Półkolonie z koszykówką dobiegły końca! 😢 Ostatniego dnia kolejne treningi. Mimo zmęczenia młodzi sportowcy pracowali z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na ustach😁Dodatkowo odbyly sie rowniez zajęcia z Zumby! W nagrodę za nasze starania Pan Prezes zafundował nam lody😋🍦 Ekipa koszykarska poraz kolejny pokazała, że posiada wiele talentów 😉
Niestety wszystko co dobre szybko sie konczy. Dziekujemy wszystkim za udział i dobrą zabawę i zapraszamy na zajęcia koszykówki od wrzesnia!!🏀
Tymczasem udanych wakacji!! 😊💪🏾

Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
+8

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...