczęli sparingiem.  Rocznik 2010 zmierzył się z Wartą Poznań. 

Dodano: 15-01-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Gra wewnętrzna 2013

Tydzień kończy rocznik , pod skrzydłami trenera Dawida Sobotnia gra wewnętrzna  Świetne rozpoczęcie weekendu Zieloni ...

Dodano: 09-01-2022, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Turniej rocznika 2013

W niedzielę rużyna 2013 rozegrała turniej zorganizowany przez AP Dąbcze w Rydzynie   Graliśmy z AP Dąbcze, Szok Bojanowo, Lotnik 1997 Poznań, RAP Rydzyna, Kormoran Święciechowa   Dużo bramek i uśmiechu na twarzach naszych piłkarzy.  ...

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zielone Mikołajki

Nasi piłkarze z okazji Świąt wybrali się na Dystrykt i na obowiązkową pizzę.  Świetna zabawa i cudowny czas spędzony na integracji z drużyną i treneramj.  Dużo emocji i rywalizacji podczas walki na lasery. 

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Zimowe sparingi Zielonych

  Sparing rocznika 2010  UKS Śrem VS SKS Poznańska 13 Poznań : ...

Dodano: 21-12-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Turniejowe zmagania maluchów

Drużyna zielonych (2013) zdobyła kolejne cenne doświadczenie. Najmłodsi wzieli udzial w halowym turnieju CANARINHOS CUP. Śremianie zagrali z:  FA Leszno, Wlkp. Komorniki, Canarinhos Skórzewo. Suchary Suchy Las i Obrą Kościan.  Dzień pełen gry i uśmiechu. Nagrodę indywidualną zdobył podopieczny trenera Dawida, Oliwier Maciejewski. ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Porażka z liderem

Seniorzy B zagrali z liderem tabeli.  Śremianie juz w pierwszych 15 minutach gry stracili 2 bramki.  UKS nie poddał się i odrobił straty. Niestety piłkarze Obry podwyższyli wynik na 3:2.  Zdaniem trenera Valerego, wynik spotkania, jak na pierwszy mecz z liderem tabeli, jest zadowalający.  UKS Śrem  : OBRA Kościan ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wyjazdowa wygrana Młodzika

Wyjazdowa wygrana Młodzika D2 Przemysław Poznań :UKS Śrem Michał Domalik Jan Kowalski Maksymilian Leciej            ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wygrana B Klasy

Niedzielny sparing Seniora B z drużyną Orły Plewiska Zieloni wygrywają : Patryk Majsner Kamil Walkowiak Dominik Ostrowski ...

Dodano: 27-11-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Przyjdź i przekonaj się, że warto

Dziś rocznik 2013 rozegrał mecz, że Szkołą Footballu Luboń Dużo gry, uśmiechu i zadowolenia oraz cenne kolejne doświadczenie Razem z trenerem Dawidem zapraszamy na treningi Poniedziałek 17:30 Środa 17:30 Czwartek 17:45 Przyjdź i przekonaj się, że warto 515-646-249 ...

Dodano: 24-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

2012 na turnieju WZPN

Zieloni weekend rozpoczęli na turnieju WZPNZespół rocznika 2012 zaprezentował się bardzo dobrze, trenera Szymona cieszy fakt, że nie straciliśmy gola, a w ofensywie byliśmy skuteczni.W tym roczniku najważniejsza jest radość z gry i dużo goli, a tych nie brakowało...

Dodano: 24-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Dobra passa rocznika 2010

Zieloni nie zwalniają tempa Kolejna wysoka wygrana rocznika 2010 UKS Śrem : Przemysław Poznań Kacper Kusztelak, Michał Domalik, Maksymilian Leciej, Adam Szałek ...

Dodano: 03-10-2021, Kategoria: Aktualności - piłka nożna

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...